Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MARIKA___

Jak kupić zasłony

Polecane posty

Gość gość
Piękne dekoracje okienne ma w ofercie firma 6 Plus. Od jakiegoś czasu mają swój punkt stacjonarny w Gdańsku w galerii Metropolia (dokładny adres jest na www.6plus.gda.pl ). Warto tam sobie podjechać. Robią projekty zasłon dla firm ale też dla mieszkań i domów. Ja właśnie zasłony zamawiałam do siebie do salonu i sypialni. Świetna robota, efekt jest rewelacyjny i też druga rzecz to jakość materiałów – wszystko produkują w Polsce, nie jest to tani towar sprowadzany z Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia221
Zasłony dobrze dobrane będą prawdziwą ozdobą pomieszczenia, ale nieodpowiednie tylko je oszpecą. Dlatego przy wyborze dobrze jest doradzić się specjalistów. Ja od pewnego czasu dodatki dekoracyjne zamawiam w Strzyżowskim Centrum Firan: https://centrumfiran.pl, nie dosyć że mają materiały dobrej jakości to dodatkowo miła obsługa wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba zrobić pomiary by wiedzieć jakie kupić, potem to już kwestia gustu i wystroju pomieszczenia. Ja zamawiałam niedawno firany i zasłony z http://www.firanygramar.pl/ i bardzo ładnie wyglądają w moim salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatą ofertę zasłon znajdziesz w sklepie internetowym http://sklepfiranki.pl Jeżeli masz problem z wyborem lub z wymiarem, zadzwoń do nich i Ci pomogą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
ja nie patrzę na wysokość nawet, gdyz umiem obsługiwać maszynę do szycia i w razie co sobie przerabiam :):) wazne by za krótka nie była, a szerokość już regulujesz ilościa zasłon :) mam zasłony tylko w salonie, takie eleganckie z room99, na szerokośc pasowały a na długość ciut przy długie, nie szkodzi, skróciłam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne tkaniny maja różne wysokości i szerokości. Najczęściej kupuj się wysokość a szerokość jest stała i masz napisane jaka jest. Ja nie wiedziałam przy zakupie jaka potrzebuje szerokość (ile się ma namarszczyc itd.) zapytałam w sklepie i pod mój karnisz mi pani wyliczyła także pytaj zawsze już w sklepie gdzie kupujesz. Ja kupowałam w manufakturafiran.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej online, bo najszybciej i najtaniej :) Teraz jest dobry wybór sklepów, ja najbardziej lubię https://sklep.polontex.com.pl/ bo dostaniecie tam firany, zasłony i tkaniny na metry a jak sami nie umiecie szyć albo nie macie dobrej krawcowej w okolicy to można im zlecić szycie. Ja praktycznie wszystkie zasłony kupiłam u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniikaa

Sprawdź także ofertę www.art-zaslony.pl . Zamówiłam stamtąd gotowe zasłony o wymiarach 290x200 cm. Wyglądają bardzo ciekawie i są stworzone z ładnego, połyskującego materiału. Jestem bardzo z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Fajną opcją jest zamówić z szyciem na miarę tak jak jest to na Centrum Firan. Podajesz tylko wymiary i przychodzi Ci do domu gotowa firanka. Poza tym Materiał jest solidny i długo utrzymuje kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caleniczkaa

Zalony kupije się na wysokość i tak z 3 cm od ziemi żeby były . Ja kupowałam w room99 i sa idealne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 13.01.2020 o 19:09, Gość Caleniczkaa napisał:

Zalony kupije się na wysokość i tak z 3 cm od ziemi żeby były . Ja kupowałam w room99 i sa idealne 

piękne zasłony tam mają w room99, zawsze warto kupić z delikatnym zapasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, zamiast zasłon, kupiłam sobie plisy okienne w www.plisa.sklep.pl, polecam taką opcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeśli wokół okna wszystko jest ładnie zrobione, to nie ma się nad czym zastanawiać - tylko porządne rolety dzień-noc. Wizualnie powinno być super, a przyciemnienie też to daje solidne. Mam na myśli to - krakowrolety.pl/rolety-dzien-i-noc.html I czymś takim naprawdę wizualnie można sobie zapewnić genialny efekt. Firanka/zasłony - w wielu przypadkach to zbędne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×