Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

inka linka pamietam Cie - jasne! szkoda ze topik upadl ;-( no musze przyznac ze mi sie udalo praktycznie od razu zajsc w ciaze za 2 podejsciem i to w dodatku z blizniakami :-D ale widze ze tobie tez udalo sie zajsc w ciaze! gratulacje! napisz cos wiecej. jak przechodzisz ciaze i jesli masz jakies pytania to wal smialo, jesli ja nie bede znala odpowiedzi to napewno ktoras z dziewczyn Ci odpowie, dam sobie reke uciac! :-) pozdrawiam i odzywaj sie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja nie bede krzyczala, ja bede blagala o kawalek :-P oczywiscie jak wrocilam do domu to pozarlam paczka, a co? dowiedzialam sie ze cukru w organizmie nie mam za duzo wiec sobie pozwolilam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę krzyczeć bo mam zakaz na słodkie :( a wiecie, że zakazany owoc najlepiej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie INFO DOSTAŁAM OD PRODUCENTA jestem_jestem wiec moze cie to jakos zadowoli:) "Kolorystyka obecnie dostępna (z wyjątkiem kolorów Jungle, Volcano oraz Arctic), w marce X-Lander będzie również obowiązywała w roku 2011. Produkty w kolorze Jungle, Volcano oraz Arctic dostępne będą do wyczerpania zapasów magazynowych. Model X-A w nowych wersjach kolorystycznych pojawi się w drugiej połowie nowego roku. Obecnie dostępna kolekcja zostanie uzupełniona o trzy nowe kolory na przełomie marcia i kwietnia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen nie krzycz. Ja zjadłam jabłuszko aby nie było Ci smutno:) Inwazja fajnie wyglada i super smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka dzwonila i pytala czy bede zbierala ciuszki dla kogos a ja mowie ze zastanawialam sie bo szkoda wyrzucic i wiem ze taka jedna dalsza kolezanka stara sie o dzidzie wiec jej chyba oddam a ta kumpela mowi nie, nie - zbieraj dla mnie :-) :-P bedziemy starali sie o dzidzie :-) wiec mam dla kogo zbierac :-) ale fajnie, oni maja jenego synka rocznego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek:) fajnie ze mnie pamietasz:D mi sie udalo zajsc dopiero we wrzesniu ale do tej pory ciaze przechodzilam znakomicie..teraz pojawilo sie u mnie twardnienie macicy i lekkie obnizenie lozyska:( nie wiem czy to grozne ale lekarz nie kazal mi sie tym martwic, bo poki co nie ma zagrozenia...no i dopadla mnie anemia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ja sie nad nim wacham wczoraj ogladalam na zywo je wszystkie u mnie w sklepie sa one ale juz tez sama niewiem:) kumpela ma i jest zadowolona ma kolor jungle i ja tez taki chcialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja zostawie dla następnego dzidziusia Naszego:) Może też będzie dziewczynka:) mykam do kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia a kolor arctic to jest bialy? czy raczej sa to kremy? i czy mozna spacerowke montowac w dwie strony czy tylko w jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCTIC jest na pewno biały, może nie śnieżno biały, ale szarość to na pewno nie był, szare było jedynie wypełnienie spacerówce, buda od środka, fotelika niestety nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe ja nastepnych nie bede miala :-) te Mychy chyba mi wystarcza....jak co to kumpela znowu mi przekaze ubranka ale chyba sie nie zdecyduje bo jakby znowu bliznieta albo trojaczki :-P ika linka a bierzesz zelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracik połowe mięsa mielonego z patelni mi zjadł bo On żuru jesc nei będzie. Grr!!!!! Cóż ja zjem jednego naleśnika na smaka a reszta dla M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brzuchatek ktore bedą miały córeczke !!! zerknijcie na moją aukcje mam do sprzedania kosyk bardzo fajny kupilam go już dawno jenak ze bedzie u nas Tomcio to chialabym sprzedac ten rózowy i kupić niebieski :) moze ktorejś sie spodoba na allegro wystawiłam za 50 zł ale gdyby ktoras sie zdecydowała to sprzedam za 40 zl http://allegro.pl/nowy-kocyk-becik-belpla-baby-sac-extra-soft-80x90-i1410308032.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.. Ale dzisiaj mam podły humor :( Wszystko mnie wkurza, nic mi się nie chce...:( do bani! Jestem jestem wiem co czujesz jeśli chodzi o wózek bo ja jeszcze też nie wiem jaki mam kupić...Mam mętlik w głowie... Cały czas patrze na stronki w necie z wózkami i nadal nic nie wiem...Po weekendzie jadę z K do Poznania i pojedziemy do jakiś dużych sklepów z wózkami i pooglądamy sobie tak na żywo...może jakis nam się spodoba.. Niestety u mnie w mieście nie ma praktycznie wyboru w wózkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym się napiła sheka truskawkowego!!!! M patrzy na jakis film i babka piła i mi narobiła smaka... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsliwa w kontekście twojego nicka to humorek sie nie wpasował:) Pamiętaj że ty jesteś szczęśliwa i wszystkie złości na bok odstaw:) basilek, kikiki no myślałam że mi się zaraz zrypka dostanie że malego za szybko do szkoły posłałam:D To fajnie że wasze maluchy tez sobie radzą:0 tzn twoja kikiki dopiero idzie w tym roku ale da radę:) Teraz ten program to jest jakies nieporozumienie jak dla mnie przynajmniej. Przedtem wszystcy mówili że tak ciężko że dzieci takie przeciążone i że taki cięzki program a moje dziecko się nudzi:/ W pierwszej klasie Pani miała ich przez rok uczyć dodawania i odejmowania w zakresie do 10!!!!! No to to moje dziecko umiało jak miało 3 lata na prawdę!! Przemyciła im do 20 jedna matka nakablowała i Pani miała nieprzyjemności:/ masakra jakaś:/ my też mielismy Janka do muzycznej posłać jakies eliminacje były u nas i przeszedł je ale kolega który uwaga !!!!!! lizał mu w przedszkolu jajka :/ ( tak wiem że to słabe i skąd ten dzieciak to wziął no nie ważne dluga historia ale janek na szczęście juz tego nie pamieta) tez szedł do tej szkoły bo jego mama tam uczyła więc stwierdziliśmy że wolimy żeby nie miał kontaktu z nim;/ z reszta tam od pierwszej klasy 2 godziny dziennie instrument plus rytmika 3 razy w tygodniu potem zwiekszali liczbe tych godzin stwierdzilismy że nauka najwazniejsza jak mu by sie odwidziło to granie za 5 lat to z palcem w nocniku by został;/ potem chciał iść do akrobatycznej ale tam tez masakra nauka na Ntym miejscu tylko zawody itd. więc chodzi do normalnej podstawówki z niby to wysokim poziomem nauki:/ ( jakos mi się nie widzi w konteście liczenia do 10:/ no ale cóż) a dodatkowo go wozimy na wymażone judo i na pianino raz w tygodniu bo sie uparł:D basiula a wasza skrzypce to hmmmmmm podziwiam:D:D:D ja bym nie wytrzymała tego pisku:) Trafia w nuty już??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek tak lekarz zapisal mi zelazo i luteine dopochwowo na to twardnienie macicy. mialas moze podobny problem? bo nie wiem czy sie martwic czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nuty tfu w dzwieki miało być:) Sama wymysliła skrzypce czy jej podsuneliście?? Bo mój chciał gitarę ale jak sie dosiadł u dziadków do mojego pianina to kazał je przywieźć do nas do domu i tak zostało:) Teraz mu kupiliśmy keebord żeby troche pograł u siebie w pokoju bo tak męczy nas niestety czasami:) wiem że tak nie wolno że rodzice musza dziecko wspierać i rozwijać jego pasje ale jak mi gra czasami po 2 godziny jak go napadnie a mamy łączony salon z kuchnią i jadalnią to człowiekowi się odechciewa :D Dlatego pytam jak tam skrzypce:) Kuzynka kiedyś grała to hmmmm no powiedzmy że długo jej nie wychodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem widzą mi się te wózki: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1040& http://www.wozki-jedo.pl/index.php?d1=9&d2=1148&d3=-1&d4=0&id=67&p=0&x=0&p1=0&p2=0&session=QMPotyze&k=0&dd=2&pp=1 http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2023& http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=80& Tak mniej więcej mam takie typy ale zobaczymy jak wyglądają na żywca.. X lander też chętnie zobaczę w sklepie.. A Ty nad czym się zastanawiasz? Ewka ogólnie jestem szczęśliwa bo jestem w ciąży i zaraz będzie z nami malutka :) ale dzisiaj to mam podły humor... Dzisiejszy nick byłby Pochmurna78 :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja bym chyba tez czasem miałą dosc jakby dzien w dzien po 2 h miała słuchac grania:) Szczesliwa ja zadnego z tych wozkow nie widzialam... moze dlatego,ze od poczatku chciałam espiro a staneło wkońcu na taco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×