Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

MALUTKA masz za mało białka jak na zatrucie ciążowe, zapewne jakaś infekcja dadzą ci pewnie urosept i będzie ok :) Widze , ze Twoje wyniki są jako moje :) tylko ja miałam bialka 25mg. Co do glukozy mam identycznie :) z ilu miałaś robione 50 czy 75g, tak to powiem ci dalej robią, ale nie martw się do 1 lutego nie musisz się śpieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA saszetko kosztuje ok 4,50zł i rozrabiasz ją z 200 ml wody, mnie położna to radziła przy porodzie sn, aby kupić taki spray i psikać krocze, bo odkazi (można na rękę nalać, ale wszystko boli) delikatnie ręcznikiem papierowym dotknąć, aby nie było mokro i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez przyszły;p fajnie bo wozeczkow tu cała masa jest i nietylko te super drogie ale i polskie itp spodabala mi sie ta stronka i podbno jest modernizowana cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac,ze to bylo dawno temu pisane bo teraz juz nie ma problemu z wyciagnieciem zakupow bo zrobiili specjalny zamek w torbie,zeby bezproblemowo zakupy wyciagnac:P :) a cena faktycznie taka jest ale ja trafilam na promocje i za całosc dalam 1199 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE super cena :) na pewno będzie wam dobrze służyć jeszcze na jednego potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen głupi ma zawsze szczescie hihi:) mam nadzieje,ze tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tyle za x-landera mam dac wiec chyba niemam sie co wachac prawda? ja chce xa 4 kolowy 14kg wazy moj M wczoraj byl ogladal XT 3kołowy wazy 13kg niewielka roznica ale ja sie boje cos tych 3 kolowych a jemu sie podba czy ktoras ma lub miala 3 kolowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio niefajny ;p hihihi tu jest ich masa i nowe i starsze ale fajnie ze wlasnie mozna z fotami obejrzec niektorych firm nieslyszalam nigdy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Suelen:) Mialam robione badania z 50 g glukozy. Niepokoi mnie to bo kiedys mialam przed ciaza robione obciazenie to mialam wszystko w normie, a teraz kiedy martwie sie o dziecko to cos jest nie tak:/ No ale w sumie uspokoilas mnie troche:) Jeszcze najwyzej zapytam za tydzien poloznej w szkole rodzenia co ona na to. W kazdym razie dzieki jeszcze raz:) Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A męcze sie jeszcze ale przyszły tydzień i koniec. Mam dość! Dzis jeszcze pracownicy bunt zrobili i ja sie musze z nimi użerać i latać po halach z brzuchem Masakra. Za godzinke do domku i weekend. Przyjechała moja przyszła teściowa z holandii no i chociaz obiadki mam gotowe jak wracam z pracy. Nie wyspana jestem strasznie bo klepiemy codziennie do 24 a o 6 pobudka. Za to jutro sie wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie brałam 3 kolowego pod uwage.. balabym sie:P 1 kg to praktycznie zero roznicy. Jesli cena nie jest straszna to bym wziela 4kolowego:) ale mnie plecy napierniczaja... Kolezanki od Tesciowej spytaly sie o mnie a Tesciowa powiedziala " ledwo juz chodzi" ta to jest Kochana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka mysl cały czas,ze jeszcze tydzien!!!:) szybko Ci to zleci. Bardzo fajnie,ze masz obiad gotowy jak wracasz z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wlasnie 1100 po negocjacji jak M sie pytal za 4 kolowego 1300 za 3 wiesz ja podizelam twoje zdanie jakos mam cykora ze 4 sa stabilniejsze M sie smieje ze mnie ze glupia jestem i nienowoczesna bo by nikt dzieci w 3 niewkladal jakby byly niestabilne ale jakos mnie to mało przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 3 kolowego dla blizniakow i jest ok, kolezanki maja 3 kolowe i nie chca inego, 3 kolowe sa stabilne wbrew pozorom.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie by teraz napewno by wygral 4 kolowiec jak za 1100:) Ja tez chyba jestem nienowoczesna ale 3 kolowce mnie nie przekonuja i bylo tak odkad je zobaczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALUTKA nie martw się :) teraz skierują cię na 75g będziesz miała wynik po godzinie i po dwóch, wyniki nie są mocno przekraczające (chodzi o to, że ja mam więcej) ustalą ci dietę, nauczą obliczać węglowodany i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam. Ide do biedronki a potem do Misia do pracy:) Po 16 bede na chwilke bo na 18 mykamy na miasto. Buziaczki Kochane Wy moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - Ja po porodzie stosowałam riwanol.....lałam zimna wode do miski i wrzucałam kostki lodu i wlewałam riwanol i robiłam okłady....ulga natychmiastowa :) poleciłam to tez mojej kolezanca co rodziła 2 stycznia i była zachwycona i chyba z 5 min mi dziekowała za ten sposob :) :) Suelen - Moja tesciowa przez cały okres ciąży nie zapytała jak sie czuje...a jak jej cos chce sama od siebie powiedziec to miny robi jakby niewiem co......wiec juz nie mówie....a jak staralismy sie o dzidzie to m powiedziała ze jestem chora psychicznie bo do gina sie chodzi raz na rok-dwa a nie co 3 miesiące :O :O :O :O :O A np ostatnio cos gadaliśmy ile przytył kto i jak powiedziałam ze Ja 7 kilo to czy zrobiła i powiedziała taaaa 7 kilo....mówie no 7 a ona chyba sie w lustrze nie widziałaś :-O :-O :-O :-O Ale mam ją gdzieś.....wazne ze moj męzus stoi za mna murem i zawsze jest po mojej stronie...... Ja sobie zjadłam kanapeczke własnie z almette i za 20 min dzwonie po zarełko :) na obiad :) dla mnie i Natki placek z sosem węgierskim jeden na nas 2 bo oni robią jak dla 4 te placki i sosu tez baaardzo duzo dają....i dla mnie jeszcze sałatka grecka :) moze na kolacje sobie zjem :) a dla męża KEBAB DUZY w bułce i frytasy :) basilek - noo Natala tez ma juz ferie :) :) na ślasku sa jako pierwsze teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie hihihi baw sie dobrze tuethe;p ja musze jeszcze sama pojezdzic takim wozem;p ihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI może brzydko to zabrzmi, ale cieszę się, że nie tylko moja teściowa ma gdzieś swojego wnuka, czasami jest mi tylko przykro i boję się, że jak się urodzi to będzie chciała zgrywać wielką i cudną babcię, a ja wtedy wybuchnę i coś im powiem, przez co pokłócę się z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikiki suelen wspolczuje wam tesciowych, mama R oddalona ode mnie o 2000 km i w sumie tez nie pyta o mnie, ale jak rozmawiamy na skype to zawsze najpierw pyta o mnie, o samopoczucie a potem o R :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie zeberka z boczusiem na obad, juz sie robia mniammm :-) suelen nie mysl o tym teraz kochana, bedzie dobrze, nie zamartwiaj sie na zapas ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zakrecilam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chodzilo mi o to ze mama od R jakbysmy nie rozmawialy na skype przez pol roku to by nie zapytala o mnie, nie zadzwonila itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wczoraj byismy na szkole rodzenia i ogladalismy salki porodowe, sa 3 u nas - jedna niebieska z wanna do porodu we wodzie, zielona i zolta, na zielonej nie bylismy bo tam byl porod, bylismy na niebieskiej a zolta byla pusta i mielismy tez tam isc zobaczyc ale sie okazalo ze przyjechala laska do porodu z pelnym rozwarciem i bolami partymi i tylko slyszelismy jak krzyczy, kurcze troche przeraziwy taki krzyk... a za chwile juz maluszek plakal na koniec zajec nasza polozna szla pytac tej dziewczyny czy mozemy zobaczyc sale i ja i poszlismy, jaki siczny maluszek, akurat go karmila... I widzelismy jeszcze jednego bobasa ktory sie tez wczoraj urodzil ale to juz na sali poporodowej. I jest u nas sala dla VIPow za 150zl za pierwsza dobe a za kolejna 100zl i tam ma sie swoja lazienke na sali i moga odwiedzac na sai kiedy chca i kto chce i sie samemu lezy,ajak sie nie kupi tej sali to sie lezy na 2-osobowej i na odwidziny trzeba isc z malusziem do innej sali - sali odwiedzin... anie wykupuje sali VIPowskiej bo szkoda kasy wg mnie, i ogladaismy tez sale gdzie robia cesarki - masakra - chyba 10 osob jest przy cesarce... Szok. I po porodzie sn jest sie 3 doby u nas w szpitalu.Ogolnie ladnie bo cala porodowka i oddzial noworodkow jest nowo wyremontowany a lazienki jak w hotelach sliczne:) Nawet sie nie stresowalam tam, juz sie doczekac nie moge, i personel mily bo poznalismy 2 polozne z oddzialu i byly mile:) ciekawe jak w praktyce wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN - Nooo tesciowa mieszka od nas jakies 5 km a odwiedza nas 2-3 razy w roku na urodziny Natki Grzeska i czasem w lecie na grila i tyle :) Ja to mam gdzies....ale czasem jak mnie wku**i to tez jej powiem co mysle... i tyle...Jedzonko zamówione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze u nas niema opcji vip bo bym wykupila jest tylko opcja PRL;( damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×