Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

KIKI troszkę rozumiem z tą rodziną, ale mnie wykańcza rodzina męża. Zauważyłam i łapię się na tym, że jestem złośliwe i bo ciągle coś jest źle, w ogóle nie chcę, aby wypowiadali się na temat mojego dziecka, bo skoro teraz ich nie interesuje to jak później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oglądałam go...super...od jakiegoś czasu chcę mężowi go pokazać...wcześniej jakoś mi z głowy wyleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pościel od razu ubieracie i dajecie do łóżeczka ? ja myślałam, że na początek kocykiem będę przykrywać Małą, pościel i tak wypiorę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem możesz smęcić tak długo az sie na jakiś nie zdecydujesz:) Betty ciekawe czy Twojemu sspodobają się prace co mu wymyśliłaś:P Inwazja to moze do mnie przyjdziesz?:P ja od lipca staram się poukłądać rzeczy w moich szafkach a jest dalej taki bajzel jaki był:P Miesko usmażone, naleśniki tez:) jak M wroci to wszystko połączyc i obiad gotowy:) Kikikiki ja przez bóle pleców, pachwin itp mam już troszke dosc ale wkoncu to są uroki ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zgapiłam się...już wkleiłaś...haribo chyba:P A mąż już wie o wszystkich "przyjemnościach " jakie dla niego wymyśliłam....półkę już zamontował :) kochany chłop z niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen - Aaa widzisz u mnie to chodzi o moja rodzine i to jest najgorsze....o luzi którzy myśla ze jak jestem w domu na L4 to mogą mnie obarczać swoimi zobowiązaniami, bo przeciez Ja nic nie robie....a jak mnie cos boli to mam wziasc tabletke przeciwbólowa :( Oczywiscie sie nie daje.....ale powiem Wam ze opieka nad chora babcia w moim stanie jest poprostu masakryczna i nie mam juz siły.....a mama ktora sie ma nia opiekowac ma to głęboko gdzieś :( Ide mezulowi obiad naszykowac bo zaraz bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty to ja nie pościeliłam dzis łóżka,żeby jak mój M zje obiad położył się i odpoczął:) No i oczywiscie ja z Nim bo stwierdzi,że mu czegoś brakuje w łóżku tzn mojego cycka bo zawsze na nim głowe kładzie i zasypia:P Ja filmiku nie zobacze bo nie mam jakeigos programu a wole nic nie sciągac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki współczuje Ci. Ja bym Mamie powiedziała,ze juz nie daje rady. Suelen Ty tez masz przekichane przez rodzine K. A ta babcia to w ogole:/ Moi dali mi już spokoj i nie slysze,ze opierniczam się cały dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI jaką tabletkę, czy oni zgłupieli? jesteś w ciąży, to już III trymestr masz prawi czuć się gorzej, a nawet tragicznie i wtedy powinnaś odpoczywać, bo nikt z nich nie jest na tyle ważny co ty i dziecko!! Niestety z rodziną tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja nie ma sprawy:) wole lepić pierogi niz układać ciuchy:P mogą być z mięsem? bo takie musze zrobić bo się skończyły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe... hmm musiałabym ponegocjować :D to jeszcze ciacho jakieś, wybredna nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho? od świąt nic nie upiekłąm bo mi się nie chce ale ok:P Murzynek z sernikiem moze byc?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro biorę się za pierogi, wszystko zakupione, wieczorem tylko ziemniaki ugotuję i będą ruskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) tak przypadkowo weszlam na ten topik. puszek666 nie wiem czy mnie pamietasz ale pisalysmy kiedys na jednym topiku "zaplodnienie" chyba w czerwcu a pozniej ten topik upadl:( widze ze juz jestes na koncowce:) i czyzby blizniaki?:D ja mam termin na czerwiec:) zycze Ci wszystkiego najlepszego:) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam, że niedawno się nauczyłam robić pierogi :D ale jak się zrobi farsz to potem leci z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam......uffff pozalatwialam, powysylalam i mam to z glowy :-) oczywiscie kupilam co nieco dla maluchow, 5 pajacy na 6-9 i 7 body na 6-9, zabawke pluszowa i sweterek wszystko nowe i za 4 euro :-), kolezanka dzwonila przywiezie mi konika na biegunach i podgrzewacz avent :-) yuppi ide robic obiad - warzywa na patelni z cyckiem z kurczaka i bedziemy sie zbierac na usg......:-D jutro bede wlosy obcinala i nie potrafie sie zdecydowac jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie umie robić ruskich:P smakują mi ale jakoś nigdy nie bawiłam się z farszem. Zresztą M tylko chce z mięsem:P Inwazja szybko się te ciasto robi i jest dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam robić taki torcik z galaretką, ale czasu mi brakło :/ biszkopt piekę sama i jakoś nie miałam kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ciesze się,ze załatwiłas. Kobitko Ty zawsze cos kupisz jak wyjdziesz:) Chcesz wlosy obciac hmm nie wiem co doradzic. Ja tez myśle o pojsciu do fryzjera ale nie mam pieniędzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe.. murzynek z sernikiem brzmi skomplikowanie :) czasem robię takie ciacho sernik z kokosem i brzoskwiniami, trochę czasu na to trzeba, ale pychotka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwazja ja od tygodnia biore sie za upeiczenie biszkoptu ale nie mam ani chęci ani siły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×