Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

puszek heh dobre:D:D:D Wiecie co chyba można jakieś prywatne forum zrobić z hasłem tak że inni nie widzą co sie pisze. Tylko zalogowane osoby:) MI tam nie przeszkadza jak ktoś zaczepia tu dziewczyny bo mi to zwisa ale jakby wam to bardzo przeszkadzało to możemy sobie założyć takie forum. Wątpię żeby ktoś nowy doszedł to juz końcówka ciąży. A my pewnie bedzie pisac i po porodzie: jestem jestem ja mam taka piłkę ja sobie na niej skaczę a po porodzie się fajnie na niej brzuszki robi i różne ćwiczenia. Wiem że u nas w szpitalu sie na nich skacze przed porodem podobno pomaga na kojenie bólu:D:D zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonnnim
tuethe ;Mój sie ze mnie nabija,że musi to robić ale wiem,ze tego nie robi bo sama się za to biore jak juz mówi,ze nie wytrzymuje :O .Dziwie sie,że wam to przez gardło przechodzi :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe wulgarna hihi - ale ktos dowalil....... Suelen ja tez sie za to biore ale widocznie za malo hihi narazie leze ale musze wstac zaraz i sie brac do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonnnim
SPADAM STĄD!!! szkoda czasu na czytanie takich gorszących i zepsutych tekstów,i to przyszłych matek :O.POWODZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dobra teraz m trochę przezzkadzają głupie wpisy:D:D nie chce mi się tego czytać chyba:) Może się faktycznie przeniesiemy?? Zostawimy tu na forum info dla dziewczyn od nas jakby sie którejś przypomniało o nas i te z tabelki tylko na prywatnym będą?? Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co ja tylko litee zrobiłam... miało być no dorba teraz to mi troche przeszkadzaja głupie wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonnnim czas najwyższy żebyś stąd spadała , a twoje zdanie mamy głęboko w d........ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie/pani pseudonimmm jak chcesz udzielac dobrych rad to czytaj ze zrozumieniem a pozniej komentuj.... Tak ciesze sie z tego ze mam wspanialego faceta ktory potrafi wytrzymac tyle miesiecy bez nagabywania mnie o sex, wie ze dla mnie teraz kazda czynnosc jest meczaca, napewno lepiej dla Ciebie byloby zebym napiala jaki on jest zly bo mnie molestuje i bez wzgledu na zagrozona ciaze uprawiamy sex! Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANADARYNEK jak zauważyłaś już parę łądnych stron napisałyśmy, my po prostu olewamy zbędne krytykujące posty, najpierw powiedziano, ze jesteśmy wieśniary, bo nie które z nas kupiły baldachimy, potem poszło o wiarę według kościoła i dzieci, teraz ktoś krytykuje jak Orunia mówi na swoje maleństwo. My po prostu nie robimy z tego awantur, bo to nasze przyjazne forum. jakaś osóbka PSEUDONIM nie mia śmiałości napisać na czarno, więc, że tak powiem olewamy ją i nie ma co, będzie następna strona i nikt nie będzie o niej pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKA, PUSZEK dziewczynki nie denerwujcie się, trzeba olać i zlekceważyć, po co się zniżać do ich poziomu. TUETHE pewnie zasnęła w łóżku :) mam nadzieję, z lepiej się poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen masz racje :-) a Tuethe pewnie lezy w lozku i nawet nie wie co sie tu dzialo :-) ostatnio wpadlam na forum grudniowek 2010 i wiecie co - one sie przeniosly na forum prywatne bo pomaranczki im przeszkadzaly i ogolnie topik sie rozpadl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek - padłam i oplułam monitor !!!!! hhahahahaahah dobre :) Ciesz sie ze Twoj to sam robi...bo moj mi mowi moze pogłaskasz ptaszka :) hi hi Komus zal tyłek ściska ze mamy tu fajnie i sie czepia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja się w sumie to nie denerwuje ale po co mamy czytac takie rzeczy:) Puszku rozpadł sie tylko dlateog że sie przeniosły?? Cos im chyba musiało nie grać jak sie posypało bo prywatny różni sie od tego tylko tym że osoby takie jak to coś z góry nie widza co się piszę:) no nie wiem jak chcecie . ja uważam że to nie jest taki głupi pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
No to nie doczytałam widocznie wczesniej, od grudnia tu u Was raczej spokojnie (nie widziałam żadnych bluzgających anonimów za bardzo, przy czym na lutówkach naprawdę jest gorzej) myślałam, że z tymi baldachimami to takie żarty, a nie, że ktoś się czepiał. Bimbol jest extra ;) Ale może Pseudonimm to była podpucha, w sumie tak mi to zaczęło wyglądać, trochę dziwna taka pruderyjność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie robilam zdjecia i się zmęczyłam :P Pseudonim najwidoczniej jestem wulgarną wieśniarą... jak Ci to przeszkadza to po jaką cholere tutaj cokolwiek piszesz? Może Ty nawet słowa sex nie wypowiesz bo to jest gorszące co? My przynajmniej potrafimy się z wielu rzeczy śmiać, nawet z naszych "zachcianek". Ahh i się zdenerwowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D...pojawiam sie i znikam:P :D:D:D:D wywolalam wilka z lasu:D:D:D tylko nie rozumiem jednego....dlaczego pomarancza czepila sie puszka ze pyta sie mnie "czy jestem 7 dni przed"......hmmmmm.....no ale moze sie znow pojawi i wytlumaczy;) puszku jestem 10 dni przed egz wiec prawie jak 7;) a kolejny za 17 dni:) a co do prywatnego to ja sie dopasuje:)...ale wiecie ze jak to jedna z nas a nie inna to na p.forum tez sie pojawi;) ale jak chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki to dobre co napisałaś pewnie pseudonnnim znów coś napisze aby to skomentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki to dobre co napisałaś pewnie pseudonnnim znów coś napisze aby to skomentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to ktoras z nas to czemu się boi napisać pod swoim normalnym nickiem? żałosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryneek
Tuethe, to sa takie uroki internetu, ale też mi to przez myśl przeszło. Dziewczyny, ale skoro pokazujecie zdjęcia, to może lepiej się zaszyfrować, tak mi się wydaje...Ale może jestem za ostrożna, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mi sie oberwie za wulggaryzmy:D:D tuethe bo zazwyczaj ludzie pisza na pomaranczowo gdy boja sie wyrazac swoje zdanie przed "potepieniem" innych, wyeliminowaniem z grupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiem pewnie ona nam zazdrości że my potrafimy na naszym forum rozmawiać o wszystkim . A to dlatego że jesteśmy jak rodzina wieśniar hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka - rozpadly sie bo jakas pomaranczka im dokuczala tzn. rozpadlo sie forum na kafeterii i pozniej podczytujace mialy pretensje do pomaranczki ze forum na kafe sie rozpadlo i aktywne przeniosly sie na prywatne z haslem i podczytujace stracily zrodlo informacji a aktywne nie chcialy zabrac podczytujacych bo nie mialy pewnosci ze to nie ktoras z nich.....i aktywne zrobily sobie forum prywatne, tzn tak sie powymienialy haslami ze nikt inny poza nimi nie zna hasla wiec pewnie maja swoje prywatne forum i sobie pisza w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandaryneek jesteś już z nami długo zrób się na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no można coś pomyśleć o przeniesieniu, bo niedługo zaczniemy dzieci pokazywać. TUETHE ja już wiem dlaczego PSEUDONIM nie mówi sex, bo jej/jemy bocian przyniósł dzieciaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×