Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca :)

Może ktoś zainteresowany???

Polecane posty

Gość ..ona..
Sorrki, ze sie wcinam;) ale ja z pytaniem:) maxym, nie wiesz co sie stało z 30 i jej topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona..jak mnie znalazlaś:)nie wiem..prawdopodobnie po ostatnim komentarzu jakiejś nawiedzonej wkurzyłąa sie:)chyba jako autorka może go zamknąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
Wiesz, jak człowiek sie nudzi, to zaglada na rózne tematy i "mamy" Cie ;) hmm, ja jeszcze napisałam wieczorkiem chyba jak grał Urugwaj:), wiec jesi ktos cos napisał to potem, bo ja nie widziałam nic co mogłoby nagle ja wkurzyc... No ale cóz, moze jeszcze zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był jeden komentarz w podobnym stylu :) na pewno zdradza i rzuć go i przejrzyj na oczy i takie tam bzdety:)no to sie wkurzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
No tak, zawsze sie znjadzie ktos, to lubi dołozyc, a przeczyta tylko pierwsza strone i nie wie, ze np autor skonczył juz dywagacje na temat topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
a Ty spryciulo :D zaraz nas pogonia za wkrecenie sie w czyjs temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana zaczyna byc goraco...z tymi biurkami..a u nie tylko slonce na nie swieci)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...)))))))))))) Wieczorem to napewno))))))))))))))))))) .......................................................................................................................................................................................... No ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxym w zywcu sa dni zywca ..wiec masz: Dni Żywca 17:03, 08.07.2010, autor: Magdalena Pawińska Uroczysta sesja Rady Miejskiej, wystawy, koncerty, happening i imprezy sportowe znalazły się w programie tegorocznych obchodów Dni Żywca. Święto miasta rozpoczyna się w piątek. Tegoroczne obchody Dni Żywca rozpocznie w piątkowe południe uroczysta sesja Rady Miejskiej. Jednym z jej elementów będzie wpisanie do Złotej Księgi Miasta osób zasłużonych w dziedzinie kultury, działalności społecznej i promocji miasta. Po południu w Muzeum Miejskim otwarta zostanie wystawa pod tytułem „Poznaj miasta partnerskie Żywca. O 18.00 w Sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury rozpocznie się koncert żywieckiej Orkiestry Kameralnej i Rozrywkowej. Godzinę później, mieszkańcy będą mogli wziąć udział w Festynie Rodzinnym na terenie Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego „Dębina. Sobotni poranek upłynie pod znakiem rywalizacji sportowej. Od rana na terenie żywieckiego amfiteatru rozgrywane będą zawody, między innymi rolkarzy i cyklistów. Jednocześnie na żywieckim Rynku odbędzie się III edycja happeningu artystycznego „Żywieckie Epicentrum Barw. O godzinie 17.00 pod Grojcem pojawią się zabytkowe citroeny, a o 18.00 na scenie amfiteatru część artystyczna - zespół „Małe Kino, Marcin Daniec i Monika Brodka. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff..przede wszystkim gorąco :) do tego 2 k0rki w Krakowie w tym jeden na wylotówce Myślenickiej :)około 1,5 stania :) potem tempo do żywca aby sie dowiedzić żw w Kocierzu nie ma przejazdu ;) wieć powrót przez Porąbkę (jezu remonty a droga pożal sie Boże) i nocleg w Andrychowie Hotel Beskid kat.s;) obok pokoju świetlica i oglądający TV do pózna zamieszkali tam robotnicy :) a poza tym bardzo miło szczególnie Park Miniatur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie ale jakas cisza zapadła!!?? Ja to sie w biurze gotuje 35 st..masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×