Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

eheheh chyba nauczona;p sie okaze a jak wypucowana ;p pachnaca wlosy wkoncu umylam hihihi bo jak siedzialam w domu to jak pozal sie boze wiedzma;p moze mi sie uda jutro cos na brzucha dostac ihihi 3 wystarczy;p chociaz jeden z 6 gdyby byl od tak;p zaliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak bedziesz miala czas zazuc tego linka POSCIELI co do bani jest bo niemoge odnalezc;/ a niechce babola zamowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA ja to mam sesję od 11 lutego, i się zastanawiam, czy nie dać sobie siana z tym semestrem, bo kurcze 13 egzaminów ehh :/ z nerwów bym zaczęła rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde szkoda bo fajna ta posciel na focie;/ dopiero?? ja mam 5lutego statystyke no ale to formalnosc bedzie;p ja chodzilam na zerówki dlatego mam tylko 6 w sesji bo reszta z glowy ja bym poszla na twoim miejscu tylko na lajcie jak zdasz to ok jak nie to trudno i tyle jak ci sie cos uda zaliczyc potem mniej bedzie szkoda semestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia próbuj ....zawsze pozniej to mniej do zaliczenia....potem letni nalozy ci sie z tym zimowym i dopiero kicha bedzie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie .....na zdjeciu to wszystkie ladne...a w rzeczywistosci....masakra..... ogolnie ta posciel miala takie starsznie mdle te kolory, jakby zuzyte... nie takie soczyste jak na zdjeciu no i gatunek tez nie bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego najlepeij przejsc sie po sklepach, upatrzyc i wtedy mozna kupic bo inaczej szkoda forsy jak np za 100-150 przyjdzie gowno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC :) Zrobiłam sobie relaksująca kąpiel i ide spać :) Nie szaleć zabardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkurzyla bym sie daltego poczekam do poniedzialku:) ja tez juz zmykam bo rano czeka pobudka;/ buziaki i kolorowych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ale pewnie sie nie ucieszycie:P zjedlismy pizze i poszlismy do knajpy. Było ok zanim ludzi sie pełno nie zwaliło i wszyscy nie zaczeli w jednym momencie palic:/ po godzinie juz mialam dosc i powiedziałam,ze chce do domu. Wypili wszyscy comieli do wypicia i bracik po nas przyjechał. Karolina ja mam 2 smoczki z avent i 2 jakies ta co w szkole rodzenia dostalam... Kikikiki ja tez nie lubie jak ktoś inny oprocz M mnie po brzuchu maca. Nawet się wsciekam jak Tesciowa dotknie a nawet się nie zapyta, grr! I zawsze gada,ze kopie a wcale nie kopie... Jestem jestem ciesze się,że WKONCU:P wózek kupiony:) będziesz teraz się mogla uczyc:P Jacobs Tobie tez gratuluje wozka:) Suelen potem zdaj relacje w filmu:) Histoorynka szkoda,ze zakupy Ci się nie udały... ja bym chyba oszalała jakby Tesciowa mi się wtykała. Ja zawsze z M idziemy po to co chcemy a Ona robi swoje zakupy. A jak cos zaczyna ględzic to M zawsze opierniczy i jest spokoj:P Sonka zdjecie super:) Moze takie sprawie Julci do pokoju jak kiedys bedzie gotowy:) Murzynek cieżko haribo w niemczech kupic? cos Ty, kto jest w niemczech ze znajomych czy cos to zawsze peło tego przywozi. Na zdjeciu nie wyjdzie rzeczywisty rozmiar.. ja w biedronce wyciaglam to z opakowania i ogladałam. Pasty do zębów, szczoteczki itp nie pakowałam. Musze jeszcze lewatywe kupic, mały szamponik i pampersy. Andzia nie denerwuj sie Tesciowa! Wdech, wydech! Ilosia jutro bedziemy trzymac cały dzien kciuki! A gdzie jest Puszek i zdjecie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) TUETHE to po imprezowałaś :P mi też przeszkadza dym, pomimo tego, że jestem nałogową palaczką, i aż trudno mi w to uwierzyć ale paliłam 8 lat i udało mi się rzucić jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży... i to od razu całkiem bez jakiegoś ograniczania, że dziś 5 a jutro 2... poprostu koniec i tak już ponad 6 miesięcy wolna od nałogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest zakaz a i tak palą... a w tej knajpie co bylismy zalozyli takie cos jak klub palacza i mając taka legitymacje mozesz tam palic. Andzia 8 lat? kawał czasu.. zresztą mój pali już chyba od 10:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziwisz sie? jakby dali taki zakaz to ludzie by nie przychodzili i knajpy by poupadału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale u nas maja raczej wydzielona palarnie a jak nie to sie nie pali z tego co znajomi mowili bo ja dawno w zadnym lokalu nie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe dostałaś listę w szkole rodzenia co masz zabrać do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA MNIE majtki jednorazowe 3 szt podkłady jednorazowe 6 szt lewatywa 2 szt koszula nocna 2 szt szlafrok kapcie papier toaletowy 1 rolka podpaski duze 1 paczka pieluchy jednorazowe-tego nie kupuje sztućce, kubek termometr mszynka do golenia karta przebiegu ciąży, legitymacja ubezpieczeniowa, karta chip nfz mała kosmetyczka woda niegazowana DLA DZIECKA pieluchy jednorazowe3-6kg paczka pieluchy tetrowe 3 szt oliwka krem przeciw odparzeniom płyn do mycia noworodków szczoteczka do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy obu ciążach nie miałam robionej lewatywy i nic na szczęście się nie wydarzyła ale nie wiem jak będzie teraz.Czy mówili wam że macie sami zrobić sobie w domu lewatywę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe ale na liście masz wpisaną to kupujesz coś sama czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×