Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Puszku a lepiej już się czujesz? Przeszło choć troche? co za dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek to dobrze. Mam nadzeje,że będzie coraz lepiej i Maluchy tylko Cię nastraszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen napisala!!!! Zaraz będzie w domu ale też zle się skonczył dzień dla Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUSZKU w takim razie może spróbuj odciązyć kregosłup kładąc sie na plecach z kolanami ugietymi 90stopni i opartymi pietami.Nie gozgrzewaj kregosłupa np termoforem.Jak byłam w szpitalu z powodu kregosłupa to tak mi zalecali leżeć(ja wiem że to trudne)Z powodu tego bólu miałam skurcze brzucha(ale to było w pierwszym trymestrze).I dostałam końską dawkę leków łącznie z relanium i dolarganem Kiedy sie wybierasz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana była poza domem. Telefon zostawila u znajomych. Byli ogladac sale i jakis czas po tym zaczął ją boleć brzuch i dostałą dziwnych skurczy. Pojechali do lekarza gdzie czekała 2 h zeby Ją przyjeli:/ na ktg wyszły 2 skurcze i szyjka znowu się skróciła. Dostała leki i zgode na powrót do domu. Odezwie się tutaj jutro bo Mąż powiedział,że nie chce słyszeć,że nie będzie leżec. Przeprasza,że się martwiłysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze weszłam na chwilkę do Was... Ciekawa jestem co się dzieje...cały czas myślę o Tbie Puszku... i co z tą Suelen??? Fonia bardzo Ci współczuje z powodu śmierci ojca...wiem co t znaczy stracić rodzica... Ja miałam 17 lat jak mi mama umarła... :( :( :( Trzymaj się ! Jejku mnie też już brzuch boli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa troche lepiej... Ciesze sie ze tak sie skonczylo u Suelen, balam sie ze cos gorszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe dobrze że się odezwała a teraz niech leży i odpoczywa . Co za dzień a raczej późny wieczór zwariowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula a jak Twoj ząb? z tego wszystkiego tyle coli wypiłam,że az mi głupio:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku...to się cieszę że czujesz się trochę lepiej ale powinnaś tak czy inaczej pojechać do szpitala sprawdzić dlaczego tak się źle czujesz... Oni mają obowiązek cię przyjąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula mnie też ząb bolał ale z tydzień temu...pomęczyłam się troszku i jakoś samo przeszło...dzięki Bogu! Jak ząb boli to MASAKRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×