Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Jestem jestem mi sie tak chce ze normalnie zaraz mnie rozniesie! gadałam dziś z kolezanka i na jakim temacie sie skonczyło? na seksie! cholera no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe :D:D:D:D ale mi sie zle tam napisalo:D:D mialo byc CHĘCIĄ:P:P:P a nie chcia:D:D:D......aaaaaallllleeee glodnemu chleb na mysli:D. Nic sie nie martw juz blizej niz dalej nam do FIKOŁAJKÓW z mezusiami naszymi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rossmanie sa ponoc jakies pilki do cwiczen za chyba 30zl....ma moze ktoras z was? zastanawiam sie czy kupic, czy cwiczenia takie choc troche przygotuja mnie do porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem swietne! tak sie zaczełam śmiac ze mnie taki kaszel złapał,ze masakra:P zmobilizowałaś mnie do zdjęć... tylko takie co by M chciał bede miala problem zrobic bo nie ubiore pewnej rzeczy sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj:D tuethe:D nie martw sie!!:D dasz rade....wroci twoj z pracy i zaciagnij go do lozka na innego fikolajka;)...napewno bedzie super;) i 100% zadowolenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele już mu spać nie dałam bo mi się macańska zachciało:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do mojego ostatnio zaczęłam się dobierać, kizi mizi... dobrze się zaczęło, póki Nataniel go nie kopnął no i koniec, bo jego syn to czuje i pukać dziecka w główkę nie będzie, skończyło się tym, że rozmawiał z młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ahh Ci nasi faceci. Mój by pukał w dupke ale nie może:P Sonka,ze Ci się prasować chciało:) Jestem jestem powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadałam sobie trud i obejrzałam całe 12 stron tamtego forum marcowego, o dziwi u nich nikt nie krytykuje kościoła, baldachimów, ani nazywania swoich dzieci....cóż za dziwny zbieg, że u nas się to dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen masz racje Moje Mychy kojarza mi sie z takimi malymi, cieplymi, owlosionymi kuleczkami, ja taka wlasnie sie urodzilam :-) i tata nazwal mnie puszkiem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieśniary to ja wasza wieśniara z forum :-P Suelen ,Tuethe do łóżka chorobę wyleżeć :-) Puszek a ty nogi na górę natychmiast słuchaj starszych :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuhu 12 stron Suelen - chcialo Ci sie ? :-P jestem a Ty jestes 7 dni przed? Moj R to nawet nie chce slyszec o kochaniu sie.....ostatnio nawet podsluchalam jak bylismy na imprezie u znajomych jak moj R juz taki nabzdryngolony o 3 rano mowi do kumpla tez nabzdryngolonego ( sluchaj stary, My z Myszka juz od pierwszych dni ciazy nie kochamy sie - boje sie o moje Skarby i musze hmnn -MUSZE TO NAPISAC- walic sobie konia.........a ten kumpel mowi tak - stary Twoja jest w ciazy a moja nie i ja tez musze robic to samo bo ona spi z malym a ja w drugiej sypialni i mam ja 2 razy w miesiacu) dziewczyny myslalam ze padne - oni siedzieli na podlodze bo w karty grali i takie wywody robili - a wygladali jakby siedzieli w piaskownicy i bawili sie lopatka i wiaderkiem :-) no i tym sposobem dowiedzialam sie co Robi moj Mis haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka zulu Gula :-P ja nie moge dac nog na gore bo mam w cholere rzeczy do zrobienia, musze poukladac poprasowane ubrania do szaf, zrobic obiad, wypelnic wniosek o macierzynski, wrrr i mam na to 3 godz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi i to niby ja świńskie filmiki przesyłam a wy tu dziewczyny macie takie zachcianki że hooo hoooo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen widocznie nam zazdroszcza bo my ciągle o czymś gadamy a u nich lipa.. Puszek to chyba już wiemy dlaczego "Puszek":) Gula!:) ja wlasnie biore sie za zdjecia:P uff ale się namęczyłam przy ubieraniu:P Puszek nie ma to jak szczerosc facetów... Mój sie ze mnie nabija,że musi to robić ale wiem,ze tego nie robi:) bo sama się za to biore jak juz mówi,ze nie wytrzymuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GULA cześć kochana wieśniaro :) no wiesz, czasami na zachciankach to się kończy :P PUSZKU, a już... poświęciłam się i poczytałam to ich 11, 5 strony, bo my jesteśmy takie straszne :P A Ty nie miałaś przypadkiem leżeć, a nie tyle rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonnnim
tuethe w niedziele już mu spać nie dałam bo mi się macańska zachciało ALE TY WULGARNA jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
Hej Suelen, mi się wydaje, że tu też raczej nikt nie krytykuje (ale może coś przeoczyłam), ale wyraża opinię- zasłodzenie też chyba nie jest dobre. Przecież dziewczyny stoją murem za innymi dziewczynami i się wspierają. Ale powiem Wam, że poczytałam forum lutówek 2011 (one tam są już chyba na 700 którejś stronie) i nie wiem, co jest grane- czy to lęk przed porodem, czy szalejące hormony, ale normalnie one się tam wyzywały od kretynek, złodziejek i straszyły sądami :) Normalnie nie dało się tego czytać. Mam nadzieję, że forum marcóweczek dalej będzie takie normalne, luźne i przyjazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonnnim
puszek666 uhuhu 12 stron Suelen - chcialo Ci sie ? jestem a Ty jestes 7 dni przed? Moj R to nawet nie chce slyszec o kochaniu sie.....ostatnio nawet podsluchalam jak bylismy na imprezie u znajomych jak moj R juz taki nabzdryngolony o 3 rano mowi do kumpla tez nabzdryngolonego ( sluchaj stary, My z Myszka juz od pierwszych dni ciazy nie kochamy sie - boje sie o moje Skarby i musze hmnn -MUSZE TO NAPISAC- walic sobie konia.........a ten kumpel mowi tak - stary Twoja jest w ciazy a moja nie i ja tez musze robic to samo bo ona spi z malym a ja w drugiej sypialni i mam ja 2 razy w miesiacu) dziewczyny myslalam ze padne - oni siedzieli na podlodze bo w karty grali i takie wywody robili - a wygladali jakby siedzieli w piaskownicy i bawili sie lopatka i wiaderkiem no i tym sposobem dowiedzialam sie co Robi moj Mis haha i ciebie to cieszy????? uważam,ze facet któy sam sobie robi dobrze za plecami partnerki to nie jest prawdziwy facet,ale niewyżyty samiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
Wykrakałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×