Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

marcówka, za pierwszym razem ogolili mnie całą na dole, bo jeszcze cewnik zakładają i chyba im wygodniej jak wszystko mają na wierzchu :) ja mogę być pierwsza - nie ma sprawy :) brzuch już mi strasznie ciąży , mieszkam na III piętrze i nie mam windy - dyszę jak babcinka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek... mrożone truskawki, jogurt naturalny i troche mleka kefiru nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jutro skocze do zabki i sobie kupię truskawy i kefir :) mogłabym jeszcze teraz - żabka jest do 23 ale nie mam siły a mąż to powiedział że w lodówce jest jogurt malinowy to prawie to samo :( poza tym ogląda na przemian mecz PL-Dania i Avatara na canale+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też by nie poszedł do sklepu:P jak mi się czegos chce to sama ide. A ja axn oglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze na nfz i lekarz ma usg w gabinecie, na poczatku ciazy mialam wizyty nawet co 2 tygodnie i na kazdej usg bo mialam torbiel jajnika, ale torbiel zniknal i ostatnie usg mialam 4d w pazdzierniku prywatnie a teraz gin mowil ze juz raczej nie zrobi usg a w pazdzierniku maly wazyl cos kolo 700g wiec sie nie dowiem ile wazy a bym chciala sie dowiedziec czy wszystko ok i jaki duzy moze sie urodzic... basilek ja nie umiem chyba uzywac wosku, kupilam kidys sobie do nog z oriflame'u plastry z woskiem ale tylko polowa wloskow zostala wyrwana i jeszcze na skorze zostal klej po woskowaniu.i w efekcie musialam dokonczyc maszynka. Wierze Ci z tym wchodzeniem na 3 pietro, ja mieszkam na 1 ale bylam ostatnio odwiedzic ciotke ktora mieszka na 4 i juz w polowie nie moglam bo szlam takim tempem jak zwykle i musialam niestety odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe troszkę tak ale spoko nadal im nie marudzę :-P Byłam troszkę na powietrzu bo poszłam z dzieckiem do dziadka na cmentarz zapalić znicz.A teraz kaszel mnie męczy i psikanie aż cały brzuch mnie boli :( A moja rodzinka zamiast mnie tu żałować i troszku rozpieszczać to oglądają w telewizji Avatara wrrr :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina musi Ci jeszcze zrobić usg przed porodem! Musi wiedzieć jak dziecko jest ułozone... Gula ciesze się,że już lepiej. Mąż napewno w nocy Cię wygrzeje:) Ja głupia wypiłam zimny koktajl a boli mnie gardło:P Wiecie co!!!! Mój Mężuś przytył 3kg !!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D byliśmy się teraz zwazyc:) ja jak tak dalej pójdzie to skończe na 70 kg:P ja jem ostatnio o wiele mniej a waga szybko rośnie.. M stwierdził,że Julka Mała nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina, odnośnie plastrów to ja tylko pod pachy uzywam - bo to mała powierzchnia, pod pachami mozna tylko 2 razy przykleić bo skóra wrażliwa ( ja kiedyś zrobiłam kilka razy bo oczywiście po dwóch razach nie wyrywa wszystkich włosków i żałowałam bo zniszczyłam sobie naskórek i miałam całą pachę czerwoną, piekła jak cholera, zero dezodorantu, zero mydła, tylko oliwka bambino ...) więc teraz robię tylko 2 razy potem wacik z oliwką i penseta w ruch - żmudna robota - wyrywanie po jednym włosku, ale z czasem jest ich coraz mniej :) no i efekt lepszy niż po goleniu (zero kropek i gładka skóra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULĘ teraz mężuś musi wygrzewać. Brawo dla Michała,podtuczyłaś go trochę Ja nawet przed ciążą nie ważyłam 70kg :-) no i kregosłup płacze teraz.Nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, jak bym skakała z radości gdybym ważyła 70kg :) i jak mi sie uda po ciąży zejść do 70 kg top będzie mój sukces :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek mi by się tak nie chciało... za leniwa jestem:) ja zawsze najwięcej ważyłam 53 kg więc jak teraz zobaczyłam 65 to wielkie oczy:) gin znów będzie się ze mnie śmiał,że dużo do buzki zaczełam wsadzac;P a M waży 61:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, Ty szczuplutka jesteś , zrzucisz to szybciutko po porodzie :) idę się już połozyć , bo te kostki spuchnięte już mnie wkurzają :( a Wy pewnie znów będziecie gadac do 2 w nocy :) dobranoc , do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) TUETHE piękna waga :) Ja nawet przed ciążą nie miałam takiej wagi wyjściowej jak Ty teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek spij dobrze;) ja cały czas leże z nogami wyżej;) zgaga mnie łapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mężuś wygrzeje on tylko narzeka że mu zaczęłam chrapać w nocy ale co ja mam zrobić jak mam nos zapchany i ciężko mi się oddycha . Ale czytałam że Andzia znów czytała o pomyłkach płci :-P Wiecie już bym chciała tak jak wy rozłożyć łóżeczko ale mój M twierdzi że wszystko zdążymy ,a my jeszcze jesteśmy daleko w polu z przemeblowaniem w sypialni :( Ten katar mnie dobija nie mam smaku dziś miałam rosół na obiad i córa była moim smakoszem czy trzeba przyprawić czy nie katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja jak gotowala dla wszystkich a byl ktos w domu to kazałam kosztowac bo mi było ciągle mało przypraw a raz prawie zupe przesoliłam... A Mąż niech nie marudzi na chrapanie tylko grzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam napisać wcześniej ale też oglądam ten film na tvp1 tuethe, zdążyłam nadrobić troszkę i ode mnie też klapsik co do golenia, to przed porodem mąż sam mnie ogolił, bo jak zobaczyłam maszynkę i pędzel po dziadku to się cieszyłam że to wcześniej zrobiłam ;-))) gula zdrówka !!!! i dobrze że masz takiego pomocnika kucharza, Andzia również mnie pocieszyła tymi pomyłkami ciekawe czy u mnie gdzieś będą jutro truskawki ;-) też byliśmy dziś na cmentarzu, dzieci u dziadka i u babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marcówka, byłam u ortopedy z tą dyskopatią, nie chciał mi nic wystawić oprócz takiego zaświadczenia z informacją że mam podejrzenie dyskopatii i brak możliwości rtg. trochę mnie wkurzył i już sama nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego moja droga,musisz dbać także o siebie a nie tylko o innych, i dziękuję serdecznie za komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam film i się kładę i czekam aż Ł wróci z myszą ze spaceru żebym się miała do kogo wtulić albo żebym miała na kogo nogę wywalić :P Dziś nic nie prasowałam bo Ł się zabrał za prasowanie... :D rosołek zjedzony, i mam jeszcze całą szklankę soku z pomarańczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA ale coś ci napisał,zawsze to jakiś papier żeby uwazali bardziej w trakcie porodu.Chciałabyś cc? GULA my chyba do końca ,na dnie serduszka, będziemy liczyły na pomyłki :-) Nie wiem czy wam juz pisałam ale ja kupiłam 1 flanelowa pieluszkę różową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie bo starałam się z mężem porozmawiać :( niestety... do niego dociera, pierwszy raz odkąd jesteśmy razem postawiłam warunki co do rodziny, nie wydaje mi się, aby posluchał, ale nie mam innego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×