Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca :)

Może ktoś zainteresowany???

Polecane posty

A u mnie póki co niczego sobie? Anka a może jakoś Cię odstresujemy :) Maxym a Twoje?? Może parę słów o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech duzo by pisac moj facet ma dorosła corke 20 lat mieszkala z nami nie dosc ze nie dokladala sie do zycie ( sam koszt najmu naszego mieszkania 1700zl ) to nie pomagala w domu i jeszcze syfila pewnego dnia po prostu sie wyprowadzila i jescze nagadala wszystkim wokol ze zostala wygnana ze ja glodzilismy teraz nagle po miesiacu przyjerzdza jak gdyby nigdy nic i niby prosi o pomoc bo nie ma gdzie miszkac ze zrozumiala a jak jej pozwolilismy to jazda taka sama spowrotem. mam ochote trzepnac ja w ten glupi leb i wywalic na ulice ale to corka mojego faceta i on mimo ze jest na nia wsciekly powiedzial ze na ulice jej przeciez nie wywali a ona zeruje na tym zero skruchy wyje.... na wszystko. i nerwy przez to mam jak cholera. matka jej nie chce bo ja okradla dziadki tak samo nikt z rodziny. jak wytlumaczyc swojemu facetowi ze tak naprawde to on jej nie pomaga tym ze ona wkolo spada na 4 lapy jak wytlumaczyc ze skorpo ona nie szanuje nas to powinnismy ja zostaiwc na pastwe losu moze jak by porzadnie w dupe dostala to by zrozumiala. i taki mam dylemat bo z jednej strony to jego corka ale z drugiej to wyrachowana dorosla kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie widzi że wszyscy się już poznali tylko nie on?? Może niech ją chociaż jakoś zmobilizuje do pracy i dokładania się do życia.. a mąż pewnie uważa że nie jesteś obiektywna bo to nie twoja córka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja go z jednej strony rozumiem bo jak by nie bylo to jego dziecko w kazdym badz razie miala szukac pracy wyszla dzis z domu z dupka na balkon sie opalac heh ja postawilam takie ultimatum i owiedzcie czy dobrze zrobilam. 10 dostane wyplate wynajme jej pokoj to ok 200 300zl dostanie prowiant (kase by wydala na alkochol i fajki) i ma miesiac na znalezienie pracy jesli jej nie bedzie szukala nie znajdzie wywala ja z mieszkania czy powiedzmy znajdzie prace i przechrzani pieniadze to jej sprawa tu powrotu nie ma. powiedzialam mojemu panu ze wtedy niestety bedzie musial wybierac albo ona albo ja bo razem mieszkac nie bedziemy.zbyt wiele rzy pomagalam i on tak samo a zostalismy oczernieni okradzeni itd przez nia wiec jesli bedzie chcial sie dalej litowac iszarpac z nia to bezemnie. uwarzam ze i tak wiele robie wynajmujac jej pokoj i utzrymujac ja przez lipiec potem niech sobie radzi sama.. czy mam racje? mysle ze chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sympatyczny jak na męża skoro na dzień dobry mówi że ma żone kurcze szanuje takich ludzi a nie jak 90% dupków ktorzy albo twierdza ze sa wolni i maja ochote wyrwac inna albo tworza nie mila atmosfere na kafe......... i tak jestem w szoku ze u nas tak spokojnie tzn u ciebie słoneczniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam pasowało to "u nas". mam nadzieję że uda się utrzymać przy życiu ten temat w takiej harmonii i kulturze :) a co do maxyma to się zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jednego wyrośniętego wieżowca:) hm..ciekawe po kim tak rośnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w tym słonecznym dniu. Mam nadzieję że dziś samopoczucie będzie lepsze niż wczoraj. Maxym co to za różnica po kim. Taki znajomy mówi " krowa moja to i ciele moje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam kawał Przychodzi Jasiu ze szkoły po zakończeniu roku. Cały rozradowany. Daje ojcu świadectwo. Ten patrzy i mówi - I z czego ty się tak śmiejesz?? same dwóje od góry do dołu A Jasio - Jeszcze tylko wpie...l i wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie to najpierw pisalam i bardzo sie rozpisalam ze jakies fatum ciazy nad emna ale nie wyslalo mi wiadomosci jednak przed chwila zadzwonil moj partner i chyba udalo nam sie rozwiazac pewien problem dosc istotny wiec zaraz mi sie poprawilo samopoczucie i króciutko napisalam ze dzis ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa zapomnialam mialam napisac ze dobry dowcip rozbawilas mnie nim na dzień dobry hehe a żadko sie smieje z dowcipów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od trzech lat prześladuje jakieś cholerne fatum. i co przychodzi nowy rok mam nadzieje że będzie lepszy i niewiele to daje. Ale co tam co nas nie zabije to nas wzmocni. Zawsze we wszystkim doszukuje się czegoś dobrego i jakoś leci. Chyba jestem niepoprawną optymistką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×