Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

to z tym bólem nie da się nic zrobić, jedynie wysiłek fizyczny ograniczyć jak przy bólach kości krocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna z tym nic zrobic niestety , jedynie przeciwbolowe czopki-dziekuje bardzo albo jak gin powiedzial basen bo woda dobrze dziala ale plywac nie umie wiec kapa basenu tez nie lubie .od czasu jak kiedys gosc kolo mnie sie do basenu wysikal wiec nie chodze i musze cierpiec:( ale powiem wam polezalam 1,5 doby i jak narazie chodze ale jak zaczyna bolec to sie klade az przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bóle kości krocza, które mam to chyba pikuś przy tym co piszecie :/ trza być dzielnym i przetrwać ten okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inwazja ja smaruje krocze. Miałam opory i mi się nie chciało ale jakoś zbyt często o tym nie zapominam. Mi ciocia zasugerowała że lepiej smarować jak najszybciej więc ja juz około miesiąca wcieram żeby skóra była bardziej elastyczna to tak samo jak z ta skórą na brzuchu im szybciej smarujesz tym wieksza szansa że skóra będzie bardziej elastyczn więc jak sie ktoś chce dopiero teraz smarować czymś na rozstępy no to efekty będa gdzieś za miesiąc zanim skóa sie nawilzy odpowiednio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWAZJA, ten 2 i 3 link ze śpioszkami jest super, bardzo ładne, ale body chyba są nie dobre, bo nie mają żadnego guziczka przy szyi i wydaje mi się, że ciężko będzie włożyć to przez główkę (i ty i maluch się umęczycie). Chociaż muszę przyznać , że wzór body jest słodziutki :) TYSIAA chyba nie kojarzę, ale witam serdecznie i gratuluję córuni :) Lenka to bardzo, bardzo ładne imię :) SONECZKO, MARCÓWECZKO współczuje wam, naprawdę przykro mi, że tak was bolo, mam nadzieję, że szybciutko to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen... w tych body nie ma klipsa, fakt, ale otwór jest szerszy niż widać, bo są takie zakładki jakby, nie wiem jak to opisać :) zobaczymy, jak będzie ciężko to nie będę używać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja sie smaruje oliwka dla dzieci ale i tak rozstepy mi sie pokazaly na piersiach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka- a ja niemoge lezec tak mnie rwie, u mnie noc to najgorsza pora, czasem to az placze z bolu, boje sie wziazc cos przeciwbolowego bo lekarz mi powiedzial zeby lepiej nie brac, moja najlepsza pozycja to siedzenie, wtedy tak mnie nie boli, ale ile mozna siedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do smarowania używam eveline hydro mleczko 3D, jest bardzo silnie nawilżające, używam go z polecenia . Ale jeszcze tak nawilżającego balsamu o Ja nigdy nie miałam. Kupiłam w Rossmanie coś dla kobiet w ciąży, ale to było straszne. Wczoraj już nic nie pisałam, bo byłam bardzo zmęczona po zajęciach w szkole rodzenia :) powiem wam, że było super, naprawdę wyszłam zadowolona. Na teorii była mowa co powinien mieć kącik dla dziecka, wyprawka do szpitala dla dziecka, mamy i taty :) I troszkę i zakładaniu elementów ubrań. Na praktyce mężowie rozpoznawali jak oddychamy, później Pani opowiedziała, dzięki czemu się mniej męczymy przy porodzie i staraliśmy się oddychać przeponą. Przez tydzień mamy ćwiczyć oddychanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nie kojarzysz bo ja nowa:) dopiero wczoraj do Was dolaczylam:) bo tak to z Wami troche czas mi zleci bo czasmi strasznie sie nudze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INWAZJA, Ty na żywo widzisz lepiej jak wyglądają :) na zdjęciu otwór wygląda na malutki, ale może faktycznie tak ułożone. Masz rację zobaczysz jak w praktyce się to sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA bardzo mi miło cię widzieć :) Mam nadzieję, że będzie wam dobrze z nami :) U mnie dzisiaj znowu pada śnieg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaat_34 mi czasmi tez wchodzi jakis bol i w ogole chodzic nie moge....a w nocy to skurcz w noge mnie lapie i ostatnio to coraz czesciej....ale jak maz jest to reaguje i jakos podnosi mi palce do gory ale jak sama bede w nicy i mnie zlapie to nie wiem co zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysia- ja mam wlasnie ta rwe kulszowa, na skurcze lydek pij magnez i jedz banana to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem ale bardzo duzo mandarynek za bananami tak bardzo nie przepadam zjem ale zeby az mnie tak do nich ciagnelo to nie no ale teraz bede musiala zaczac jesc je..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem jestem mi się podoba ta tunika, miałam ją wcześniej na oku ale byly same duze numery chyba. ciekawa jestem tylko jak z jakoscią materiału. Inwazja fajne ciuszki kupiłaś. Miałam iść dzis do bobolandu ale jak te mrozy nastały to wolę po mieście nie chodzić. Ja tez cierpię na bole kręgosłupa, szczegolnie jak siedzę w jednym miejscu nawet na miękkiej kanapie 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wystraszylam sie mierze wlasnie cisnienie a ty 159 na 898 :O kurde masakra teraz spadlo do 136......... nie wiem czy sie martwic czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie znam, ale wysokie strasznie, moze zadzwon do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA koniecznie dzwoń do ginekologa!!! mówię to Ja, która mam wysokie ciśnienie i biorę leki. Nie będę mówić co się dzieje przy wysokim ciśnieniu, ale dzwoń. Nawet jak spadło do 136 to i tak za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen-a jak ty sie czujesz? bardzo ci skacze to cisnienie? tez sie troszke obawiam tego nadcisnienia bo jakis rok przed ciaza mialam z tym problemy. Ostatnio jak bylam w szpitalu na ctg to tez mi skoczylo 150/89, zaraz potem spadlo i polozna kazala kontrolowac, tam wtedy to bylo ze strachu czy z malenstwem wpozadku bo mialam plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAT zależy od dnia z tym samopoczuciem. Jak ostatnio poszłam do szpitala to miałam ciśnienie 160/90, bo zbiciu lekami mam ok135/85, czasem 130/85, ale jak przebija 135 mam zawsze wziąść dodatkową dawkę leków. Ja mam mierzyć ciśnienie od 4 do 5 razy dziennie, bo niestety nadciśnienie ciążowe nie jest dobre, ani dla matki, ani dla dziecka. U mojej babci odwiedzam koleżankę z lat dzieciństwa w szpitalu, nie leczyła nadciśnienia i po porodzie sie nie wybudziła, leży w śpiączce już 4 miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to straszne:( na prawde cisnienie jest niebezpieczne a tym bardziej w ciazy.... nie ma co sobie tego lekcewazyc bo pozniej dziecko moze na tym ucierpiec bo moze byc z nim cos nie tak....ja slyszalam ze dziewczyna miala duze cisnienie i nic z tym nie robila i z tego co pamietam to dziecko niewidome urodzila....na prawde ile kobieta czasem sie musi wymeczyc w ciazy i ciagle sie aby modli zeby dziecko sie zdrowe urodzila bo reszta tak na prawde jest malo wazna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYSIA masz rację przy nadciśnieniu w ciąży, dziecko przestaje się często rozwijać, rosnąć lub jego narządy nie są w pełni rozwinięte. Grozi również odklejeniem sie łożyska. W ciąż trzeba być wyczulonym, lepiej dwa razy pójść niepotrzebnie, niż zlekceważyć. Mnie np. nadciśnienie nie przeszkadza czuję się normalnie, ale wiem, że dla Natanielka jest niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide do gin na wizyte ciekawe co mi powie...ciekawe ile Mala juz wazy....i czy wszystko z nia w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×