Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no i mamy przyklad - nie mozemy przyjac Andziora bo niestety to wlasnie pomaranczowka moze sie podszywac pod nia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzior trochę dziwne że przez 8 mcy nie miałaś nic do napiania................. Cymbałka założycielka odezwałą się po jakies głosy,czy inne punkty........ przykro,a my mamy takie raczej mocno aktywne forum............do czytania i pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynek ja jutro wybiorę kolorek :) Jutro dam znać jaki :) Zmykam na chwilkę bo muszę iść do sklepu po bułeczki :) to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSBA DO TUETHE:) masz moze ta liste jeszcze KTO JEST KTO ? jesli tak to czy bylabys tak uprzejma i mila i dobra i wyslala ja do mnie:)? Chcialabym rozpoznawac dziewczyny po buziach a nie samych nickach....:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzior220
Przykro mi Puszku, że twierdzisz że mogę być to ja:( ja się nie wpraszam do Was na prywatne tylko pisze, że szkoda bo już was nie poczytam...a tak na marginesie to czytam was od października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzior220, nie twierdze ze to Ty, ale Suelen wlozy sporo czasu i pracy w prywatne forum i nie mozemy sobie pozwolic na to ze wpuscimy kogos kogo nie znamy i po miesiacu ktos nam dowali o baldachimie na przyklad. Przykro mi bardzo ze nie moglysmy Cie poznac - napewno jestes wartosciowa osoba i czytajac nas od pazdziernika moglas sie udzielac i byc wsrod nas. Nie twierdze rozniez ze sie wpraszasz, jak sama zauwazylas uzylam Ciebie jako przykladu i podejrzewam ze takich dziewczyn ktore nas podczytuja jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello. Jejku przepraszam, że się nie odezwałam od wczoraj. TUETHE dopiero odebrałam smsa. Zaraz się wytłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE się zalogowała i teraz przekażemy wam co wiemy i jaka jest propozycja., więc działa to tak: 1. ja wysyłam wam zaproszenie i dodaję was do zielonej listy, dzięki czemu możecie się zalogować 2. minusem jest to, że aby się zalogować musicie utworzyć maila do zalogowania się na onecie (może, nie które z was mają) I teraz pytamy was czy jesteście chętne czy sobie odpuszczamy. TUETHE co uważasz? zdanie każdej z was jest bardzo cenne dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Ł zabrał laptopa do pracy, wrócił późno, a ja już nie miałam siły żeby Go włączyć. A dziś wstałam o9.45 a o 10 przyjechała do mnie kuzynka i siedziała do 14 więc sie zagadałyśmy, potem zjadłam obiad i padłam :/ byłam totalnie zmeczona i przed chwilą wstałam... jejku przepraszam!!!! Teraz to mam do nadrobienia ładnych parę stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło dzizas a co tu się porobiło????????? o co chodzi????????? kurcze musze szybko nadrobic........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowanie trwa pare minut tzn założenie emeila. Ja na onecie keidys konto miałam ale no wiecie haribo:) więc teraz decyzja należy do Was czy każda z Was poświeci tą chwilę aby założyć konto i się zalogować czy dajemy sobie siana... Andzia no ja myśle,że się wytłumaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Andzia to sie ciesze,ze nic sie nie stało.. juz mialam czarne mysli. Dobrze,ze juz jestes:*i klaps w dupke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ZA :-) tylko ja teraz musze wyskoczyc na chwile do sklepu wiec jak co to potwierdze wieczorkiem, musimy zaczekac na kazda dziewczyne bo idziemy razem albo wogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli lista chętnych na logowanie nowe: 1. Suelen 2. Tuethe 3. Jestem Jestem ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli lista chętnych na logowanie nowe: 1. Suelen 2. Tuethe 3. Jestem Jestem 4. Puszek ANDZIU w razie co dostaniesz maila od nas, nie chcemy na forum publicznie pokazywać gdzie idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia Suelen wyśle zaproszenia:) nie martw się ! Teraz tylko dziewczyny macie napisać,która sie na to zgadza:) Poczekamy do wieczora,zeby dowiedzieć sie co o tym myślicie i jak będziecie wszystkie za to zaczniemy działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że nie długo zaczniemy wrzucać zdjęcia naszych maleństw, dzisiaj pogrzebałam na innych pokojach i nie które pomarańczowe osóbki wyzywają dzieciaczki od bachorów itp. To chodzi tylko o nasze pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×