Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

To lepiej nie głaszcz bo jeszcze dziure w brzuchu od kopniaczków zrobi:P Dziewczyny w ogole dzisiaj jakos cicho były... może pouciekały na jakieś imprezy albo do znajomych albo leżą w łóżkach i patrzą na tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnysmy całą liste napisac,zeby się nie obrażały,że o ktorejs nie pomyślałysmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... może być ciężko, ale wspólnymi siłami może by się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCÓWECZKO myślami cie przywołałyśmy :) mam nadzieję, że Ty dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o akiej godzinei mój mózg już ciężko pracuje ale postaram sie... a więc napewno... Gula,Ilosia, Zuzka,Manika, Jestem jestem, Tysia, Orlla, Jus, Elwir_a, Fonia Ja też marcówka, Sonka, Kikikiki, Karolina, Andzia,Puszek, Kasia dziś pisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłam cos poknocic ale początku dnia nie liczyłam:) Ja tez marcówka raz bolało a raz nie... na internecie czytałam,ze mogło to byc przez to,ze dzis tyle chodziłam a do tego cwiczenia w szkole rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie będę czytac co oznacza jaki ból.Naczytałam sie że to moze być odklejanie łożyska i błagałam Grzesia żeby się poruszał. Posłuchał mamy i dzisiaj mam tsunami w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J atez marcówka wlasnie takie coś tylo raz kłucia a raz skurcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia, Basilek i Manika dzis rano pisały... troche poknociłam:P jutro zorbie sobie liste i będę pisac plusiki jak ktora sie odezwie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,czyżby to były juz te przepowiadające? termin mamy ten sam. ale przyjemne to nie było.Bardzo sie wystraszyłam w nocy. Tak na prawdę to ja nie miałam skurczy porodowych tylko po kroplówie takie bóle krzyzowe,straszne.Przez 3 godz i na cc.Wiec nie umiem tego odróżnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tym bardziej bo jeszcze nigdy nie rodziłam. Nie wiem jakie to są skurcze przepowiadajace... mam nadzieje,ze Puszek nie utknęła znowu w wannie i nie wola o pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez marcowka do dzisiaj:) spij dobrze:) Suelen ja patrze na Catle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE BATY ZA NIEPRZYZNANIE SIE DO BOLU - WSZYSTKIE NAS POCIESZASZ DORADZASZ A JAK SAMA ZLE SIE CZUJESZ TO UKRYWASZ TO PRZED NAMI!!!!!! BATY PO RAZ DRUGI ZA PASTE DO ZEBOW NA MOIM LAPTOPIE - MYJE SOBIE ZEBY I WAS NADRABIAM I NAGLE CZYTAM O MOIM UTKNIECIU I WOLANIU O POMOC :-) :-) :-) Nic takiego sie nie stalo - pozbylam sie niepotrzebnego owlosienia! Robson natarl mnie oliwka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku bo tak jak juz pisalam nie chcialam przedewszystkim dobijac bardziej Suelen... ale moze mniejszy bacik za to,ze wkncu sie przyznałam?:) a za paste przepraszam bardzo.. tak mi się o tym przypomniało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, niech bedzie mniejszy.... mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz, najlepiej poloz sie i zasnij i wiecej nie rob takiego maratonu, jak dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze juz bardzo długo i wstaje tylko siku... a czuje sie dobrze. Tylko przez ten czas bylo zle ale przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziewczynki przepraszam bardzo,że nic nie napisałam. Naprawde nie chciałam Was zamartwiac bo i Was by zaczęło coś boleć. Na drugi raz napisze. Obiecuje. Prosze nie bijcie juz mojej pupci bo juz mnie boli:P Buziaki dla Was na przeprosiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×