Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ilosia ja tez mam wozek zielony:P szalenstwo zielone:) M puscil film "zodiak" zjadłabym pączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to koniecznie jak już będą pokoiki gotowe to zdjęcia musimy powklejać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dzięki ilosia za link do fotelików, jutro sprawdzę jak mój dokładnie sie nazywa bo na strychu jest ale z tego co pamiętam to ten co ma 4 pkt za bezpieczeństwo wiec kamień z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Andzia gratuluje zakupu autka!!! obu sie dobrze jeździło!!!! no i fajnie że ten wózek juz jest Twój ze nikt Ci go nie gwizdnął !!! Suelen uważaj na siebie i lez dużo !!! odpoczywaj i nie denerwuj sie !!! fajnie że już masz ustaloną wizyte :) szkoda tylko że musziałaś tam jechać ;/ szczęśliwa jeśli nadal zastanawiasz sie nad wózkiem to może zrób tak jak ja kiedy nie wiedziałam jak ugruść temat wózka.. weszłam na allegro zaznaczyłam właściwści wózka na których mi zależało wpisałam zakres cenowy i szukałam dodatkowych plusów :) Tuethe ale sie obkupiliście !!! super !!! mi też zostało jeszcze troche do kupienia ale tak przedewszystkim materac do łóżeczka i wanienka ze stelażem ....:P uspokój męża na pewno przez pomyłke dali wam nie te części co trzeba i jutro wymienią :) łóżeczko śliczne i karuzela :) jeszcze wózeczka zdjęcie jak już bedeziesz miała cały kąplet :) co do ZGAGI to gdzieś czytałam ze mleko jest dobre na zgage ale nie wiem bo jeszcze nie miałam zgagi :) kikikiki fajnie że dostałaś takie prezenty z ciuszków no i ciesze sie ze jakieś fajne :) karolina nie martw sie na zapas zrobisz badania i bedziesz wiedziała co i jak i nie czytaj za dużo o tym bo tylko nniepotrezbnie bedziesz sie denerwować!!! puszku ciesze sie że już lepiej ale musisz uważać i nie przesilaj sie tak jak z tym prasowaniem!!!! a ja tez miałam dziś"ciekawy" dzień z ran apożarłam sie z mężem i to OSTRO ;/ zapomniałam ze we wtorek ide do lekarza i musze zrobić badania przypomniało mi sie o 10 i że jeszcze nic nie jadłam to stwierdziłam ze jeszcze po południu robią badania no i już o 13 byłam głodna zrobiliśmy zakupy na wszystko miałam ochote taka glodna byłam poszlismy na te badania o 16,30 i zjadłam w MCDONALDZIE kurczkburgera i frytki oraz cole :) oczywiście potem bylo mi niedobrze :P wróciliśmy do domu M pojechał pomóc do dziadków a ja zrobilam zakupy na allegro :D kupiłam troche grzechotek i gryzaczków oraz kosmetyki dla Tomcia z Nivea powiem wam ze zanim kupiłam rozpisałam sobie co chce kupic sprawdzałam u 3 sprzedających i najtaniej bylo u tego http://allegro.pl/show_user.php?uid=4222926 wiecie czasem cos tańsze czasem drosze ale ogólnie najmniej wychodziło do zapłaty kupiłam jeszcze fasjne osłonki na okna do auta :) http://allegro.pl/item1401318190.html no i potem miałam zrobić ziemniaczki pieczone zanim M wróci ale jakoś weny nie miałam a potem jak na złość zoiemniaki nie chciały zrobić sie miekkie no i zjedliśmy je dopiero o 21 ;/ a potem pgadałam troche z mamą M oczywiście już zasnął :P no i nadrabiałam zaleglości z całego dnia :) nie wiem jak wy ale pomimo ze kilka z Was udallo mi sie znnaleść na NK to i tak nie zabardzo kojarze która jest która :P jest już troche późno wiec teź już ide lulu :) najadłam sie słonecznika i usta mnie bolą z soli ;/ ale słonecznik wciąga aha dziewczyny bo ja już sie pogubiłam na którym boku powinno sie spać???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi niema za co nio ja cały czas mialam zielony ten pokoik ale takie hmm jasniutkie jabłuszko czy pistacje ateraz to taka trawa ostra;p zreszta moj ulubiony kolor zielony;p kolor nadziei i relaxu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o kolory to ja nie lubie niebbieskiego i nie jestem zwolenniczką "pchania " chłopca w niebieskie a dziewczynke w róż ... zielonego też nie za bardzo lubie ale już w ostateczności ujdzie... pokój Tomcia pomalowaliśmy na soczystą zieleń "świeże awokado" a ciuszki rózne kupujemy raczej żółte beżowe ecru czsem niebieskie i zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek, część z nas kupowała właśnie u rp 7, może jakieś hasło mu powinnyśmy podawać z naszego forum, ja dostałam gratis myjkę, a któraś wynegocjowała rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek ale litanie napisalas:P Na lewym boku mamy spac:) Ilosia a wiesz ze zielony głupich przyciąga?:P a moi rodzice dom na zielono pomalowali, hehe:) faktycznie bedzie trzeba kupic oslonki na szyby do samochodu, nie wpadlam na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze marcowki 2009 pisza ze soba do teraz :-) aha marcowko znalazlam ten temacik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge uwierzyć jakie tempo mamy !!! dopiero co 500 stron było a już 555 !!! ba 500 dopiero co 400 bylo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek masz racje.. takie całodzienne nadrabianie wyglada:) Ilosia wieśniarowe głupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam poscieli teraz , cale szczescie ze jutro pospie do 10 tesciowa przyjedzie sniadanko da i ma sprzatac malej pokoik okna itp i reszte a ja mam odpoczywac upieke jej chyba jutro boczus w nagrode;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra teściówka ;-))) ja czasem śpię na prawym, bo nie wyrabiam w jednej pozycji, a czesem na plecach ale staram się mieć podkurczone kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się najwygodniej spi na plecach.. Ilosia to masz fajnie, niech Tesciowa pomaga:) Moja ma inne zajęcia.. Małą mi się wypieła z prawej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsiejsza;p moja mama kochana kobieta stara sie i wogule wspiera ale tesciowej nieprzebije jednak ;p lata jak mroweczka złota kobieta. wkurza nieraz bo nie powiem ale chyba jak kazdy moja mamusia tez mnie wkurza i ja innych tez bo niema ideałow ale trafili mi sie tesciowie tak zajebisci i kochani jak moi własni rodzice czyli mam w gratisie druga mamcie i tatka;p heeheh przynajmniej mała bedzie kochała rowno wszystkich dziadkow jak i rodzice kochaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosiaa no to Ci się udało:) U mnie to zależy od humoru Teściów:P Murzynek spij dobrze:) M jak zwykle zasnął a ja patrze na film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpijcie dobrze:) ja pobuszuje jesio:) no udalo trzeba przyznac w gratisie byli ale nie żadne lipne elemnty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wylaczam laptopa. Skupie sie na filmie o ile nie zasne:) Kolorowych snów kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×