Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

KIKIKI i jesteś zadowolona??? ja chcę kupić jak najtaniej narazie, bo nie wiem jak długo będę karmić i czy wogule... no bo wiesz różnie to bywa z tym pokarmem, a czasami dzieci mają reakcję alergiczną... a potem to kupię jakiś ładny, sexi itp :P bo widziałam takie do karmienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek i bardzo dobrze. Musisz teraz jak najwięcej odpoczywac i sen jest najlepszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ile moge spać to śpie bo w domu pełnym ludzi to tylko w nocy jest to możliwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam,że Teściowa pokickała... nie mają dla nas bujaczka tylko chodzik a chodzika M nie chce. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w chodziku dziecko ma złą postawe tzn ma za bardzo rozkroczone nózki i przez to może mieć potem wade postawy. Szwagierka na to M nagadała i powiedział,że nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciła :) Lekcje zrobione ,kolacja też więc mam chwile spokoju :) Tuethe moje dzieci chodziły w chodzikach i krzywych nóżek nie mają :) No chyba że ktoś trzyma je tam przez cały dzień u mnie chodziły może przez godzinę dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula ja się nie znam... M powiedział,że nie będzie Julka w chodziku więc tak będzie:) a miałam nadzieje,że mają dla nas bujaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, jutro pogrzeb, a ja żeby zająć dziś myśli dokończyłam pokoik jest malutki, ale wszystko się w nim zmieści, tu gdzie stoi krzesło to będzie łóżeczko. rozłożymy na tydzień przed porodem a i dziś skończyłam pakować torbę ;-) naprawdę, no ale cóż boję się czy wcześniej nie wyląduję. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfc0d46cb0becb91.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e35917621d77003.html obiecuję że już jak będę na bieżąco to będę się udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula jeszcze przewijak na kółkach o ile i to zle Teściowa nie zrozumiała a całkiem to możliwe:P Fonia trzymaj sie jutro!! Super naklejeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, już wróciłam od mamy - fajnie było , nie musiałam gotowac :) dziewczyny nie martwcie się wagą - ja już mam 16 kg na plus , a jeszcze miesiąc ... ale pieprzę to, rozstępy na brzuchu tez mam i tez to pieprzę :) ogólnie to teraz najbardziej przejmuję sie maleństwem zeby donosić do końca i żeby zdrowe było :) tak jak Wam pisałam kostki mam jak balony, do tego doszły jeszcze stopy - więc moja stopa z kostką wygląda jak nadmuchana jednorazowa gumowa rękawiczka ( tylko palce są krótsze ) ale pocieszam sie że to też minie :) puszku, bałam sie ... ale widzę że jeszcze ciągniesz w trójpaku :) każdy dzień więcej to silniejsze maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wiem i się zastanawiam czy jest sens tam jechać bo tylko wydamy ok 100 zł na paliwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula fajna mata:) ile dałas? Basilek masz racje pieprzmy to wszystko, hihi:) Mam nadzieje,ze opuchnięte kostki i stopy to nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, mi tez sie tak wydaje że to po prostu zatrzymana woda , wyniki inne mam ok, ciśnienie niskie, więc po prostu taka skłonnośc organizmu do zatrzymywania wody :( co do chodzika, ja tez słyszałam negatywne opinie że dziecko nie uczy sie chodzić tylko paluszkami stóp sie odpycha ... poza tym przy pierwszym nie miałam i teraz tez nie chcę , a jeszcze słyszałam od lekarza że dziecko powinno duzo raczkować, a chodzik daje pozycję pionową i dziecku już potem nie chce wrócić na czworaka jak pozna zalety tej pozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula fajna mata dokładnie jest taki malutki przytulny i będę miała blisko bo to wnęka w naszym pokoju ;-) basilek ja mam +20 ale właśnie najważniejsze że dziecko zdrowe i tylko śmiałam się że skąd ja mam anemię ;-))) puszku kupiłam w leroy merlin tuethe a nie możesz sama bez teściowej pogadać czy warto inwestować w wyjazd ? może teściowa cię wkręca, pamiętam jak o niej opowiadałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek, koleżanka dostała tabletki na to zatrzymywanie w ciąży co do chodzika to ja tak jak gula miałam a teraz zobaczymy, zależy jak pójdzie, ale dokładnie na długo nie wkładałam i nie prawda bo z czworaka sami się podnosili, a co do odpychania palcami to chyba od regulacji wysokości zależy, bo moi całą stopę mieli, więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie przytyłam nic od ostatniej wizyty wiec ogolnie 7 na plus.....i gin sie mnie spytał czy sie przypadkiem nie odchudzam.....ale Ja jem i to dość normalnie...sniadanko obiad i kolacje plus czasem coś podjadam.....hmmm Ale moze poprostu osoby które juz przed były troche przy kosci poprostu mniej tyją :) :) Co do chodzika ja tez byłam na totalnie NIE ! ale ze dostaliśmy chodzik to Natala godzinke dwie smigała i było ok nóżki tez ma ok :) Ide pod prysznic bo jestem padnięta po dzisiejszym dniu i chodzeniu po sklepach :) BUŹKA I DOBRANOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe jak masz jechać po sam przewijak i wydać za jazdę około 100 to ja bym się zastanowiła czy to warto.Pomyśl też czy będziesz miała gdzie go postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajne pokoiki i te ściany ... :) ja jeszcze nie mam , będziemy urządzać pokój chyba za rok i trochę dopiero, bo przy okazji chciałabym wymalowac mieszkanie, no i musimy pozmieniać bo starszą córkę trzeba przenieść do innego pokoju - większego, ona dostanie nowe meble (jak będzie kasa) a młodsza będzie miała te stare - trzeba je zużyć do końca :) ... jak kupowaliśmy mieszkanie to powiedziałam że skoro biorę kredyt na 30 lat to na duże mieszkanie i mamy 4 pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkręcać napewno nie wkręca. A z Ciocią M nigdy za bardzo nie gadałam zresztą jak się ostatnio widziałyśmy to się wkurzyłam na całą rodzinke od Teściowej więc nie będę dzwonic:P przedyskutuje to z M ale pewnie stwierdzi tak jak ja,że nie ma sensu tam jechac... Basilek a te zatrzymywanie wody idzie jakoś hmm powstrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia, w pon mam wizytę i powiem o spuchniętych nogach - może coś przepisze... co do chodzików to jak widac są różne zdania... jak z każdą rzeczą :) tuethe, ale faktycznie jak macie wydać 100 na benzynę to trzeba pomyślec czy warto ... a może ktoś z rodziny czy znajomych przy okazji by przywiózł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula a kupiliscie uzywana mate czy nowa?:) Kikikiki dobranoc:) Basilek i dobrze zrobiłas,ze kupiliscie duze mieszkanie. Kolega M wziol kredyt do 70 roku zycia na mieszkanie,ktore ma 2 pokoje a te pokoje strasznie małe plus mała kuchnia i z tego mieszkania najwieksza łazienka... teraz mają córke i wzioł kredyt na działke. Normalne debilizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×