Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

późno śniadanie było, to i późno obiad będzie, idę do kuchni, bo widzę że chyba u dziewczyn przerw obiadowa jest ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka zaszalałaś:) tanie akcesoria ma ten sprzedawca, a czy dotarł już towar od niego? Ciekawa jestem jakie masz zdanie na temat pieluch tetrowych i flanelowych, ja kupiłam w podobnej cenie ale czekam na paczkę. Co do niani elektronicznej ja bym nie kupowała bo mamy tylko 2 pokoje także będę słyszała maluszka jakby płakał ale moja mama kiedyś przywiozła z Niemiec nową nianię na wyprzedaży kupla za grosze więc pewnie będę używać jak zejdę na chwilę do teściwoej na dół:) Co do smoczków to też chcę z firmy TT, widziałam je na żywo w sklepie, na prawdę są słodkie:) Butelki chyba też kupię z tej firmy, znalazłam laktator ręczny na allegro z TT http://allegro.pl/laktator-reczny-tommee-tippee-akcesoria-kurier-i1306592902.html za 75zl i w składzie jest jedna butelka także tylko to kupię a później dokupię ale do herbatki i tak chyba będę musiała kupić butelkę AVENT bo kupiłam termoopakowanie do którego pasują te butelki a wcześniej nie pomyślałam chyba, że jak już będę miala butelkę TT to spróbuję ją włożyć do tego opakowania, może też będzie pasować:) Ja też marcówka - ja kupilam u tego sprzedawcy sporo rzeczy, kilka stron wczesniej zamiescilam liste co kupilam ale czekam na paczke od niego, wtedy bede mogla wystawic opinie o jego towarze. Ale ceny ma porównywalne ze sprzedawcą ewki np. pieluchy flanelowe po 3,50zl z tego co widzialam u ewki to niektore rzeczy o pare groszy tansze a niektore o pare groszy drozsze od tych co ja kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie dotyczące oliwki, od początku ciąży używam johnson'a w żelu i nie mam jeszcze żadnych rozstępów ale czy dla dzidziusia nie będzie to zbyt tłusta oliwka? Bo trochę ciężko ją rozprowadzić i bardzo długo się wchłania, także dzidziuś będzie miał wszystkie ciuszki tłuste od oliwki, może lepiej używać zwykłej a nie tej w żelu? Uważam, że dla kobiet w ciąży oliwka w żelu jest bardzo dobra bo długo się wchłania dzięki temu mam nadzieję nie pojawią mi się rozstępy bo skóra jest tłusta przez długi czas, ja smaruję się tylko po kąpieli na wilgotną skórę. A jakie ejst wasze zdanie na temat oliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina dotaro wszystko właśnie wczoraj:) Normalnej jakości tak bym powiedziała.te które mam po Jasiu tetry są grubsze to fakt ale nie przywiązywała bym az takiej wagi do jakości pieluch zwłaszcza że je się często zmienia ja połowe wywalałam bo były w takim stanie że się nie nadawaly do niczego... tylko na szmaty. więc spoko mysle że za taka cenę to są normalne pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do oliwki to ja juz pisałam kiedys że dla malucha spróbuję zwykłą kuchenna. Mama jest dermatologiem trochę sie skrzywiła na to i powiedziała że da mi Oilatum to bedzie najlepiej więc zobacze jeszcze. Mama ma tego na pęczki bo dostaje saszetki:) ja bym tam żadnym Johnsonem nie smarowała ale to trzeba na wsłasnym maleństwie wypróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie polozylam i w momencie zasnelam i teraz czuje sie taka niedorobiona;p jeszcze nie myslalam nad oliwka... to kupie na samym koncu:) Andzia nawet fajna ta pizamka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja pytalam gina czy moge wczesniej urodzic jak sama wczesniakiem jestem bo jestem 8 miesieczna i powiedzial mi ze to bardzo prawdopodobne i zauwazyl taka prawislowosc wiec to dosc prawdopodobne ze bedzie wczesniej dlatego wole byc przygotowana. Andzia co do pizamki to piekna ale nie wiem czy chcesz ja na teraz czy do szpitala tez wziasc bo jak do szpitala to chyba malo praktyczna bo jak cycka maluszkowi wyciagniesz chyba ze bedziesz sciagac calosc albo podnosic do gory a do porodu chyba tez nie bardzo ale na teraz jest super. a ja dzis bylam znowu u chinczykow ale nic nie kupilam za to mama mi kupila butki juz na swieta czerwone :) jeszcze musze torebke czerwona kupic do tego bo tak same buty to chyba nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to ja musze z moim o tym pogadac bo coś mi się wydaje,ze Julcia urodzi się predzej... Dziewczyny wyobrazcie sobie,ze to co wczoraj upiekłam to jest zjedzone;/ Udało mi się uratowac ostatni kawałek ciasta dla Męża. Zarłoki jedne. Mama wysłała brata do sklepu i mam dzisiaj tez to upiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen dlatego ja sie staram teraz kupowac wszystko co bym brala do szpitala bo co pozniej bede latac a lezec moze jak sie to mowi "jesc nie wola" ale to bede kupowac teraz po wyplacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Moim zdaniem najlepsza oliwka to zwykłe Bambino bo Johnsonie dużo niemowląt ma wysypkę ....sprawdzone min.na moich dzieciach. Pisałyście że możecie szybciej urodzić bo też się urodziłyście prędzej to nie jest tak do końca ....ja też jestem wcześniakiem i to w 6,5 m-ca a dzieci urodziłam jedno tydz.po terminie a drugie o czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiesz nie mowie ze musi tak byc ale jest ta.kie prawdopodobienstwo wiec ja wole na zimne dmuchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia :) Piżamka bardzo ładna powiem nawet inaczej murowany sex hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula to mnie troche uspokoiłas;) Ale kurka urodziłas sie jak mialas6,5 miesiaca? Szybko... Gula z ta pizamka masz racje, sex murowany;P Ciasto zaraz do piekarnika wkladam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe no tak jakoś wyszło chyba chciałam szybko zobaczyć moją mamusie ha ha ...leżałam w inkubatorze aż do osiągnięcia prawidłowej wagi itp.bo ważyłam 1020 ale wszystko mam na swoim miejscu tak myślę ha ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leżałam prawie miesiac w inkubatorze bo jak się urodziłam to ważyłam 2kg. Musze jakies kanapki Mężowi zrobic, ta kuchnia mnie pokocha;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA bardzo mądrze podchodzisz do tych zakupów i na pewno masz rację, jeść to nie woła. To Ja jestem ciut innym dzieckiem, moja mama miała termin na 13 września, lekarze stwierdzili, że źle obliczyli termin, bo mama miała okres do 3 miesiąca ciąży (a stwierdzenie jej ciąży to był dramat, mamę bolał brzuch lekarz powiedział jej, że ma guza, którego operacyjnie trzeba usunąć, przy kontroli w szpitalu inny lekarz powiedział tak guz, który urodzi się za 6 miesięcy) i przełożyli termin porodu na 10 października. 19 wywołali poród, a Ja byłam już zielona w wodach płodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna Suelen... Dobrze,ze nic Ci sie nie stało... Twoja Mama musiała najeść się strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tylko ze mną taka miała, Ja urodziłam się z wagą 2800g :) moje siostry obie urodziły się 2 tygodnie przed terminem :) ja jestem z 19, Ania z 9 i Ola z 9 ;) taka słabość do 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe fajna ta slabosc do 9 moja za to jak to mowi urodzila mnie na wlasne zyczenie, bo pracowala do konca no i jak wracala a byla sobota 32 lata temu wiec komunikacja jak jezdzila tak jezdzila , i zeby zdazyc musiala dobiec do autobusu jak dobiegla tak jej wody odeszly hehe bylam 8 miesieczna i wazylam 2200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
w życiu nie przeczytam wszystkiego :) bardzo płodne jesteście kobitki ;) a ja znowu miałam 2 dni lezenia non stop ... gdzie tam jeszcze do marca ... mąż chciał mnie wczoraj prawie siłą wieść do szpitala ... ale sie zaparłam - bo wiem, że jak tam trafię to już do końca nie wyjde ... więc moje kochane bede do Was wpadać jak tylko będę w stanie :) całuję Was brzuchatki bardzo mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłam że jesteśmy jak rodzina bo mamy coś wspólnego i nie tylko to że jesteśmy w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, Andzia jak otworzyłam link od Ciebie z tą piżamką to moj mąż "o a co to jest??" jednym słowem bardzo mu sie spodobała i zechcial bym sobie taką nabyła hihi Ilosia dlaczego sprzedajesz ten kocyk? Jak z jego jakością? Ale wy juz rzeczy nakupiłyście ja moze jutro wybiorę się do ciucholandu albo na bazarek zobaczyc jakie są ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRunia trzymaj się cieplutko, buziaki. Pisałyście o bolu plecow no ja niestety tak mam ze jak siedze gdzies przez 2 godz, nawet na kanapie to niestety zaczyna sę bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ja tez jestem z 19 :D Sonka Twoja Mama to super babka! Ja teraz wole dreptac na nogach niz dobiec do autobusu;) Orunia dbaj o sobie!! Ciasto wyciągniete, musze znalesc czekolade;) Teraz ciastka sie pieką;) dzisiaj będą w kształcie serduszka, misia, kwiatka, gwiazdki i czegos tam jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę popisałyscie, ale fajnie ,troszke mam problem zapamietania co chcę odpisać hihi. A u mnie przez 3 dni było nie nudno. Moja mała zachorowała ,temperatura 2 dni ,2 noce, i jak zawsze wieczorem w piatek sie zaczeło , jak przychodnie nieczynne, dopiero teraz wieczorkiem widze że jest poprawa, dostała wziewy bo miała skurcze oskrzeli i zaczyna jej powoli ustepowac koszmarny kaszel. Naszczescie obeszło sie bez antybiotyku (leży w pogotowiu w szufladzie). I oczywiscie zaraziłam sie katarem, wiec znów zaczynam kuracje wlasnie jem mega kanapeczki z czsnkiem i cebulą i herbatka z miodem i zwielką ilościa cytryny. Martwi mnie tylko to że to juz moje 2 przeziebienie bedzie w ciązy. Czy jakaś mama tez w ciązy chorowała i było wszystko z dzidzią ok. Widze że dziewczyny robicie fajne zakupki,musze sobie przepisac liste zakupów ,bo musze przyznać że jeszcze nic nie zakupiłam, wózek wybrany,łóżeczko.Myslałam ze wybiore sie w styczniu po wyprawke, ale chyba nie wytrzymam i zaczne kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dziś przez zały dzień dzidzia sie wypycha,czuje sie taka pełna mam lekkie kucia w boczkach i na dole. Wiec robi sobie wiecej miejsca. karolina22-ja nie używałam dla bobaska oliwki ,tak jak piszesz za tłusta, a potem potówki sie mogą pojawić, lepiej coś lekkiego , EMANUEL-chyba (jak pamietam)to sa super kosmetyki dla noworodków jus290--mnie bola plecki ,ale jak siedze to i kość ogonowa drętwieje,najlepiej by nam sie przydał fotelik z masażem:).lub mężuś długodystansowiec bo muj M.po 15 min wysiada, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jus bo miałam gosci hihiih i dostałam 2 w tym jeden taki sam jak ten niebieski tylko rózowy:)) dzus bylam w h&m jezuuu jakie cudaa widzialam zakochalam sie ale ceny:(( szok fonia paczuszka gotowa:) jutro raniutko Moj M na poczte zawiezie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×