Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

bylismy na zakupach i kupilam sobie wage waze 72,8 :-) karuzelke fisher price ale nie wyprobuje bo baterii nie mam hehe :-( skleroza, kocyk, dwie bluzy rekawiczki, skarpetki :-) spakowalam juz do konca torby dla siebie i dzieci i wiecie co okazalo sie ze mam w cholere body na 0-3 i moje myszki z tego wypadna, pajace tez jakies takie wielkie, te mniejsze to rozowe, w co Adasia ubiore? i wogole wydaje mi sie ze musze kupic jeszcze takie male ubranka bo moje Mychy to raczej Pudzianami jak tatus nie beda a moze......hmnnn a kupujecie witamine D? bo ja mam i nie wiem jak sie to dozuje? w irlandii jest malo slonca wiec jest zalecana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek tak jak myślałam,ze gdzieś pojechaliście i że zrobilscie fajne zakupy:) A jak sie czujesz? przeszedł już ból w niepamięc? co do witaminy D nie mam bladego pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka nie przetłumaczysz już, niestety puszek ja nie kupuję na razie bo kupię jak mi dopiero powiedzą, a dawkowania nie pamiętam, chyba była kropelka tuethe to głodomór ten twój ;-)))) a ja się obżarłam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia dzisiaj Go coś na jedzenie wzieło...:) Ja tez marcówka relaksuj się ciszą w domu:) Byłam polazić z Blazim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka - wydaje mi sie ze kierujesz sie swoimi uprzedzeniami jakie byloby Twoje zdanie gdyby mama Twojego meza naprawde zostala zdradzona przez swojego meza, pewnie najezdzalabys w tej chwili na meza Orlli. Nie jestesmy w stanie rozstrzygnac sporu ale jestesmy w stanie podtrzymac na duchu kobiete w ciazy. Nadal uwazam i podtrzymuje ze miejsce meza jest przy ciezarnej zonie BEZ WZGLEDU NA WSZYSTKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie wybralam dzien na wypicie kawki, nie pije od ponad miesiaca i tak sie zbieralam ze w koncu wypilam kawe, poczytalam na forum i mam cisnienie chyba z 200/100...zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jak się odstresowałam wkładając pościel do łóżeczka i jezdząc wózkiem po pokoju:) Ciesze się,że dzis dobrze się czujesz:) Wczoraj Łobuziaki dały Ci popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie wyobrazam jak zapieprzasz z wozkiem po domu haha :-D male daly mi popalic a dzisiaj sa grzeczne, a moze dlatego ze tatus jest w domu :-P moj R mowi tak - Myszka zajde po baterie do sklepu do tej karuzelki - a ja mowie tylko sprobuj wrocic bez - bo wiem ze poszedl po fajki, zebym sie nie wkurzala to wymyslil baterie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam chwile w łóżku poleżec bo mnie plecy zaczeły bolec i zasnełam. Godzinna drzemka:) Puszek tylko po pokoju jezdze bo między łóżkiem naszym a łóżeczkiem Julki jest mało miejsca i nie przecisne sie w wózkiem do drzwi:) Masz juz te baterie?:) Sonka trzeba spacje usunąć i będą działać:) biore się za czytanie tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna! przespałam prawie całe skoki!! :( ze mnie to jest dupa wołowa!:P Musze wkońcu zacząć program kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie więcej bym poczytała takich rzeczy bo widać że kobieta ma dystans do siebie ;-))) nie mogę się zebrać do prasowania, nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koszule do prasowania i pare pieluch ale nie mam na deske miejsca w pokoju teraz. Wkurzyłam sie na Ojca bo mi marudził,ze zaniosłam na góre fotelik i spacerówke więc zniosłam to spowrotem i mam wszystko w pokoju. Stwierdził,ze mam to dać do piwnicy. Chyba go pogieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Źle dzisiaj spałam i bolała mnie ręka rano to nawet chleba nie dałam rady posmarować M robił śniadanie. Ale na naszym forum się dzieje widzę że sporo mam do nadrobienia. Tuethe śliczny wózeczek i pościel w te żyrafki słodka:) Ja też mam wanienkę zieloną . Karuzela fisher też mi się podoba ale za droga więc kupię tańszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałam sie,a teraz smażę wątróbkę.Uwielbiam,aostatnio sie ograniczałam mocno. TUETHE co jest na górze domu,że Tacie przeszkadzał tam fotelik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki:) ja właśnie robie 2 partie frytek:) Puszek zagon Robcia do kuchni:) Ja tez marcówka u góry urzędują rodzice tzn mają sypialnie, kuchnie, łazienke, ma tam pokoj babcia i jest pokoj godzinny i właśnie do gościnnego to zaniosłam. No ale mu to nie pasiło wiec jest u nas to wszystko. Bede musiała szybciej choinke wywalić i wiecej miejsca się zrobi. Gula a jak teraz sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku666 wiem gdzie jest wielkopolska w jastrzębiu;)ależ ten świat jest mały;)ja wprawdzie całe życie w żorach ale jak wyszłam za mąż to przeprowadziłam się do jastrzębia ( konkretnie borynia) Jeszcze się okaże że mamy wspólnych znajomych hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathaya ale faktycznie ten swiat jest maly! w sumie boryni az tak dobrze nie znam :-) ale wiem gdzie jest :-) tuethe nie przejmuj sie dziadek jak zobaczy wnusie to nie bedzie chcial oddac wozka :-) z zawartoscia:-) tylko bedzie jezdzil i jezdzil :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje:) Zrobilam M, bracikowi, Basi i Mamie drinki... az bym sie sama napiła:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×