Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Ja mam chusteczki NIVEA new born, były w promocji w Rossmanie i kupiłam 2 paczki miękkie i do tego taką w sztywnym opakowaniu i dałam za 3 paczki plus pudełko 19,99zł Mnie troszkę szkoda, że szkoła rodzenia już się skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia nie mam pojęcia jaka jest różnica... Moj M stwierdzil,ze lubi moj smrodek i nie potrzebuje wywietrzników... wariat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen powiedz Natanielkowi ze musi posiedziec w brzuszku jeszcze troszke bo mamusia musi wszystko przygotowac dla Niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU mniejszych nie ma, masz 1 :) ale są dwa rodzaje 1, tylko te białe mają jakąś powłokę siateczkową w pieluszce. I dobrze, że M cię rozśmiesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek Wy lubicie się ze mnie nabijac:P Puszek te pieluszki co mamy z Suelen to wlasnie na taką wage;) Suelen ja takie pudeleczko tez bym musiala kupic.. moja szkoda rodzenia tez sie skonczyla ale gin pozwolil mi chodzic na cwiczenia, ktore niby maja pomoc rozciagnac mi krocze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia to juz wiemy czym się różnią... Suelen to wszystko wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale, że nie wiem, korzystam z pomocy wujaszka googla ;) Teraz jak mam zakaz na tyle rzeczy do jedzenia to mogę powiedzieć, że jestem bardzo głodna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dobrze że mamy Suelen ;-)) ja w szkole rodzenia byłam raptem dwa razy, bo cholercia nie mogłam za bardzo, w ten dzień co były ćwiczenia był pogrzeb, ale mam nadzieję że w przyszłym tyg.nadrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen my wlasnie zjedlismy pomarancze:) kupilismy 4 i zaluje,ze nie więcej bo są strasznie dobre i zjedlismy juz 2:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe chyba tak - w sumie ja nie wiem czy mi sie przydadza bo moze moje Mychy urodza sie wielkie jak tatus :-) ale jakby co to mam 20 pieluch bo sprawdzilam teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz myslałam że kafe sie zbuntowało a moze że już przekroczyłyśmy maximum stron :P dobrze ze już wszystko działa :D cieżkie popoludnie miałam do południa nie miałam na nic checi a jak już sie zebrałam to posprzatalam cały domek poodkurzałam pomyłam podłogi kurze potem poprasowałam no i kolacje zrobiłam i zjadłam przygotowałam zdjecia dla dziadków i kalendarz który dla nich zamóiłam ze zdjeciami naszymi :) mój M już do mnie jedzie i ma byc ok 3-4 w nocy a ja już ide spać bo rano chce iść na badania i do fryzjera mam pewnie nie bedzie mnie pół dnia bo potem do dziadków pojedziemy :D takze nnie martwcie sie :P z resztą nawet nie zauwazylyście ze mnie nie było ;( przykro mi wiec ide spać :P:P:P dobranoc laseczki i całuski dla brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek będą po tatusiu:) Murzynek Ty chyba oszalalas,ze tyle zrobilas? Kobitko oszczedzaj sie teraz! Murzynku klaps w dupke! Ja chyba bede robic liste,ktora kiedy sie ostatnio odezwała:P to ja tez zmykam:) skupie sie na Castle bo nic nie wiem z odcinka co leci:P dobranoc Kobitki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc i tuethe może rzeczywiście trza zapisywać która kiedy ? ;-))))) murzynek wcale tak długo cie nie było i nawet ja pamietam ze miary ci się pomyliły ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce mi sie spać, tyłek mnie od siedzenia boli a nie chce mi sie wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja cala noc ni spalam z powodu strasznego bolu brzucha wymiotow ,gazow i innch zaraz dzwonie do mojego gina i chyba pojade na izbe sprawdzic co sie dzieje.masakra daje mi sie chce wymiotywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a ja dzisiaj tak wczesnie jakos spac nie moge... abyssa ja mam nianie z monitorem angelcare, moja przyjaciolka ja miala i zachwalala. Ja wole miec z uwagi na ta smierc lozeczkowa..nigdy nie wiadomo..wyprobowalismy ten monitor juz z moim R i dziala super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe napisz jak wykonywać te ćwiczenia na rozciągniecie krocza bo mi kolezanka doradzała zeby robić przysiady z nogami na zewnatrz. Ja juz do szkoly rodzenia nie pojde bo chyba za pozno ale jak teraz bede juz w domku to cos bede cwiczyc sobie. Tak to po pracy nie miałam nigdy sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wczoraj pojechalismy na zakupy...pochodzilismy po sklepach i ledwo pozniej w domu chodzilam:(....ciagniecie w dol brzucha i tak jakby mi sie biodra rozszerzały ....dzis nadal to czuje:(..boli...mam nadzieje ze przejdzie. A wieczorem mamy odebrac wozek:)...pewnie mezus pojedzie sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) mialam na 10 jechac do szkoły rodzenia ale zaspalam wiec jade na 11:) Sonka mam nadzieje,ze to nic powaznego!! Zuzka jak sie czujesz ostatni dzien w pracy?:) Jestem jestem Dzidzia jest coraz wieksza wiec juz mamy problemy z chodzeniem. Pomysl,ze M Ci przywiezie piękny wózek do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ja jak wczoraj byłam w tesco i M ogladał sobie gry to usiadłam na pufce,która stoi przy xboxie na którym mozna grac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepach to teraz ja zachowuje sie jak on wczesniej:P....raz dwa wziac co trzeba i szybko do kasy a nawet biegiem;)... A wyniki ....zelazo z 11.7 spadlo na 11.5:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×