Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszek no bez jaj:/ Kobiety w ciąży muszą badać! jakby dało im się w łape to dopiero zareagowaliby? :/ ale jestem zła! Ilosiaa dalej się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
To chyba te tygodnia są takie beznadziejne i trzeba na siebie uważać, mój gin mi mówił (28-32 tydzień). No, ale chyba kroplówki z magnezem za granicą mają jakby co? Puszku, jedz magnez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chyba zaraz popłecze... martwie sie o Was wszystkie strasznie. Do tego Julka mi się wypina i chyba wali mi po dole bo mam kłucia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi glowe rozsadzi mialam sie uczyc ale niedam rady;(( cnotkowska_ilona@onet.pl tuethe napisz mi kom swoj puszcze ci szczurka bede miala kontakt z wami jakby co;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam. Ilosia jak coś to Ci jutro smsa napisze jak bedzie coś wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki widzę że nerwowa atmosfera na naszym forum :( Widzę że sporo osób milczy Suelen, Fonia ,Jus co się dzieje ? Zaczynam też się denerwować i jakby tego było mało zaczął mnie boleć ząb do diabła. Tuethe daj mi też znać wysłałam ci mój numer . Aha brzusio śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia zapisałam. Gula ten sygnał to odemnie. Dobrze,że M mi telefon doładował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe domyśliłam się już jesteś na mojej liście :) Patrzyłam tak przelotnie to Fonia i Jus już dawno nic nie napisały . Puszku i jeszcze ty bidulko masz takie nerwy ale proszę uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula masz racje. I jak my mamy byc spokojne? Suelen blagam Cię odezwij się wkońcu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie polozyc bo padne na ryjek ;/ jak M wruci i mnie przebudzi wpadne zobaczyc co sie dzieje:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Teściowej w niedziele zawsze jedzie... a nawet jakby pojechała to komorke napewno ma przy sobie... dzisiaj w nocy to ja chyba spac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też nie co za nerwy nam tu fundują nasze laseczki :( I jeszcze ten ząb wrrrr.Muszę poczekać do poniedziałku i zadzwonię do dentystki czy mogę przyjść szybciej bo byłam umówiona na wizytę 27. A jutro idę jeszcze na 5 urodzinki siostrzenicy i mam nadzieje że ząb przestanie mnie boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek mam nadzieję, że Cie bardzo nie nastraszyłam :/ odezwij się, a dzwoniłaś do szpitala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wczoraj Suelen szła do kina odezwała się po nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula nie odezwała się od wczorajszego wieczoru jak napisała,ze jadą do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że się nie wystraszyła na tym filmie bo wiem coś o tym ale wolę nie krakać:( Puszek ty też coś napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILOSIA gratuluje piąteczki,jutro tez bedzie dobrze. TUETHE zdjecia świetne JESTEM głowa na dole,tyłek pod sercem,a stópki między żebrami :-) GULA mam nadzieje ze szybko przestanie boleć PUSZKU Jakąś dziwna macie tam opieke medyczną,ale myslę że jak zadzwonisz i powiesz o co chodzi,tym bardziej że to ciąza mnoga,topowiedza co masz robić.A 40km do szpitala to nie jest tak mało jak coś sie dzieje.Trzymaj sie kochana,no i oczywiscie Kasie i Adasia jeszcze w brzuszku potrzymaj. ANDZIU ciesze sie że u ciebie troszkę lepiej. Dzieczyny to nie jest straszenie,uważam że lepiej wiedziec na co trzeba uwazać i reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek dobrze że chociaż ty się odezwałaś :) Ja chyba też zaraz urodzę bo z tych nerwów jeszcze brzuch mnie rozbolał . Kurcze laski piszcie chociaż jedno słowo ......np: OK wtedy my będziemy spokojne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, dziękuję za pamięć gula, puszku,i przepraszam że się nie odzywałam ale ......tata mi umarł, :-) byłam na lekach żeby dziecku nic się nie stało, teraz już jest w miarę dobrze bo dużo załatwiania na głowie, mama mieszka u mnie a mamy dwa pokoje z wnęką dla dzidziusia i ona w tej wnęce, nie myslimy narazie co dalej ale nie mogę jej teraz zostawić, w środę pogrzeb i zaraz po jadę do gina w razie co bo nie wiem jak ja to przeżyję, także nie martwcie się, odezwę się w czwartek ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Suelen dalej nic nie napisala... Fonia przykro z powodu Ojca... Dobrze,ze Mama ma Ciebie i że jeste z Wami teraz ale uwazaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia29 tak mi przykro przyjmij moje kondolencje :( Ale dzięki że chociaż dałaś znać o sobie i proszę uważaj na siebie i odezwij się po wszystkim będziemy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×