Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca :)

Może ktoś zainteresowany???

Polecane posty

ja w zasadzie też staram patrzeć się na wszystko optymistycznie ale wczoraj wieczorem to już sie załamałam pół nocy nie spałam z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ci powiem jeszcze jeden. - dlaczego pan młody wnosi pannę młodą do domu?? - a widziałaś kiedykolwiek żeby sprzęt AGD sam wchodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czasami to bym chciała żeby w takim tempie jak problemy mnożyły mi się pieniądze. Ale bym bogata była.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co kto uważa za problem :) Coś nasz kolega zapracowany dzisiaj bardzo bo nic się nie odzywa :) A pomysł z wynajęciem córce pokoju przeszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo praca czyni wolnym :) właśnie rozważamy problem wyborów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez sie dołacze do dyskusji.. Matka 2 -ki dzieci , pracujaca majaca o czasu po powroce z pracy do domu dla siebie. Praca pierwszy raz w zyciu taka ,ze w biurze sa dni nudy)))))))z tym ze zarobek 1300))))smieszny....jestem w niej o 3 m-cy.. Czasem tak nudno ,ze siedze na necie i czytam.... Pasja turystyka motocyklowa jak tylko czas pozwala w weekendy mnie nie ma jeżdzimy z meżem....razem 14 lat>>>>>>>szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bomba...sama prawda bym powiedziała))))))))) - dlaczego pan młody wnosi pannę młodą do domu?? - a widziałaś kiedykolwiek żeby sprzęt AGD sam wchodził Nie wiedziec czemu dziesiejsza mlodzierz czasem okropna ..moj brat lat 23 lata tak jak corka twojego faceta. Zreo pracy na garnuszku...masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki i nie tylko. Nudno ma w pracy zero telefonow ,klientow cisza i spokuj... Ale plus jest taki ,ze przynajmniej odpoczywam po gonitwie w domu. Tylko jeden minus mam straszliwie goraco..masakra 2 wentylatory nie pomagaja ...powyzej 30 stopni to napewno mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije już drugą kawe i nic nie robie konkretnego tzn na kurniku gram w karty. potrzebuje kogos co by mnie w tylek kopnął żebym poszła do sklepu i za obiad się wzięła hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak...byle nie zywiec...jakos nie do konca ich cierpimy szczegolnie dlatego ,ze kazdy kto ma na rejesteracji SZY jezdzic autrm nie umiw uwierz mi...masakra jakas nie wiem kto tam ich uczy!!! Reszta okolic piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×