Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PGR

Która z was nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów ciała.

Polecane posty

Gość gość
A ja mam to w doopie :D Faceta mam, to nie muszę się niczego wstydzić, poza tym zawsze miałam stanik i krótkie spodenki do kąpieli :) przeznaczone do wodnych uciech, jeśli ktoś nie ma fajnego tyłka to radzę kupić krótkie spodenki i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko golcie na plaze cale nog
uda tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depilujcie sie na plaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ntalieeexx
hey kobiety nie przejmujcie sie ja mam krotkie nogi ale mam to gdzies mam super cycki i ladna twarz , Nikt nie jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na plaży i tak te cycki zakrywa więc nie widać czy są super,jak byś sie opalała toples to wtedy były by na pewno super i można by je podziwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. o czym to ja miałem napisać jak o cyckach nie myślę? :P... eee.. a, tak.. twarz :D - także ładna podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki1212
No i właśnie to jest to. Ja też mam super cycki, ale tak się składa, że właśnie tę część ciała się zakrywa i o tym, że są jędrne i idealnej wielkości wie na dobą sprawę tylko mój facet. A on i tak kocha, niezależnie od stopnia ich jędrności i innych tam. Za to takie nogi - mam zgrabne to fakt, ale problemy ze skórą męczą mnie od zawsze i wielu z nich nie da się usunąć. No a nogi się odsłania! Wolałabym brzydszy biust za genialne nogi. Eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×