Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Bedziecie sie ze mnie nabijac:p pojechalam na cwiczenia i jak weszłam do szkoly rodzenia skaplam sie,ze nie wzialam karty ciazy gdzie mi pisze,ze moge cwiczyc i dupa:P tylko wzielam udzial w relaksacji. Mała mnie tak skopała ze mnie wszystko boli,. Teraz jestem u Tesciow Zuzka Ty sie jeszcze w pracy meczysz,... Inwazja to teraz duzoodpoczywaj i napewno bedzie dobrze!! Ładnie Malutka wazy:) Ja nie bede kupowac szklanych... nie dajmy sie zwariowac! Ewka dobrze napisala.. Ewka ja bede robic filet w ciescie nalesnikowym i do tego ziemniaki... ale obiad bedzie po 16 bo nie chce mi sie isc do domu i wroce dopiero z M:) Ewka ja wezme aparat tzn moj M:) kamery nie mamy:P Hehe nie uwazajcie mnie za takiego kuchcika:P ja tez nie mam pomyslow na obiady:P jestem jestem jeszcze nie mysl o porodzie bo tylko bedziesz sie stresowac:P Karolina i dobrze zrobilas w tym sklepie! Brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w niej musialo byc skoro babka przestala:D....alez sie zezloscilam...:D..\ no ale bez przesady, gdbym skonczyla to wiadomo ze odsunelabym sie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) nie, już nie chrapię od godziny Was nadrabiam :) Murzynek, wszystkiego naj ! łatwego porodu, zdrowego i pieknego dzidziusia :) jestem, jestem, ja wybrałabym implasta kasia, Aliwia, mogą być problemy, Polska to jeszcze nie Ameryka, gdzie mozna sobie dziecko nawać nazwą np miasta :) puszek, dzięki za emotikony , bo moja córka sie dopytywała jak zrobić seruszko i kwiatek, jak znajdę chwilkę to sobie zrobię :) opuchlizna z kostek troszkę mi zeszła, ale wieczorem pewnie wróci :) gula - jeżeli masz jedną bardziej to może miałaś kiedyś uraz, bo u mnie tak jest - prawa prawie całą ciąże jest spuchnięta (wieczorem to już na maksa) ale ona była skręcona jakieś 10 lat temu i zawsze przy deszczowej pogodzie sie odzywała :( ja dziś znowu jade do mamy na kilka dni - bo ferie sie na śląsku zaczynają :) i moja córka chce do babci :) więc pewnie będę sie rzadziej odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy butelki dla dzieci firmy Philips AVENT zawierają bisfenol A? Od lutego 2010 roku produkujemy jedynie produkty do karmienia, w tym butelki wielokrotnego użytku, smoczki i laktatory, bez zawartości bisfenolu A. Zaprzestaliśmy wytwarzania rozwiązań do karmienia z zawartością bisfenolu A ze względu na wymagania naszych klientów" a ja nie widzę nigdzie daty produkcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika 25............
hej dziewczyny mam pytanie czy jak poswiecicie latarka w brzuch to wasze dzieci jakos reagują? bo przeczytalam w pewnym artykule ze powinny juz na tym etapie ciazy (też mam termin na maarzec 30) reagowac, poruszac sie. Jak ja swiece latarką to moj maly nie reaguje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ja nie mogę... kurczę ale Wy zapierdzielacie z pisaniem... :/ Ja po tym szpitalu jestem cały czas zmęczona... jak otwieram laptopa to mnie tak męczy że zaraz zasypiam :/ Dziś mnie troszkę brzuszek boli, ale nie panikuję... poprostu tak ma być, to wszystko przez zrosty, w środę idę na kontrolę, mam nadzieję, że wszystko oki :D Muszę wyprać i wyprasować rzeczy maluszka... ale to będę robić na leżąco. MURZYNKU 100 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) Ewka 4127 rozbawiłaś mnie to naprawdę musiało wyglądać zabawnie :D Murzynek ja również życzę Wszystkiego naj naj 100 lat 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek naprawde sie u nas ferie zaczynaja>? nawet nie wiedzialam:P Suelen wiedziałam,ze to napiszesz:P ide jesc zupke:) jakos po tej relaksacji dziwnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE musiałam to napisać, bo to jedyne wytłumaczenie :) przecież to nie ogólne Twoja wina, tylko ten stan związany z ciążą :) Jeszcze nie kupiłam butelek i teraz nie wiem co robić, patrzyłam na allegro, ale każde są przeźroczyste, a szklane znalazłam 2 i to jakieś z czasów PRL. ANDZIU leż i odpoczywaj, nie myśl o tym, może to jakieś podświadome zdenerwowanie i boli brzuszek, albo miednica i więzadła się rozchodzą. WERONIKA mojego światło nie wzrusza, w ogóle mój ma indywidualny rytm dnia :) a wiesz jak jest ułożone Twoje dziecko, bo moje leży plecami do ściany mojego brzucha i dlatego go to nie wzrusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj liczylam - w nocy wstaje raz na godzine - do kibelka...a spalam od 24 do 9....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wiem,wiem. Za tydzien musze o tym pamietac. Strasznie mi duszno:/ siedze przy uchylonym oknie.,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide obejrzec ciuszki te co kumpela przyniosla, a ta hustawka jest super, sama bym do niej weszla! siostra od r dzwonila do mnie i ma ciuszki dla chlopca i dziewczynki cale wory, wysle mi to na dniach ;-) tuethe - nie martw sie ja ostatnio szlam cos skserowac i do urzedu--- i tak ide i sobie mowie, ksero, ksero, ksero - i co ???? weszlam do urzedu i dalej sobie mowie --- ksero, ksero, ksero, ksero......i musialam sie wracac!!!!zeby skserowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta skleroza jest okropna, hehe:) Puszek no to masz fajnie z tymi ciuszkami:) Choc i tak juz pełno nakupowalas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zadzwoniła i powiedziała, że kupiła Natanielkowi gruby kocyk akrylowy oczywiście niebieskie :) cieszę się, bo jeden wydatek mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie to chyba mąż ma haribo :) powiedział "ide nastawić pomidorówkę" wziął garnek, wlał wodę, wrzycił kawałek mięsa i trochę vegety .... i poszedł do pokoju robić swoje, ja po ok. pół godziny (prasowałam) idę do kuchni zaglądam do wrzącego garka a tam ZERO warzyw :) .........powiedział że zapomniał :) a przedwczoraj zapomniał do krupniczka dodać kaszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umyłam łazienkę - wiem głupia jestem - ale kupiłam nowy dywanik i chciałam go położyć :) co do butelek to ja używam zwykły Canpol , ale szklane, bo te plastikowe przy wyparzaniu wrzątkiem zawsze matowiały , przy pierwszym dziecku też używałam tej firmy (mam 3 butelki , dwie małe chyba 120ml - plastik i szklana i jedna duża szklana 240ml )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek to haribo przeszło na Twojego Męża:) boroczek:P Suelen takie rzeczy a ciesza prawda? Moja Mama tez kupiła Julci kocyk:) taki fajny:) robie Tesciowej lliste co moze jesc bo ma wysoki cholesterol i juz panikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa nie kupiła nawet jednej pieluszki, a stać ją o wiele bardziej niż moją mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek Ocena Bugaboo Cameleon dostateczny Teutonia Mistral S dostateczny Zekiwa Alu-Cross dostateczny Hartan Topline S mierny ABC Design Turbo 6S niedostateczny Brio Go niedostateczny Herlag Sportwagen Rimini niedostateczny Babywelt Pro 4S niedostateczny Emmaljunga Nitro City niedostateczny Hauck Chicago Air niedostateczny I'coo Plasma Coco niedostateczny Maxi-Cosi Mura 4 niedostateczny Geselein Future I loop5 niedostateczny Quinny Speedy Sx niedostateczny TO PRZETŁUMACZONA LISTA WOZKOW NIEBEZPIECZNYCH I OZNACZONYCH JAKO TRUJACE W NIEMIECKIM TESCIE http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=12683 http://tickers.baby-gaga.com/p/dev078prs__.png 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 czekamy na Ciebie córeczko😘 dziewczynka:😍 WIKTORIA 😘 termin porodu : 😍 20.03.2011r.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama kupila takie ksiazeczki do wypelniania dla dzidzi niebieska i rozowa :-) spiochy, szczoteczki do wlosow, ale fajnieee, ciesze sie, tuethe to sa juz wieksze ciuszki na 6-9 , ja tez kupuje juz na 6 miesiecy, takich malych juz nie kupuje, juz robie zapasy :-) Kasia ❤️ i Adas ❤️ 32 tc - brzuszek 107 cm - 15 kg na plusie 🌼 http://lbdf.lilypie.com/dE6Dp1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen potem niech sie nie dziwi,ze Natanielek nie bedzie lubil babci:P Nie przejmuj sie... Ilosia ale sie katujecie tymi opiniami wszystkimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek dobra Mamcia:) ja sobie kupie taką ksiazeczke po porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE ale przykro mi, że ona nigdy nie spyta się o małego, nigdy nie położyła ręki na brzuchu, ciągle tylko krytykują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Mam pytanie odnosnie wynikow badan, ktore wlasnie odebralam. Nie chce szukac odpowiedzi na necie a wizyte mam dopiero 1 lutego i nie wiem czy ewentualnie nie isc wczesniej? mam nadzieje ze mi pomozecie:) Otoz martwie sie dwoma rzeczami najbardziej. Wyszlo mi ze mam w moczu BIAŁKO w ilosci 0,3 - nie wiem o czym to swiadczy?? Cos tam slyszalam ze zatrucie ciazowe???? No a druga rzecz, robilam obciazenie glukoza i wyszlo mi po godzinie 139 a norma jest od 74 do 106!!!! I nie wiem czy mam dzwonic wczesniej do lekarza?? Czy to ma wplyw na dziecko? Bardzo sie martwie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen wierze Ci... jednak nic z tym nie zrobisz. K by musial ich ochrzanic,zeby daly Ci święty spokoj i zachowywały sie tak jak powinny. Dobrze,ze z Twoją Mama masz lepszy kontakt i ciesz sie z tego. Twoj spokoj jest teraz wazny bo jak Ty sie stresujesz to i Natanielek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ile kosztuje tantum rosa bo nie moge znalezc na allegro, pytam bo tesciowa mowila mi ze to jest to samo co nadmanganian potasu i ze w ich czasach stosowalo sie wlasnie to do podmywania po porodzie, ze przynosi ulge i szybciej goi sie rana. Jestem ciekawa co jest tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×