Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

sonka jakos sobie nie wyobrazam tipsow przy noworodku...ale to chyba indywidualna sprawa kazdego, tzn. chyba mozna miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka na ten temat nic nie słyszałam... \ oszaleje zaraz! bracik przylazi co chwile do M sie spytatac jak ma zrobic to, jak ma znalesc tamto bo graja w ta sama gre a ja juz tego sluchac nie ume. Wczoraj mu mówilam,ze nie ma mi wlazic do pokoju bo jest chory a ja nie moge byc to mi powiedział,ze na mnie juz za pozno jest bo jestem chora na głowe:/ nosz kurna mac! załoze sie,ze przez niego tak sie czuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja myslalam o takich krociutkich bardzo bo swoje mam bardzo lamliwe a tak jakos mi sie zachcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy naturalnym porodzie chyba można mieć, ale to rzecz gustu i wygody, przy cesarce nie można, ale to dlatego, że to operacja i patrząc na paznokcie chcą widzieć twoje czy nie sinieją, czy są dobrze ukrwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA no nie powiem wygląda super, bardzo naturalnie. Ja w maju zdjęłam pazurki, ale to dlatego, że bałam się się siedzieć chociażby przy uzupełnianiu przy tych zapachach czy jak się piłuje to ten akryl lata wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka najlepiej zapytaj sie w szpitalu. ja bym sie bala,ze dziecku podrapie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze poczekam do porodu po wszystkim za wszelkie trudy fundne sobie fryzjera kosmetyczke i paznokcie oooo taka bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONKA swietny pomysl, tak sie zastanawialam nad prezentem "za urodzenie" i wycigne kase od L na zabiegi upiekszajace, choc nie ukrywam, ze wolalabym samochod :D Pomarzyc kazdy moze... :P A co do tipsow to uwazam ze sa oki, a szczegolnie przy dziecku, dlatego, ze sa tak gladkie ze nie maja prawa nic zrobic maluszkowi, a naturalne moga wyrzadzic krzywde czy zadrapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia napewno będzie wolał CI dać na zabiegi upiększajace bo na samochód musiałby z zaskurniaków wyskoczyc:P Suelen K jeszcze nie krzyczy,ze masz się kłasc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam martwic sie jak wroce do pracy? czy znajdziemy opiekunke, czy to wszystko pogodzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go :D dzisiaj ma dyżur w pracy, jest awaria gdzieś (tzn. jakieś osiedle w Łodzi nie ma internetu) i musiał pojechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to się cieszysz,że Cię przez chwile chociaż nie pilnuje co?:P Puszek dacie jakoś rade... a wiadomo już coś z Twoim macierzyńskim? Znowu mnie cholewcia skurcze łapią albo to nie są skurcze, sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama mnie rozwalila... pytalam ja kiedys czy wyszly jej rozstepy? powiedziala ze nie przy pierwszej ciazy tylko przy drugiej bo byla blizniacza, wiec dzis jak zauwazylam to sie zaczelam zastanawiac... i dzwonie do niej i pytam... jak to mozliwe, ze ty nie mialas a ja mam??? a ona jak to nie mialam... mialam tylko ci nie chcialam mowic bo po co masz sie denerwowac... wrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - skurcze? musimy dac rade - jak co to sie zwolnie..... suelen - kota nie ma to myszy harcuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek a co to za branzoletka? Andzia chciała dobrze... no ale wkońcu musiała sie przyznać. Kłamstewka zawsze wyjdą na jaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie upatrzyłam pierścionek do obrączki :) nawet delikatnie pokazałam go K, mam nadzieję, że zrozumiał moja podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku dacie rade!!!trzeba byc dobrej mysli :) ja tez sie zastanawiam czy wrocic do pracy? czy siedziec z Kuba bo wiadomo, ze jak wroce to troche podratuje nasz budzet, ale nie chce zostawiac maluszka w domu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M już pojechał wiece bede miala wiecej casu dla Was :) puszku na prawde ślicznie wyglądasz ciaża dodaje ci urody !!!! no i na prawde nie wyglądasz na 3 w 1 :) ja w poiątek jestem umowiona do fryzjera ale tym razem myśle że nie bede robić baleyage bo tak sobie myśle ze zafarbuje wlosy na kolor najbardziej zbliżony do mojego naturalnego bo nie wiem czy bede w stanie jechać jeszcze raz przed porodem bo to kawałek ( jede 2 autobusami ;/) a po urodzeniu Tomcia tym bardziej moge nie mieć czasu wiec nie chce chodzić z odrostami bo bym sie źle czuła a pozatym włosy troche odpoczną od farbowania :) puszku co do wygładzania włosów to ja użuwam bo mi sie bardzo puszą tylko nie kupuje w zwykłych sklepach tylko na allegro:) oto te ktorych ja używam http://allegro.pl/matrix-serum-wygladzajace-do-wl-grubych-vavoom-i1415679048.html http://allegro.pl/matrix-sleek-look-odzywka-1500-ml-i1396054576.html http://allegro.pl/matrix-sleek-look-szampon-1500-ml-i1396054586.html puszku a moze zapytaj po prost tej fryzjerki która Cie obcinała jakich kosmetyków uzyła ?? a ciuchami sie nie przejmuj ja też mam z dnia na dzień mniejsza ilosć ciuchów w które sie mieszcze;/ a co do paznokci to żona szwagra robi od dawna paznokcie żelowe i miala jak urodziła nie wiem dokladnie jak jej szlo przy opiece nad dziecka ... mnie też to troche kłuci bo przypuszczam ze jak urodze to nie bede miała czasu zadbać o siebie no ale boje sie że bym małego podrapała tylko przy porodze mogą przeszkadzać w zaciskaniu pięści :P no po porodze fajnie by było tak oddać sie zapiegom upiększajacym... mmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie wiem jak to nazwac... co jakiś czas tam na dole coś czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN ja tez kiedys pokazalam L pierscionek, ktory mi sie bardzo podobal i dostalam na urodzinki :P faceci wbrew pozorom czasem mysla tez glowa wiec jest szansa, ze dostaniesz pierscionek :D TUETHE na Boga jakie skurcze?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ja nie mam wyjscia... musze po macierzynskim wrocic do pracy bo w 3 nie wydolimy finansowo. Ja nic nie wymyślam co bym chciała dostac bo nie będzie M niepotrzebnie kase wydawac. Juz mi przeszło, to pewnie te brauxa czy jak się to zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE jazda do szpitala, u mnie wczoraj także wystąpiły skurcze, dostałam leki i jest ok, po co masz czekać? na co? niech lepiej to sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe kupujesz baze czyli lancuszek na reke z Pandory- jaki chcesz - zloty, srebrny, rzemyk, itd - i do tego dokupujesz rozne czesci, np za urodzenie dziecka malego dzidziusia, za zdanie egzaminu na prawko - male autko i tak sama sobie tworzysz swoja bransoletke http://www.zeberka.pl/art.php?id=4868

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen pisałam Ci,że nie mam żadnego kwitka,że mam płacone ubezpieczenie i mnie bez tego nie przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×