Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja się ostatnio zastanawiałam jak zrobić kwiatka niebieskiego lub różowego w przypisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka niestety takie życie... Gula Ty powinnas lubisz tylko jednego ptaszka tzn myśle,że to nie ptaszek tylko ptakk:P Betty podaj meila:) Puszek ja mojemu co chwile ględze zemi się chce ale chciec mi sie moze a nie moge:P ja nie daje myśnika jak robie buzki:) Suelen ja jeszcze myslalam nad serduszkiem ale glupio mi bylo sie spytac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... serduszko też mile widziane :) próbowałam kopiować i wklejać, ale także nic nie daje, ale gdzieś któraś dziewczyna miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysłąli mi tą koszulę do karmienia,o której pisałyście i K powiedział że seksi mamuśka ze mnie hahaha Taka opieta że w biuście na pewno sie rozejdzie,jak bedę karmiąca Wy tak o ptaszkach.............hmmm to może ja obudzę moją czajkę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście niemozliwe:P hehe:) to musimy czekac na któraś co ma kwiatki albo serduszka:) ahh a w filmie znow robia sobie igraszki .. buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dobrze,ze nasi panowie nas nie czytają bo by jeszcze zawału dostali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadalam dzis z kolezanka i mowila mi ze jej cycki po porodzie wzrosly z miski b na g .jakos mi sie skojarzylo z wymionami od krowy czy to normalne zeby az tak urosly???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jak Ty to zrobilas?!?!?!?! Sonka nie mam pojęcia czy to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka wydaje mi sie ze moga zostac takie wiekie ale juz nie tak jedrne tylko takie ogony bobra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×