Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

uaktywni, ale przeniesie sie do wody, a nie do jedzenia, które dziecko spożyje. Puszku naprawdę się tym nie martw. Bezwstydność mojego syna zaskakuje mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam katalog rzeczy z avent i przy tych buteleczkach co ja mam pisze,że nie zawierają bisfenolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do butelki nie mam opakowania... sa 2 rodzaje butelek.. zólte i niebieskie i przy niebieskich pisze,że nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen....tez mam takie zdjecia :) widac siusiaka i jajuszka...... :) J ajuz ubrana i umalowana :) czekam na mezula ktory oczywiscie jak sie nam spiesze utknoł w korku..ale juz jedzie.....wiec wpadnie wezmie prysznic i jedziemy do tesciowej Natalka prezęt jedzie babci zawiesc :) Mielismy byc o 17 bo sie umówilismy z siostra M ale coz......jak korki wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem panikara wiec ja jestem pewniejsza jak tez mam napisane czarno na bialym ze nie ma BPA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam.. w jednych i drugich nie ma.. Jesli tak w katalogu pisze to napewno nie zawieraja tego czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wanienke bez stelaza, a co do husteczek to mozna dokldac nowe husteczki, to pudelko plasikowe sie otwiera i uzupelnia - tzn. cala paczke sie wklada i wtedy przez otwor w plastikowym pudelku sie wyciaga po jednej. a pampersy tez mam firmy pampers zolto zielone 1. a chusteczki mam na razie z rossmana firmowe w plastikowym pudelki, okolo 6 albo 7 zl kosztowaly razem z pudelkiem. dziś się napracowalam troche - odkurzylam cale mieszkanie, umylam podlogi, posprzatalam korytarz, kurze wytarte, ciuszki prasowalam dla malego i jeszcze pralam jedna pralke dla niego i nasze pranie zrobilam i na obiad jeszcze placki ziemniaczane... uf.. odpoczywam:) u nas w szkole rodzenia mowila polozna ze sie nie uzywa juz spirytusu do pepka tylko takie cos o nazwie OKTENISEPT. i tym mozna tez pryskac rane krocza. tuethe ja mam 2 butelki avent ktore dostalismy na szkole rodzenia i mam mnostwo probek kosmetykow - tez na szkole rodzenia dostalismy - w sumie to byly 3 paczki z tym i poradnikami i filmem o przewijaniu, kapaniu:) sonka ciesze sie, ze wszystko jest pod kontrola:) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niedlugo będzie,że nic nie można dla dziecka kupic... Karolina to dzisiaj dostalam motorka w dupci:) dużo zrobiłas... Odpoczywaj teraz! ja tych poradników mam juz pełno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... chyba nie napisałam po co pojechałyśmy :) po części do jej auta do Łodzi po błotnik, jakieś tam linki i coś jeszcze :) TUETHE powiem ci, że ja także mam problem z oddychaniem samą przeponą, u mnie się klatka piersiowa w to włącza. Wszystkiego najlepszego z okazji 5 rocznicy :) A widzisz z tymi pieluszkami, u mnie są po 25,09zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz nic nie wiem z tego mam butelki avent ktore zakupilam wraz z wyparzaczem, sztuk 3 po 125 ml i chyba je wyrzuce, nie wiem jeszcze sprawdze raz czy przypadkiem nie znajde bpa free a jak nie to wywale jakos nie moglabym karmic maluchow z taka swiadomoscia......ze je truje...swiadomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU zrób zdjęcie tych butelek i pokaż to ci powiemy czy są wolne od BPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem o co chodzi z tym oddychaniem przeponą, po prostu oddycham głęboko a polozna chodzi zawsze i kladzie reke na brzuch jak oddychamy i mowi mi, ze dobrze oddycham... a ja oddycham normalnie tyko gleboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen a myslalam,ze po coś do Natanielka:) rzeczy do auta to nic fajnego:P Coś mi sie wydaje,że nie będę przy porodzie oddychac tak jak powinnam bo prędzej im się tam udusze::P Dziękuje:) no to pieluszki u Ciebie taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie taniej i to poważnie całe 20 groszy ;) ale może zrobią wam jakąś promocję ;) Z tym oddychaniem przeponą to jest tak, że mężczyźni zawsze nią oddychają, a tylko 30% kobiet oddycha przeponą, widocznie zaliczasz się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suelen sprawdzilam i nie mam na spodzie butelki tego pp i piatki w trojkacie a tylko takie oznaczenie sie liczy na butelce a nie na opakowaniu!!!! ani ulotce!!! mam jedna butelke TT i ona ma wlasnie to oznaczenie na podzie wytloczone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D byłam u teściowej zjeść obiad :P dobry był :P ucieszyła się, że przyszłam bo miała się komu wyżalić... pogadałyśmy chwilę i powiedziałam jej o tym, że nie chce żeby się wtrącała i mówiła, że coś źle robię przy dziecku, a Ona mi powiedziała, że każdy robi i wychowuje swoje dzieci tak jak mu się podoba... chyba zrozumiała o co mi chodzi, tylko nie wiem czy się zastosuje... Mam stos prania... :) więc zaraz zacznę prasować :) A gdzie Wy wszystkie jesteście?????????? Nudzi mi się troszkę... Ł pojechał do kolegi... :( buja się bo dziś zamontował gaz do auta... to teraz jazda będzie tańsza... o połowę!!! wcześniej na 100 km to palił 10 do 11 L/100 km :P studnia bez dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Andzia - zastanawialam sie czy Twoja torba sie odnalazla? nasze auto pali 6/100km - diesel, Robi juz sie zastanawia jak jasna skorka przezyje najazd malych szkodnikow (auto wybieralismy razem ale to bylo marzenie R - pucowal go 2 razy w tygodniu, woskowal karoserie, skore itp) u nas w aucie mozna doslownie jesc z podlogi :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia nie wiem gdzie wszystkie pouciekały:) moze daj spokoj z tym prasowaniem? Jesli tesciowej powiedzialas,zeby sie nie wtracala to moze zakoduje to w lepetynce:P Puszek to my w aucie mamy hmm mały bejzel:P a ja leze bo strasznie mnie plecy bola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZEK torba się znalazła... daj spokój... była w spakowana w walizce z rzeczami z pracy na wyjazdy... mój Ł tak ma, że jak nie wie gdzie coś dać to wciska gdzie wlezie!!! a już myślałam, że wywalił na śmietnik :P A co do auta to nasz tyle palił benzyny... dlatego wrzuciliśmy gaz, a w aucie jest tak średnio czysto, ale nie najgorzej... :P W poprzednim to było dosłownie wszystko... ale Ł wysprzątał i już jest git :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się strasznie chce spać... a muszę prasować :P chyba mi ciśnienie spada :P nie mogę iść spać bo co będę w nocy robić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! dzisiaj wiecej siedze niż leżę.Najpierw był ksiądz,a potem goscie imieninowi :-) Musiałam zjesc ketonal,inaczej nie dałabym rady. Mój wspaniały mąz zamówił u jednej babeczki ciasto domowe i uprzedził gosci że w tym roku tylko ciacho,kawa i do domu. W nocy miałam silne kłucia jakby w pochwie.(wiecie coś na ten temat?Może ktoś tak miał)Tak bardzo nisko,miałam wrazenie że Mały główką tak mocno naciska.Jezeli dzisiaj w nocy bedzie powtórka,to jutro dzwonie przyspieszyć wizyte(mam na ostatniego stycznia). Tych kłuć było w sumie 6.Jedno silniejsze i dłuższe od drugiego. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia w nocy tez bedziesz spac:) a ja juz naprawde myslalam,ze Twoj Ł wyrzucił torbe:P Ja tez marcówka ja tez takie cos miałam w zeszlym tygodniu ale teraz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×