Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

gulcia kubełkowy ten twoj x-lander?? co o nim myslisz? tuethe z włokna cholerka niesłyszalam o takim;/ hmm musze zakupic materac a niefiem jaki;/ 140/70 musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już głodna zrobiłam po tej zapiekance.. ale kupilam sobie dziś bułke kanapkową. Zaraz pojde posmarowac sobie masełkiem i zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia bo zle napisalam... tak to jest jak sie slcha Męża,ktory czyta jak jest nawalony:P chcialam to sprostowac jutro jak będziesz. Materaz jest gryczano-kokosowy ale o tym włoknie też cos tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale jestem glodna tuethe nawet na bulke kanapkowa pociekla mi slinka :-) jedzie jedzonko, slysze :-) ide jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no własnie;p hihihi ceny rozne na tym allegro juz niewiem czym sie sugerowac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOnka to udanego podbijania wioski:) Ilosia ja mam wlasnie taki rozmiar materacyku:) Puszek moj M tez chcial wiec musialam zrobic lepsze kanapeczki:P z szynka i papryką:) Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA widze że wyprawa dzisiejsza się udała. Myślałam że juz wszystkie uciekłyście. Wiecie co ja teraz robie? Piję kawkę :-) Mąz popukał sie w czoło i mi zrobił Czytam forum marcówek 2009 ciekawe TUETHE gąbeczka do wanienki,pokrowiec na przewijak,pieluszki flanelowe i czesc tetrowych,a nigdy nie zachwycał mnie zielony kolor :-) Nawet sciane w kąciku Malucha K pomalował na jasniutki zielony(bez konsultacji ze mną,żeby nie było) musze coś żółtego kupić dla złamania koloru ,bo jak na trawniku to wszystko bedzie wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam i jestem dalej głodna. To jest nienormalne! ja za moj materac dalam 115 zl jak dobrze pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soneczko bralas na allegro? ja za 79zl cos znalazłam ciekawe czy wart tej kasy tzn czy nie szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wziełam kolor zielony bo mój M lubi ten kolor, zresztą ja też:) ale nie pomyslałam,ze moze to wyglądać jak na trawniku, hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nadrobiłam i zdążyłam was jeszcze złapać ;-) tuethe łożeczko śliczne i dziwne zachowanie blaziego, naprawdę nie wąchał nic ? taki luzak z niego ? nasza jak robiliśmy przemeblowanie to cały czas za mną chodziła ja za materac zapłaciłam ok.60 zł i też gryka pianka kokos marcówka udała się jak widać na załączonym obrazku ;-) zawsze to kobieta bardziej atrakcyjna się dal siebie czuje a jak jeszcze pochwałę usłyszy od M to już wogóle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE miałam na mysli ze jak wszystko jest ziellone lącznie ze sciana,to moze wyglądac jak trawka :-) link do forum? zaraz zobacze czy mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś przyszły mi już wszystkie kosmetyki które zamawiałam na allegro, także mam już raczej wszystko, jeszcze tylko jutro idę do superharmy po: i teraz pytanie OILATUM czy EMOLIUM i co ? Emulsję, płyn ? Emolium tańsze i chyba podobne właściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia kompletnie nic nie wąchal. Połozyl sie na podłodze i spał co widać na zdjeciu:) Ja tez marcówka ja mam beżową tapete więc mam kolorowo tym bardziej,ze posciel rózowa będzie w łóżeczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z tym linkiem w "web" wpisane jest f.kafeteria.pl/temat.php. na głównej stronie znalazłam,potem ciaza,poród maciezyństwo i marzec 2009 poszukam jeszcze 2010 na tamtym foru dziewczyny :sypały się"już od 20lutego ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez zakupie skoro wy macie. to juz sie niemartwie;p ja dzis z M malowałam tzn on z tesciem i pokoik dziuni zielony;p cały;d wozek tez bedzie zielony hihi to dopiero trawnik wszystko ma zielone i rozowe;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam ze Oilatum uzywac tylko w razie uczulenia a nie tak na codzien, zeby skorka sie nie przyzwyczaila i nie byla taka wlasnie nadwrazliwa. moj R zjadl ze mna i poszedl grac wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×