Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

miałam na myśli i łóżko, plażę, łąkę i wszystko inne... :P nie chodziło mi tylko o łóżko :P No domyślam się, że jesteś normalny w sensie hetero :P Skoro nie chcesz podesłać foty, to pewnie właśnie tak wyglądasz na co dzień :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i wyglądam jeszcze gorzej.., co za różnica? Liczy się wnętrze przecież :P Hmm, moze jak nie znajdę lepszej połowy to poszukam sobie chłopaka.. czemu by nie? Miłośc rózne przybiera postacie :P Aha, Dobrze, dzięki za fotki - prześliczne, Szkoda że na tym drugim puszczasz pawia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singiel, nie za mondry jestes:-P hmm cos mi sie wydaje ,ze nasz singielik sie rozbestwil;-) teraz czekam na twoja tak latwo sie nie wywiniesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień dziś myślałem czy wysłać Wam to zdjęcie czy nie...nie wiem ciągle się wacham. :( A co do pawia to nawet ładny Ci wyszedł taki kolorowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wachaj sie i wysylaj:-P slyszales, ze myslenie szkodzi;-) tez bys chcial takiego przyznaj sie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że sępy jednak lepiej się prezentują od kaszalotów i potworów z loch ness :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Wielu facetów marzy, żeby być wykorzystanym przez bardziej doświadczone kobiety... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe w jaki sposob?:D dobra singiel nie sciemniaj nas tu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... trochę daleko jesteśmy od Ciebie... ale dałoby się zrobić co nie Dobrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Singielek nikt sobie tutaj jaj nie robi:-P Dawaj fote:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim123567
lady twoja twarz jest jakaś taka znana... hmm ...zupełnie jak Monika Podyma z Super Stacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×