Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Mi ogólnie zawsze leci krew jak jestem osłabiona . Ale problemy z krwotokami mam od urodzenia bo byłam wcześniakiem urodzonym 2,5 m-ca szybciej.I nawet robili mi jako niemowlakowi jakieś wypalanie czy coś takiego aby zapobiec tym krwotokom bo się dusiłam. A od 4 lat mam też problemy z potasem jak mi za szybko spadnie to mdleje jakaś taka niedorobiona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, kurczę no to nie za ciekawie... oby wszystko było dobrze... czasami lekarze tak straszą tym porodem przedwczesnym, a później się okazuje, że muszą wywoływać :P ja sobie leżę... kręgosłup mnie boli... mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień... pojadę po zakupy, wyprasuję to co dziś wyprałam... a wygospodarowałam jedną szufladę dla syneczka na skarpetki, niedrapki, czapeczki... , na takie drobiazgi, ile macie skarpetek i nie drapek??? bo ja chyba skarp. to ze 20 a nie drap. 10 :P ale je dostałam więc spoko :P sama bym tylu nie kupiła... Suelen a jak wyglądają te skurcze??? bo ja miałam ale ich nie czułam tylko ktg pokazało... a teraz mnie coś tak dziwnie kuje tak na dole z prawej strony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU ja czułam to tak: stwardniał mi brzuch, mięśnie jakby mi sparaliżowała, ogromne napięcie nóg i brzuch i od razu tchu mi brakowało, nie mogłam się nawet ruszyć. Do tego jest takie ogromne parcie na pęcherz, no Ja powiem prawdę, że mnie po prostu to bolało, po 40 sekundach puściło. Ona powiedziała, że mogę urodzić za 2 i za 4 tygodnie, ale, że są to skurcze przepowiadające :( Jestem dobrej myśli, bo przecież przestrzegam zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen rzeczywiście nie ciekawie, mój ojciec miał cukrzycę więc wiem co to znaczy, ale tak jak piszesz dopóki przestrzegasz wszystko bedzie ok. gula mój młodszy właśnie miał w grudniu wypalankę i narazie jest ok, a tak miał krwotoki niespodziewanie np. siedzimy oglądamy tv a tu bach, leci,albo wstawał w nocy i cała poduszka ubabrana Andzia ja też dostałam i skarpetek mam też z pół szuflady ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, ale mnie tu długo nie było... mam sesję, chorowałam a do tego zapierdziel w domu. Od jutra na dobre remont zaczynamy. Zrobiłam w końcu zakupy dla małej. Mam około po 8-10 kompletów bodów i śpiochów na 56 i 62 i do tego kilka pajacyków bawełnianych i welurowych. Kupiłam śliczny kocyk beżowy z miśkiem, pościel do łóżeczka taką z moskitierą i 2 komplety na zmiane - łącznie 3 (2 bawełniane i 1 z flaneli) mam ręczniki takie z kapturkiem, wanienkę, rożek, czapeczki takie cieniutkie z bawełny i też takie grubsze na dwór. Mam pajacyki 2 takie grubsze i śpiworek taki do wózka (to dostałam używane po moim chrześniaku ale wygląda jak nowe) mam dla małej tez skarpeteczki. Kupiłam pampersy2 i jedną malutką paczkę1 (tak na wszelki wypadek) kupiłam też proszek z loveli do koloró i białego i płyn do płukania. Po remoncie wszystkie rzeczy dla małej chcę wyprać w takim proszku. Czego mi jeszcze brakuje oprócz kosmetyków?? Od moich rodziców dostaliśmy pieniąki dla małej na łóżeczko i monitor oddechu. Co o tym myślicie? czy któraś z Was zdecydowała się na coś takiego? byłam dziś u lekarza. Z małą wszystko ok, główkę ma już na dole i nie chciała nam buziaczka pokazać na usg. Waży już ponad 1600 gram a ja przytyłam kolejne 2,5kg - czyli łącznie aż 8,5kg!!! I niestety znowu mam grzybicę. Kurcze nie moge się z niej wyleczyć :( A i miałam wyznaczony pierwszy termin na 01.04.2011 ale teraz pan doktor powiedział że już drugi raz z usg wychodzi 22.03. więc mam się nastawić na marzec. Ale to nawet lepiej bo ja już nie mogę się doczekać kiedy ją przytulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Abyssa :) dobrze, ze wszystko ok i idzie w dobrym kierunku. My chcieliśmy kupić monitor oddechu Angel Care, ale daliśmy sobie spokój po opiniach, często piszczy i straszy rodziców, a lekarka powiedziała, że ona są wskazane przy wcześniakach, a jak ciąża rozwija się prawidłowo i dziecko rodzi się o czasie to zbędny wydatek. No, ale to twoja decyzja, weźcie wszystkie za i przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężus poszedł spac bo dzis cały dzien na polku robili i jutro tez i zmeczony jak niewiem....ja oczywiscie czekam na Hausa nie odpuszcze chocby i 23 leciał :) tosmag - Ja ich uzywałam przy Natali i sa super :) moja kolezanka ich uzywa teraz a dzidzia ma 3 tyg i tez mówi ze są fajne :) Suelen - oby było oki !! mam nadzieje ze donosisz do końca....i musisz uwazac z ta szyjką :( tuethe - gdzie o tej porze na zakupy o MAMOOOOO gula - no nieźle to musisz uwazac kurna na te omdlenia... Andzia - mnie tez cos dzis boli kręgosłup....i ogólnie kości.... fonia - toś mu pojechała :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula - dobranoc !!! !! !! !! Kochana zjedz witaminy C wez sobie ze 3 działa tez na krwotoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no właśnie tak się zastanawiam nad tym monitorem. Swoje kosztuje ale boję się o te bezdechy u dzieci. Boję się że nie zauważę że coś jest nie tak. Tylko totalnie nie mam pojęcia co trzeba brać pod uwagę przy wyborze takiego monitora. A reszta dziewczyn też się nie zdecydowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odyssa - Ja tez nie kupuje...moim zdaniem jak by były jakies problemy to wtedy a jak dzidzia zdrowa i donoszona.....to po co popadac w paranoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtkaaa na wacie;p ja tez mam takie skurcze Suelen;(( no i tez myslałam o tym detektorze angelcare lub snuza ale pewnie kupimy tylko nianie elektroniczna zajdam grzeska i ogladm dziki zachod;p a maz skreca meble bidak i tylko bluzga i wali;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:) kupilismy pieluszki pampers dla Małej:) Wziełam Tesciowi ciacho i uradowany wziol ten talerzyk, lyzeczke i poleciał do pokoju a Tesciowa za nim,ze ma jej zostawic a On,ze nie bo Ona ma cholesterol:P Fonia ciesze się,że wszystko z Dzidzią jest dobrze. a ten trener to fajna gnida! Puszek ja sobie kupiłam kinder bueno:D hihi Gula dobry Mezus:) U mnie kurna bracik, matka i ojciec chorzy i jak ja mam byc zdrowa?:/ Spij dobrze! Suelen czyli nie myliłam się z tymi skurczami... cholerka! Niech Natanielek jeszcze siedzi w brzuszku, poproś Go o to! Masz teraz bardzo rygorystyczna diete? A ndziu ja mam skarpetek chyba z 5-6 par a niedrapek 3:P Abyssa fajnie,ze juz praktycznie wszystko macie:) 8,5 kg to praktycznie nic:) Abyssa my raczej tego monitora nie kupimy chyba,ze bedzie trzeba. a M się ze mnie nabija... W sklepie się skapłam,ze strzeliła mi tunika pod pachami z jednej i drugiej strony i M ma radoche ze sie juz tyle poszerzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A które pampersy kupiłaś białe czy zielone? Damy radę, nie wypuszczę go tak łatwo, jeszcze ma siedzieć ze mną :) a dieta jest STRASZNIE rygorystyczna, ale już nie długo. ja byłam bardzo napalona na monitor oddechu, ale jak nie potrzeba to odpuszczam sobie, w razie co moge iść kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen paczka jest zielono zółta. Pampers newbaby economy 1 43 sztuki:P hahaha! ta tunika to 38 chyba jest, rozmiar uniwersalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma siedzieć z Tobą i będzie siedzieć czy mu się to podoba czy nie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w Rossmanie zauważyłam, że są dwa rodzaje pampersów newborn 1, jedne te co kupiłaś (i ja także), a drugie to takie białe Premium Care . 38 powiadasz... to chyba mocno zawyżona była ta rozmiarówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam też te białe ale wzieliśmy te:) 28 zł kosztowały. Ze mnie taki chudzielec jak Wam sie wydaje nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy macie rossmana, ale u nas kosztują te pieluszki 25zł (bez promocji), a kupiłam w realu ciesząc się, że w promocji za 26,99zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rossmana.. a byłabym święcie przekonana,że będą tam droższe. Fajne jaja... no ale co tam, 3 zł to az nie tak strasznie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez przypadek je zauważyłam, sama też kupiłam, ale wiesz jak kupisz ze 3 paczki (bo myślę, że będziecie używać) to już jest prawie 10zł :) a do rossmana poszłam po szampon bo tam mają mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje:) jak będę na miescie to zajrze i zobacze po ile są:) i jak faktycznie będą taniej to będę chodzic z Julką na spacer do rossmana po pieluszki:) M kupil sobie laysy o smaki golonki z ostrym chrzanem... ryjok mi wypali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. ale oryginalny smak :) A Ja jednak jutro mam prąd, naprawę ''czegoś" przenieśli na poniedziałek. Jutro na 10 jadę z mamą do sklepu, a o 14 na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gula i kikii dobranoc, znowu mi coś chodzi wolno kafe tuethe to rzeczywiście śmiesznie miałaś, powiedz swojemu że to wywietrzniki bo nam teraz gorąco a jaka jest różnica w tych pampersach ? ja idę jutro do rossmana i widziałam jeszcze jedynki pampersowe i nie wiem czy je brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalny smak ale czuć tylko chrzan:P SUelen a jakiej firmy masz chusteczki? ja mam gaga premium za 2 paczki po 72szt dałam 7 zł co planujecie kupic? ja na 10 jade do szkoły rodzenia na cwiczenia a nie chce mi sie... spakowałam juz karte ciąży,zeby nie zapomnieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen rozbawilas mne z 34 na 36 hihi ale Tuethe jest przeciez gruba i nosi 38 :-) ja mam kupione pampersy newborn 1 chyba od 2,5 kg do 5 jakos tak tych calkiem micro nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×