Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Andzia zastanawia mnie tylko jedno po co im akt małżeństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula jak nie bedzie Cię dzień to będę pisać smsa:P akt malżenstwa? po co im to? ja mam napisane na liście :karta ciąży, karta chip i legitymacja ubezpieczeniowa. Hmm... jak pojade na ćwiczenia w piątek to spytam jakie badania mam mieć bo mam tylko robione cały czas krew i mocz, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on mi cale lapsko tam wsadzil a Robsonek wrocil z papierosa i wszedl do pokoju jak sie darlam....schowal sie za parawan i siedzial jak myszka, glowa go rozbolala i zrobil sie blady....bidny w pracy wszyscy mu wmawiali ze zostanie ojcem tej nocy i nie zmruzyl oka, a toalete zaliczyl podobno pare razy....teraz poszedl do pracy na pol przytomny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tuethe że to samo cię zaskoczyło to śmieszne że chcą akt małżeństwa bo przecież możesz rodzić z jedną osoba i obojętnie z kim czy to mąż czy mama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akt małżeństwa to nie wiem po co im... tym bardziej, że ja takiego nie i nie zamierzam mieć!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe teraz to widze jak on przezywa, chcialam zeby urlop sobie wzial na dzisiaj a on mi na to odp : zostawie sobie dla Myszek !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosmag - Mam pytanie...jak to wyglada w przypadku małych firm i wypłacania L4 ?? W firmie jest zatrudnione 6 osób.....i ZUS nie wypłaca podobno bezposrednio nam tylko pracodawcy a pracodawca nam ?? ale na jakiej zasadzie to działa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek w pewnym sensie ma racje. Pózniej będzie potrzebować wolnego,zeby się Wami zająć. Gula Kochana a jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:( i jestem przerażona:( mojego lekarza prowadzącego nie było:( przyjął mnie w zastępstwie inny, którego znam z pobytu na oddziale, też miły facet. Dowiedziałam się że mojego lekarza może juz nie być, nie może się z dyrekcją dogadać, a teraz jeszcze cały personel z położniczego chce odejść z ordynatorem. Nie wiem co to będzie, ja chciałam urodzić z tym lekarzem i tymi położnymi w tym szpitalu:( Mam nadzieję że się dogadają. Zbadał mi szyjkę, jest ok, ważę już 75,5kg. Dał skierowanie na wyniki morfologia i mocz i kazał przyjść za 2 tyg. Poszłam sie od razu zarejestrować, a tam usłyszałam że na 1 lutego już nie rejestruja pacjentek, pani buźkę w ciup zrobiła, a ja oczy jak 5 zł. To co ja mam kurwa robic? nooo, dowiadywać sie za kilka dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku ciemnogrod czyli inaczej mowiac kretynstwo i analfabetyzm. wczoraj sie scielam z ojcem mowi mu po co tak mocno grzeje przeciez jest plusowa temperatura a przy takim grzaniu to wegla idzie ... a ten mi wiesz jak tam jest zimno(ja w domu krotki rekaw i cienkie galotki ten sweter grubu dpodnie dresowe i podkoszula) i dajel mi gada - tam jest lod na drodze wiec sie pytam jak moze byc lod skoro jest 4 stopnie na plusie to stwierdzil ze mi termometr zle pokazuje (mniejsza z tym ze dwa mam w domu jeden elektoroniczny jeden rteciowy w samochodzie tak samo pokazywalo) ale kilka minut po naszym przyjezdzie spadlo juz o 4 stopnie.mowie mu ze lod sie robi na miniusie a nie na plusowej temparaturze a ten mi dalej wpiera. wiec mu mowie trzeba bylo opony na zimowe zmienic a nie jezdzic na letnic to znowu mi wciska co maja do tego opony.wiec stwierdzilam ze rozmowa z nim nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jak to nie przyjmują już pacjentek? Tak kurna ginekolag kazał Ci przyjsc!!!! co to sie dzieje:/ Puszek Gula sie nie obraziła napewno... sprawdza naszą cierpliwość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to faktycznie lepiej u Mamy bądz. Nie ma sensu,zebyś się denerwowała bo do Twojego Ojca nic nie dochodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, jak dobrze że to strachy na lachy:) marcówko, nie ma sprawy:) orunia fajny pokoik, podoba mi się. Ja dziś sobie kupiłam naklejki na ścianę, nad łóżeczko, bo w sypialni u nas będzie stało, no i torbę w biedronce, ale jeszcze nie pakuję, do końca marca daleko:) Sprawdzałam w Majki książecce, tam jest opis porodu, I u mnie 1 faza porodu (rozwieranie) trwała 8 godzin- bóle z krzyża i z brzucha. Te z brzucha to pestka, ale tych drugich to nie życzę nikomu, jakby kto kręgosłup na dole próbował rozszczepić na pojedyncze kręgi. Człowiek nie wie jaka pozycję ma przyjąć żeby sobie ulżyć. Za to 2 faza porodu, czyli parte i narodziny 3min. :D:D Normalnie ekspresowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe Puszku ale jesteście okropne ja wcale się nie obraziłam tylko dzwoniła moja mama i troszkę mi zleciało na rozmowie z nią :) A czuję się już lepiej dentystka niestety dopiero za tydzień mnie przyjmie bo ma urlop ale ból minął ,oby do czasu wizyty . A tak może być jedynie głowa mnie boli ,ręka to już normalka i czasem jak i wam twardnieje brzuch, a dziś byłam na badaniach i jutro odbiór wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuethe bo ci nakopię w tą d...... :-P A ty szczęściaro też dostaniesz leżaczek itp.o ile dobrze zrozumiałam wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen mnie notorycznie bije po tyłku więc i Ty Gula możesz:P tak mam dostać ale nie wiem jaki bo Teściowa tylko zapamiętała,że się buja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kto coś da wrrrrr :-P Puszek też dostał :) A ja mam pytanie do Andzi czy to jest prywatny szpital czy NFZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRuia a jednak źle spojrzałam poczatek nazwiska tylko taki sam:D:D:D puszku tak pisałam śmiałam się że wy rasistki a ja mulatką jestem:(:D:D:D:D ale wiem że to nie do mojej osoby było:) moga chcieć akt ślubu może żeby wiedzieć jakie nazwisko dziecku wpisać:D wiecie jaki my mieliśmy z jaskiem cyrk:D oni Jankowi wpisali że mój luby to ma niby tak samo na nazwisko jak ja :/ ja im wciskałam że to jest nie prawda i jak tak można napisac skoro to nie jest ojciec dziecka nazwisko się nie zgadza. to mi powiedziały pindy że jak ślubu nie ma to tak się pisze:/ tylko jakby mi jakis koleś przylazł z imieniem mojego M i moim nazwiskiem to by mi powiedział że to jego dziecko bo tak na akcie napisane:D potem sądy odkręcanie sprawy. wydawało nam się że wszytsko załatwione mieli nam dosłać dokumenty i wsio z tego sądu oczywiście. Jak misiek miał 4 lata to lecielismy za granice chcielismy małemu paszport wyrobic i ku naszemu zdziwieniu okazało się że z tego sądu nikt nic nie wysłął i że dziecko przez te 4 lata na moim nazwisku niby oficjalnie ma dokunety. tyko że w przedszkolu, szpitalu no wszedzie po prostu ma nazwisko ojca:/ i sie zaczeły chocki klocki znowu:/ jak już lecielismy do tego egiptu to na lotnisku ja podaje swój paszport i Janka a koleś do mnie że to nie moje dziecko bo nazwisko inne żebym akt urodzenia pokazała. jak się wpieniłam bo nic mi na ten temat nie było wiadomo a przepraszam bardzo ale aktu urodzenia ze soba nie noszę:/ dobrze że M był z nami to dał swój paszport tam nazwisko takie same i koleś podbił co ma podbic:/ Ale chore to że nie wiem co bo to znaczy że każdy kto ma takie samo nazwisko jak moje dziecko może je porwać i wywieźć za granicę bo się nazwiska bedą zgadzać a ja jako matka muszę im akt urodzenia pokazać bo nazwisko nie to:/ masakra także jak ci piszą że masz wziąść akt to weź na wszelki wypadek żeby potem cyrku nie było:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce są takie nieduże plansze z naklejkami przestrzennymi Elefun i różne wzory, wzięłam zwierzątka, bo jest słonik i żyrafka:P 5 zwierzątek w komplecie Zyrafka jest najwyższa, ma 20 cm. Niby to ma być wielorazowego użytku i folia ma nie zostawiać śladu na ścianie. nie robimy osobnego pokoiku dla maleństwa, na razie wstawiam łóżeczko i przewijak na stelażu do naszej sypialni, a że w sypialni nie chcę zmieniać wystroju, to te kilka naklejeczek przykleję na ścianie tuz nad łóżeczkiem:) Bobas bedzie mógł sobie oglądać kolorowe coś:D aaa i kosztowało mnie to całe 7.99 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pomóc w lekcjach więc teraz was opuszczę ale postaram się szybko wrócić. Buziole brzuchole :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gula Tesciowa pewnie musiała cos powiedzieć,że tego nie kupiliśmy,że tamtego wiec Ciocia M musiała sie Syna spytac czy juz wszystko porozdawali a że nie to nam dadzą. Gula ja Ci chciałam dać pierniki:P:P Ewka szkoda słów:/ Ale teraz juz wszystko macie pozałątwianie? dokumenty takie jakie powinny byc? Manika zyrafki hehe:) Nie widziałam tych naklejek albo nie zwrociłam uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie chciałam zamówić biustonosze do karmienia, i kurcze ostatnio któraś wrzucała linka, były takie tanie... i się zastanawiam czy już przyszły i czy są fajne... przyznać się która je ma??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×