Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Mi tez lekarka strepsils pozwoliła....i tantum verde...a Ja jakaś inna jestem bo lubie BIOPAROX Męzus juz wrócił ale jutro znow jada :( kurcze nie dobrze bo to tak daleko........ ilosiaa- no super masz chłopeczka...mój NIENAWIDZI zakupów jakichkolwiek :) :) Teraz pijemy Ja herbatke a mm kawusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek w przepisie pisze 180... Kikikiki jak moze Ci to smakować?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe pytalas jak sie czuje......dobrze ale jestem padnieta, znowu zrobilam tyle co wczoraj czyli nic, obiad, gary i pozbieralam pranie, spakowalam torbe do szpit bo ostatnio ja rozkopalam jak szlam do szpitala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, Ty to jednak wyższa szkoła jazdy :) mniam ... tak szczerze to ja zrobiłam w życiu 3 rodzaje ciasta 1) ciasteczka kruche 2) piernik XXL z torebki chyba dr oektera 3) jeden raz Kopiec kreta z pudełka i to wszystko dziś będzie pierwszy raz coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja to ciasto robie czesto ale z jablkami....R go na cieplo juz zajada....takie pyszne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopadła jakaś depresja... normalnie becze... do tego zaczynają mi puchnąć dłonie... jest mi ciężko... mały szaleje... żołądek mnie boli od tych kopniaków... miałam dziś jechać do entliczka po brakujące rzeczy, ale nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia hormony szaleja....jestes zmeczona - poloz sie i odpocznij jutro tez jest dzien - kupisz rzeczy innym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa :(
buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posegregowałam rzeczy dla Kubusia te od 74 narazie odłożyłam bo nie ma sensu ich prać... zanim mały podrośnie to b będzie trzeba je prać jeszcze raz... Wrzuciłam jedno pranie, to co wyschło ściągnęłam... zaraz będę prasować... ale to jest nasze pranie, gorzej będzie jutro jak wyschną rzeczy małego bo takie małe się ciężko prasuje... Ale mam problem bo kompletnie nie wiem gdzie poukładać rzeczy dziecka... znowu załamka :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu odpisalam ale przez ta awarie kafe nie wyswietlilo;/ oczywiscie wrzuce ci zdjecia wozka ale dopiero jutro bo moj M ma aparat a wroci z delegacji dzisiaj w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.... Oj nie było mnie troszkę i znów zaległości...ale jakoś dałam radę... Powiem Wam miałam mieć jutro egzamin na prawko...wczoraj miałam jazdy...po dwóch godzinach jak wysiadłam z auta to myslałam,że urodzę...Szłam jak babcia, brzuch cały mnie bolał i na dodatek był cały twardy jak skała...szybko wzięłam relanium...i ledwo doszłam do domu...położyłam się i przeszło....zdecydowałam dać sobie spokój z tym egzaminem i dziś pojechałam odwołać egzamin...w końcu Emilka najważniejsza a 33 tydz na poród to za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa!!!!:) Puszek dużo zrobiłas a teraz odpoczywaj:) Basilek ja wyzsza szkoła jazdy? daj spokoj:) Ja nie zorbilam nigdy kopca kreta bo w gimnazjum stwierdziłam,ze za trudne:P Andziu Kochana to wszystko przez stres. Będzie dobrze. Jeszcze kupisz rzeczy co Ci brakują! Puszek moje ciasto juz stygnie. Ciekawe czy wyszło. Blazi wlasnie podchrzanil pierogi,ktore M nie zjadł. A to bydlak! a teraz się kuli przy M bo krzywo na nieg patrzy Ilosia faceci chyba tak mają przy skręcaniu mebli:) Puszek tez jestem głodna A Suelen dalej się nie odzywa... napisac do Niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo juz działa :) My własnie popcorn zajadamy :) ANDZIA - nie dołuj sie kochana......wszystkie mamy takie dni...Ja ostatnio tez :) Wiecie nad czym sie zastanawiam.....bo u nas trzeba swoje ubranka do szpitala brac...i nie mam pojecia co wziąść czy kaftaniki i spiochy czy body..a moze pajace echhhhh Musze zadzwonic do kolezanki co rodziła teraz w styczniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i po wczorajszej przygodzie stwierdziłam,że nieodwołalnie muszę spakować torbę do szpitala...bo nigdy nic nie wiadomo....a i dziś piorę pościele dla małej,prześcieradła i resztę ciuszków.Rożki i kocyki też prałam choć są nowe...ale nie wiadomo gdzie leżały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe napisz.....bo cos mam dziwne przeczucie..... Aaa uwielbiam pleśniaka :) Ja tez raczej nie pieke za to moj serniczek na zimno uwielbiają wszyjscy w domu....robie w duzej tortownicy i jak jest 4 godziny to jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE może napisz do niej... bo faktycznie długo jej niema Ja właśnie kończę prasowanie, jeszcze tylko koszulka Ł i moja koszula do karmienia :) I akurat będzie na wspólnej to sobie odpocznę, a potem powieszę pranie Kubusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKIKIKI u Mnie w szpitalu też trzeba mieć swoje ubranka, tylko, że mój szpital ma listę umieszczoną na swojej stronie co należy zabrać, a twój nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty dobrze zrobiłas,że odłożyłaś ten egzamin... Kikikiki ja tego ciasta nigdy nie jadłam i jestem ciekawa jak smakuje:P napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynek dzieki za podanie stronki:):* ale jeszcze jedno 330 gram to nie 3 kilo:D:D:D:D:D:D:D:D ...a tak poza tym doprowadzilas mnie do lez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe Ty piszesz, ze 10zl za zrobienie jednego zdjecia? To bardzo tanio bo u nas zrobienie zdjecia u fotorafa kosztuje około 30zl za jdo zdjęcie. ilosia karuzelka z fusher bardzo fajna, ja mam tez z fisher tylko troszke inna:) bylam dia w lumpeksie i kupilam 3 pajacyki:) zalacilam za nie 18zl to prawie jak za darmo, kurcze tyko sie zastanwiam czy beda pasowac bo pisze na nich, ze sa na 3,5kg a nigdzie nie ma wzrostu podanego... Suelen ja tez bylam dzis w rosmanie i nie widzialam chusteczek w promocji... Moze u nas nie bylo promocji. Ja za to kupilam pampersy, plyn do kapieli Johnson 3w1, sudocrem, puder nivea, krem na dwor - ale nie kupowalam zadnego firmowego tylko ten z rossmana - zobacze jak sie sprawdzi - i jeszcze chusteczi w plastikowym opakowaniu tez z rossmana. A do szpitala kupie jakies oryginalne np. pampers. a idzis spakowalam czesc rzeczy do torby do szpitala:) jestem na 664 stronie.. nadrabiam znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×