Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

to jestes moze do jakiejs osoby podobna, kiedys jezdzilam w delegacje do krotoszyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam, ze z krotoszyna, to mi sie na sto procent wydaje... widocznie jestes do kogos podobna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No możliwe, że jestem do kogoś podobna :) Dobra, spadam do łóżka... Kolorowych życzę ;) Jutro dalszy ciąg molestowania Singla :P Niech nie myśli, że mu odpuścimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja tez lece spac... musze zbierac sily na naszego singielka:-P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha 2 na 1 :D Ilu facetów marzy o takim układzie, a jemu to tak łatwo przyszło :P A temat zaczął się tak jak się zaczął :P Do jutra, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy przyjdą te wakacje Dni beztroskie z lat dziecinnych? Kiedy Słońce grzało mocno I nie było zmartwień wielu? Spotkam wtedy na swej drodzę Oczy Twoje pierwszy raz Co na powrót mnie przeniosą W ten minony czas I powtórnie wtedy będzie Słonce grzało jak przed laty I jak tekst piosenek letnich Płynąć będzie wolniej czas Lecz jak wszystko minąć musi Zniknie czar tych pieknych spojrzeń Pozostanie jednak pamięc O tym że przed nastu laty Pewne lato takie było Co w pamięci ślad zostawiło I gdy przyjdzie czasu kres Wiedzieć wtedy będzie mozna że spotkało na swej drodze to co spotkać mozna tylko raz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toudi434
ja mialem podobnie tylko ze moj problem polegal na tym , ze jestem dosyc niesmialym facetem i generalnie ciezko mi bylo zagadac do atrakcyjnej dziewczyny. meczylem sie sam przez kilka lat i tak bylem wciaz sam... ale znajomy ( chwala mu za to ) polecil mi szkole uwodzenia, wywierania wplywu i rozwoju wewnetrznego ( szczerze polecam i odsylam do http://www.wyzszaszkolauwodzenia.pl) naprawde tamtejsza kadra pomogla mi uwierzyc w siebie i pokazala mi jak wiele potencjalu we mnie tkwi! dzieki nim jestem teraz najszczesliwszym czlowiekiem pod sloncem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) poczekaj singiel pomoge tobie znalezc te dwa kociaki:-P kici kici hmm singielek nam sie zrobil poeta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przegoniles pana a ja chcialam isc do szkoly uwodzenia 😭 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze miales wene:-P ale gdzie ja teraz znajde tego pana😭 ;-) widze Lady sie nie zjawia a gdzie fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje ,ale to wyzsza szkola a ja chce tylko szkolke:-p noo nie migaj sie wysylasz nam ta fotke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo takie powodzenia na kafeteri jak ty singielek nia ma nikt;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ,ze nie taki latwy jak inni:-P? Lady gdzie jestes pomocy singielek nie chce dac fotki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×