Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca :)

Może ktoś zainteresowany???

Polecane posty

witajcie jak zwykle ledwo wstalam kawka i zagladam do was:) trzyma mnie jeszcze grypsko dzis sie przeprowadzam znalazlam fajne niedroge mieszkanko bo 1700 tu placic to koszmar:) milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie...witam wszystkich po weekendzie..mam nadzieje kazdy zadowolony z planow. Jestem w pracy i musze odpoczac po weekendzie jak zawsze))))))))) Tylko do konca lipca bede miala spokoj..choc tyle. U nas dzis ladnie ale w koncu nie goraco co dobrze bo biuro mi troch "ochłonir" z cieploty. Ja sobie rano zapodalam rowerek i przyjechalam na nim do pracy..potem szybkie przebieranko i luzik czas zrobic kawe choc do konca nie wiem czy uda mi sie wypic tak cieplo))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój rowerek zarasta kurzem :) tyłek mi sie przyzwyczaił do jazdy samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas gorąco a właściwie bardziej duszno pot mi leci po tyłku nie dość ze kupa roboty z tą przeprowadzką to jescze taki upał no i moja grypa eh. najgorsze ze wiekszosc sama musze robic bo jak by moj pana i dzieci mi pomagali to smiem twierdzic ze polowa byla by juz nie do uzytku a chleb mogl by byc zapakowany z proszkiem do prania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankatorunianka______czasem lepiej samej cos zrobic . Nie cierpir przeprowadzek....potem szukanie gdzie co jest ..wtedy masakra jakas. Dobrze choc tyle ,ze tansze mieszkanko ale powiem tak cena 1700 to powala troche nie powiem U nas za pol domu w fajnej okolocy odstepne to 1300 plus oplaty. Chyba lepiej wzaiasc kredyt i swoje splacac maxym 43___rowerek trza odkurzyc i pojezdzic troszke!!! Czasem warto rozprostowac stare kosci i troche sadelka mozna zrzucic))) moje gg w pracy jak ktos chcial pisac 23563306..nowe wiec nie wszystko da sie odczytac 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznik __jak ty masz działke w Wisle to gdzie ty pomieszkujesz? W Toruniu raz byłam kiedys na motorze>>>>>>>sliczny jest nie ma co. Najbardziej podoba mi sie fakt ze wszystko poza terenami gorskimi na rower to .wszedzie prosto u nas to raz pod gorke raz z gorki czlowiem nma czasem dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxym 42
Ja mam koleżanke stomatolog w Toruniu:) a no i kiedyś miałem tam ....znajomośc korespondencyjno-osobista tak to określe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzie Facet na maxa załadowaną ciężarówką i pech chciał ze zaklinowała mu się pod mostem. Wychodzi ogląda co by tu zrobić żeby ruszyć dalej a w tym czasie zjawia się patrol policji w radiowozie I Policjant z uśmiechem pyta : - Co zaklinowało się ? A kierowca cedząc przez zęby: - Nie ku*** most wiozę tylko się paliwo skończyło! a tak sobie czytałam)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Sztorm mieszkam w Częstochowie. To działka moich teściów. Nie jeździmy tam zbyt często ale czasem się zdarzy. Miłego dnia dla was i dodatkowo spokojnego dla pracujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę:) ale do żywca dzis musiałem sie zapisać takie tłumy podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do muzeum:)musze sie wyrwać na dwa dni odetchnąc innym klimatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×