Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ORLA Ja się dobrze maskuję ;) o dziwo mam sporo rozstępów, ale na brzuchu nic (w ciąży żadnego rozstępu nie nabyłam), ale bardzo dbam o ciało hartuję i używam 2 x dziennie balsamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sonki78
w życiu, żadnej krwi tam nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlla!!! Chyba kazda z Nas marudzi na swoj wyglada obecny... taka nasza babska natura... Gula udało się udało i az mnie oczy bolą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeśli śluz jak białko kurze to czop, to mnie zszedł 3 tygodnie temu w szpitalu, a lekarz mówił, że jest ok i często pod koniec ciąży śluz się zmienia, a także jego ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wole chudzielców:) ale musze i tak cos wymyslic bo martwi mnie to,ze M mi chudnie cały czas... powiedziałam mu dzis,ze jak schudnie ejszcze 3 kg to idziemy do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ja szczupła, ani mój mąż... trudno najwyżej nie będziecie mnie lubić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sonki78
Pożyjemy, zobaczymy, sprawa dość indywidualna, ale niewątpliwie coś się zaczyna dziać... To ja tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka, nie przejmuj się tymi wpisami o czopie, jutro gin zobaczy i oceni :) a Andzia miała chyba wychodzić ze szpitala i coś mówiła że sms napisze ... mam nadzieję że wszystko w porządku i sie do nas odezwie idę spać już bo nogi mam jak dwie kolumny :( ciężkie i spuchnięte do jutra ! spokojnych i miłych snów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Suelen skromna Jestes :). Ja tez zawsze wolalam normalnych panow,nie miesniakow :P.Odrzucaja mnie tacy co maja kupe miesni,oblesne to to :P.A fuuuuuu... nie tknelabym takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, ze najlepszy jest lekarz, na pewno zrobi usg i zbada, wtedy wszystko się wyjaśni, a takie gdybanie nakręca, ona się zdenerwuje, dostanie niedajboże skurczy i na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pokokulka ostatnio weszła na wagę i 100,3 kg, zamknę mu lodówkę i przestanę go karmić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów basilek-k :) Sonka78 będzie dobrze :) A ja wypiłam herbatę z cytryną i jest mi niedobrze więc zmykam bo czuje że będę miała bliskie spotkanie z klozetem :( Pa pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma ktos moze uczucie drzenia,albo trzepotania w brzuchu kiedy dziecko sie rusza?? :O dziwne to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie wrocilam z lazienki,krwawienie mi ustawalo kolo poludnia i juz prawie nic a teraz znowu od nowa a przy wycieraniu kropeczki ciemniejsze. panikowac nie bede sie okaze jutro .a wizyte mam kolo 13 moj gin ma nocke dam mu pospac troszke.hm..... kto wie moze sie cos juz zaczyna ale kto wie w takim razie czy mnie wysla na porodowke jak by co czy do szpitala na wstrzymanie .nie mam zamiaru sie zamartwiac.malego czuje z prawej strony wiec jak by faktycznie to moze bedzie cc . a w nosie to mam sie okaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula_spokojnej nocki!! Mnie morduje zgaga i to taka potezna :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA czy Ty masz może numer do którejś? może jakiś kontakt zostawisz na maila lub pw na nk, bo będziemy się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA, a próbowałaś mleko albo suchą bułkę? podobno łagodzi, ale nie wiem bo mnie zgaga oszczędziła póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen zimne mleko w malej ilosci pomoglo mi wczoraj w nocy.. I tak ciezko mi oddychac,czuje jakas gule w gardle,ani tego polknac ani nic.. i tylko wkurza.. do tego marnie mi sie spi... wierce sie okrutnie.. to chyba z niepokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen ale Ty głupoty piszesz!! Dlaczego mamy Cię nie lubic? Basilek Andzia moze wyjdzie jutro ale miala jeszcze dzis smsa napisac... Spij dorze. Suelen niech moze Twoj da z 15 kg mojemu co? Napewno się nie obrazi:P Gula oby obyło sie bez spotkania z klozetem! Dobranoc:) Suelen napisz, ktorejs z Nas numer na nk! jakby co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by cos sie dzialo moje droge moj mezus wam tu napisze za mnie juz jakis czas temu mu mowilam ze jak cos ma was informowac czy cos sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE haribo ha ha ha...to chyba do SONKI o ten numer ;) napisałaś, że wolisz chudzielców, a ja taka pyzunia :) no wiesz, może mnie nie lubić, wyglądam jak żelka AKUKU tak krąglutka ;) hi hi... trzeba się trochę pośmiać. ORLA nie denerwuj się, może wypij przed snem herbatkę z melisą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA to ok :) mąż nas satysfakcjonuje, tylko niech nie zapomni, bo nie darujemy i sie obrazimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam spac ,bo rano do pracki.. na szczescie wekeend za pasem uff!! Jak ja lubie soboty i niedziele :P. Zycze Wam cieplutkich kolderek i milego tulenia sie do swoich kochanym mezow :).Ja obejme moje dziecie i tak zasniemy oba ;). DO JUTRA DZIEWCZYNKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen, nie ma mi kto zrobic meliski :P ale znam takiego jednego ktory sie w tym ima :P.DO JUTRA PAPA!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka kochaniutkie :-) ja wlasnie skonczylam rozmawiac z mamusia na skype :-) kupila Myszkom spiochy :-) moj R skonczyl gotowac zurek, bo przychodza do mnie kolezanki o 16 jutro i stwierdzil ze ugotuje zupke zebym nie musiala obiadu robic wlasnie o tej godzinie :-) sonka - dobre podejscie - nie ma co sie denerwowac - bedzie to co zapisane w gwiazdach :-) orlla - zal mi Ciebie kochana, chcialabym zebyscie sie zeszli.... fonia nas olewa ostatnio .......:-( tuethe rzuc jednym ptysiem, plissssss suelen - ale sie usmialam z tej zelki :-) aha obzarlam sie pasta z makreli (nie mozna podobno) R zrobil taka pyszna, nie moglam sie oprzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORLA słodkich snów :* pomyśl o czymś miłym przed snem, Ja zawsze myślę o moim synku i bardzo mnie to uspokaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mialam napisac Sonka. Ale ze mnie ciapa dzisiaj:( Z tymi chudzielcami chodziło mi o to,ze ja takich mięsniaków nie lubie. Widzialas ten filmik co Gula wyslala? bedziesz wiedziec o co chodzi:P Orlla kolorowych snów:* Puszek rzuciłam, doleciało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×