Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

no właśnie... stetoskop:) ahh ta moja skleoroza;) Ja tez dostaje kopnika w niego ale serduszko i tak zawsze znajde i sobie słucham;) Musiałam sie Mężem zająć... chodzi teraz z bananem na buzi:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z siebie dumna bo wszyscy chwalą torcik;) Nawet mój wybredny Brat ale oczywiście musiał stwierdzic,że dogoniłam Tate co do wielkosci brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz moja mózgownica pomyślała... Suelen od kiedy zaczynacie szkołe rodzenia? I gdzie się podziewasz cały dzien? W ogole gdzie Wy wszystkie jesteście? Tylko ja jestem taką wieśniarą,że siedze przy laptopie cały czas?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam z psem połazic. przypomniało mi się,że dzisiaj koniec miesiaca i Pani z która bardzo lubiłam pracowac jest dzisiaj ostatni dzien w pracy bo się zwolniła. Normalnie ja to mam szybkie myślenie;/ ale Mężuś mnie zawiezie, hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaglądam:) goście wyszli ja zrobiłam rybe po grecku juz ja jem na ciepło bo nie moge sie powstrzymać:) chce mi sie jeszcze śledzia z cebula ale tez zanim go zrobię to dopiero na jutro będzie zanim cebulka i cytrynka dobrze przejdzie:) M przyniósł od sąsiada kiełbasy własnej roboty jedna jakas parzona a potem suszona w dymie a druga tylko duszona pycha pycha skubnęłam trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam swój pot i muszę stwierdzić że się żarłoczna zrobiłam:/ to po tym ważeniu chyba jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie zaczyna dzisiaj 3 trymestr i zostalo mi 95 dni do porodu. ale mam stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MI ZOSTAŁO 103DNI DO WIELKIEGO DNIA:) W PIĄTEK MAMY STUDNIÓWKĘ:) JESZCZE SIĘ NIE STRESUJĘ ALE NA PEWNO TO PRZAYJDZIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na momentos;p poniewaz spie u mamy bo nas zasypalo troszku;p wiec cały tydzien pokoczuje u mamy;p po szkole rodzenia dzis byo fajnie chociaz słuchalismy tetna naszych dzieci i mojego wybitnie Pani odnaleźć nie mogła;/ eh ale jak juz odnalazła to dzidzia zaczela kopac w urzadzonko i minimalnie było słychac;/ poza tym dzis zaszalałam i ściełammoje długie włoski na barrdzo krudko;p i swietnie sie czuje w nowej fryzurce :) postaram sie jutro wiecej poskrobac z wami buziaki i dobrej nocki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wieśniary, nadrobiłam wasze wypociny ;-)))) ale już nie długo będę aktywniej uczestniczyć w forum bo idę na zwolnienie. ja też marcówka mamy podobnie ja też 14 rocznica ślubu 26.12 ;-))) co do zębów, ja trafiłam na super przychodnie państwową i leczę się na NFZ i po za znieczuleniem ok.20 zł nic nie płacę co do wczorajszej pogody to samochodem z pracy wracałam 2,5 godz. a normalnie jadę 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ilosia brawo za odwagę, ja w pierwszej ciąży też z długich ścięłam na chłopaka, taki nowy etap i żeby mi wygodniej było, teraz też mnie korciło ale za dlugo zapuszczam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłąm. Po pol godziny musialam uciekac z pracy. Szef przylazl ale bylam w takim miejscu do ktorego nie zajrzał i jak poszedł do swojej kanciapy to szybko wyszłam bo by mial pewnie wąty,że tam byłam... M kupił mi ciepłe rękawiczki w tesco a szukał płaszczu dla mnie ale byly same dla starych babc;P Znalazlam truskawki w puszce, bylam w szoku:P Ewka nie przejmuj sie jedzeniem;) U mnie za niedlugo będą kiełbasy wlasnej roboty ale nigdy mi to nie smakowało... Sonka mi już 3 trymestr leci i sie coraz bardziej boje,zeby nie urodzic predzej. Wg terminu porodu z usg zostało mi chyba 87 dni. Jestem jestem mi sie ten kołnierz nie podoba:P Ilosiaaa co cię podkusiło do szleństwa z włosami?:) Jestem jestem nie przeszkadzają Ci takie długie rzesy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wali odemnie pizz... masakra! Ewka zjadłam kanaki, popijam kakaem a zaraz wezme sie za krakersy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersy jakos tak dziwnie mi smakowały więc jem mandarynki. chyba mnie pogieło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.... Ja po 4d....więc pod sercem noszę dziewczynkę...czyli Emilkę....waży 815 g....ładnie ziewa i jest bardzo ruchliwa-słowa PaNA doktora....usg trwało 40 min....a ja ciagle ocierałam łezki :) och jakie cudne uczucie.... jedyne co mnie zmartwiło to to,że lekarz coś mówił,że serduszko jakby za bardzo po prawej stronie...ale potem z innej perspektywy,że jest ok....więc już sama nie wiem....powiedział by na razie się nie martwić....zobaczymy na następnym usg.....najważniejsze,że serduszko dobrze rozwinięte i odpowiedniej wielkości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty gratuluje;) następna dziewczynka;) W którym tygodniu jesteś,że mała 815 g już waży?:) Zapewne tak sie ułożyła,że lekarzowi wydawało się,że ma serduszko za bardzo z boku ale napewno jest wszystko dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 26 tygodniu....sama się zastanawiłam czy mała nie jest za duża...hm...ale zabrzmiało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyczytałam,że w tym tygodniu dziecko waży około 900 g czyli Emilka w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna duża już jest. Moja jakiś kg powinna ważyć;) 28 tydz będzie mi się zaczynac;) Ogladam "kobiety,które niosły śmierć" że mi sie jeszcze koszmary nie śnią;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuję jutro będę aktywniejsza i koniecznie nadrobię zaległości....dziś padam na twarz....a Emilka szaleje....skąd ma tą energię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×