Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksagreaseone95

Czy to mi pomoże schudnąć ?

Polecane posty

Gość Aleksagreaseone95

Jak będę jeździła codziennie po godzince na rowerze i do tego Areobiczna 6 waidera ? Mam 15 lat i oponkę chciałam tylko jej się pozbyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch.
hejka :D mam do sprzedania kilka obrazów :) zainteresowanym wyślę zdjęcia zajmuję się też malowaniem na zamówienie (portrety, krajobrazy, abstrakcje) Daria Ch. :) piszcie na gg: 4336329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksagreaseone95
;-] To nie jest temat do reklamowania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksagreaseone95
Acha mam jeszcze pytanie no bo gdy zdarzają się te dni kobiece no to nie za bardzo mogę wykonywać 6 waidera bo mnie boli strasznie brzuch to co robić wtedy ? jak 6waidera nie można przerywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Myślę, że to powinno dać duże efekty - jeszcze jak byś miała szansę np. chodzić na jakieś masaże itp. dla ujędrnienia skóry to by było najlepiej - do tego fajny byłby masaż "orange" (wykonuja go w Beauty Homecare) a służy właśnie do modelowania sylwetki walki z cellulitem itp. Jak nie to sama sobie wmasowuj kremy itp., żeby skóra się ujędrniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksagreaseone95
Mam 15 lat i nie za bardzo mam kase na takie masaze ;/ a moze ktos zna inne sposoby ? alboo powie mi co mam cwiczyc zeby do sierpnia uzyskać ladną sylwetke ? bo wyjezdzam na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulaj hula hop
dobra jest też skakanka i taniec na boczki super działa jazda na rolkach czyli same tanie sposoby, liczy sie tylko wytrwałość 6weidera nie jest zbyt dobra bo obciąża kręgosłup, może i rzeźbi mieśnie ale jeśli ktoś jest otłuszczony to najpierw musi spalić tłuszczyk aerobami więc lepiej poćwiczyć tak jak napisałam niż męczyć brzuszki i nabawić się bólów szyi i pleców nie wiem co wszyscy się tak uparli na brzuszki, one wcale nei spalają tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuwaczkowaaaAAA
Tak :) doloz jeszcze basen albo rolki i bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksagreaseone95
Hula Hop kręce jeżdzę na rowerze z rana godzinkę stałym szybkim tępem wykonuję Aerobiczną 6 waidera co do kręgosłupu to mam silny ponieważ kiedyś go ćwiczyłam jak tańczyłam break dance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest 6 widera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksagreaseone95
A mógł by ktoś z was mi taką dietę wyznaczyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz 15 lat i nie jestes jakos specjalnie otyla, tylko oponka na brzuchu Ci przeszkadza, to mysle, ze nie musisz super diet wymyslac. Sprobuj na poczatek nie jesc bialego pieczywa, zamien je na razowe i tez w ograniczonej ilosci. Nie pij slodzonych swinstw, typu cola, czy nawet soki, zamiast tego woda mineralna niegazowana, przynajmniej 1,5l dziennie, wiadomo odstaw slodycze, fast foody, dodatki typu majonez i inne tluste sosy, zamiast ziemniakow czy zwyklego makaronu ugotuj brazowy ryz albo makaron razowy, dbaj o warzywa w diecie, nie jedz na noc weglowodanow, tylko jakies bialko (np. serek wiejski itp). Staraj sie nie jesc duzych posilkow, tylko np. 5-6 mniejszych w ciagu dnia. Mysle, ze samo to, plus te dodatkowe cwiczenia Ci pomoga, jesli nie, to wtedy pomyslisz nad jakas konkretniejsza dieta, w Twoim wieku nie ma co z tym przesadzac, bo mozna sobie zaszkodzic na przyszlosc. 6 weidera pomoze Ci wzmocnic i troche wymodelowac brzuch, a na samo spalanie tluszczu lepsze bedzie te jezdzenie na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rady Rando wydają się bardzo sensowne - w gruncie rzeczy zawarł wszystko to co najważniejsze. I pamiętaj, że w Twoim wieku ostre diety są niewskazane (właściwie w każdym wieku trzeba z tym uważać). Twój organizm jeszcze się rozwija i potrzebuje zróżnicowanej i bogatej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nowego roku przeszłam na dietę i dodatkowo sokową soki Nuja. czasem zastępuje nimi posiłek..Są najsmaczniejsze i mają najwięcej wartości odżywczych dzięki temu że są wyciskane metodą cold press. Dla mnie to ma spore znaczenie, a smak ich jest na prawdę dobry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Gość Ola napisał:

Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

Jak można wciskać ludziom taki kit?!!!?? Wyciąg z kilku roślin i to ma odchudzać? I to za taką kasę!

Skandal!

Nie chudniemy od magicznych tabletek za miliony monet, tylko od spożywania mniejszej ilości jedzenia. Od bycia w deficycie kalorycznym!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolka

Wiosna idzie i odchudzać się trzeba zacząć. Ja zdecyydowałm się na razie na diettę sokową. Badziej na zasadzie oczysczczenia organizmu ze złogów. Trafiłam na sportfoodsoki.pl – i kupiłam bardzo smaczne i zdrowe soki – no w prost je uwielbiam! Świetnie smakują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanana

U mnie idealnie sprawdziło się to że jem regularnie, 5 posiłków dziennie - zamawiam catering Wygodną Dietę i dzięki temu jest mi prościej na pewno. Do tego ćwiczenia, codziennie jakiś ruch i nie powiem ale efekt jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanutaGroos

A jakiś przykładowy jadłospis? Co np dają kiedy jest tak ciepło?Jakie opcje diet mają w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniakanana

Wiesz co najlepiej jest sprawdzić na ich profilu na Fb - mają różne opcje diet, ale często włąsnie tam wrzucają przykładowe posiłki razem ze zdjęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

Wygodna Dieta to super opcja, dla zabieganych i zapracowanych szczególnie! Ja jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a6w nie działa tak dobrze jak się myśli. o wiele lepiej robić sobie normalne brzuszki, skośne i podwójne plus deseczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollka

Zdrowe odżywianie i takie 5 posiłków dziennie to super sprawa, więc ten catering wygodna dieta to fajna sprawa, ale do tego trzeba dodać ruch i u mnie idealnie sprawdzają takie 20 min ćwiczenia i do tego ćwiczę na steperze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek

Najważniejsze to regularne i zdrowe odżywiane, a przy tym dużo ruchu 🙂 U mnie fajnie się sprawdza dieta pudełkowa (zamawiam Wygodną Dietę) i treningi personalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olttojula

Chciałabym polecić środek na odchudzanie Biphasic Slim od Zuzii z forum. Na serio jest to środek godny uwagi, nie jakieś ziołowe suplementy placebo. Biphasic Slim przyspiesza metabolizm, ogranicza uczucie głodu i ogólnie apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. W moim przypadku efekty przyszły bardzo szybko, 5 kg w niecały miesiąc daje nadzieje na upragnioną i wymarzoną syletkę tego lata. Chcecie dowiedziec coś więcej? Piszcie: Monika (kom.517 906 693). Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zdrowa i odpowiednio skomponowana dieta, to jednak jest podstawa, no i ćwiczenia. W końcu jesteśmy tym, co jemy i to się sprawdza w 100 procentach. Ja nie jestem pomysłowa ani żadna ze mnie kucharka, więc zamawiam sobie catering dietetyczny https://diet4u.pl/. Co dziennie mi przywożą smaczne posiłki, fajnie że różnorodne, a dobraliśmy dietę podczas spotkania z ich doradcą żywieniowym. Uwzględnili mój styl życia no i jeszcze przy okazji preferencje żywieniowe. Czuję się mega dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×