Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

mowisz ,ze jest do tego zdolny:-D? a taki grzeczny sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... pozory mogą mylić :P Wydaje się spoko, ale nigdy nie wiadomo... To internet w końcu.... Może to jakiś gruby, niski, łysiejący facecik w dziurkowanej koszulce z petem w buzi i wysrającym rowkiem ze spodni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba moje, tylko tamto było starsze kiedy jeszcze miałam długie włosy... a to które jest teraz jest cieplutkie, świeżutkie bo dzisiejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżutki to ja jestem :P :P I zaraz idę spać bo jutro do pracy a pracę mam odpowiedzielną :) A ze zdjęciem to podeślę ale nie dziś bo mam to wszystko na płytach i musiałbym szukać z godzine do dwóch. A Wy też mogłybyście podesłać jakieś fajniejsze zdjęcia a nie takie jak monaliza z tajemniczym uśmieszkiem jak to jest w przypadku Lady . Coś tam musi się kryć za nim, pytanie co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplutkie i swiezutkie hmmm ... bym sie zastanowila szybko na twoim miejscu i przesylala:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już moja słodka tajemnica :D Kochaniutki, najpierw Twoja fota na naszym mailu a później nasze na Twoim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, wiedzialam nic bezinteresownie nie robisz:-P jak co bedziesz mial... nasze fotki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tojego spokoju moge Lady podeslac swoja fotke:-D mieszkam kolo krotoszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz to ja idę spać i zostawiam Was z niegrzecznymi myślami... ;) Do jutra wieczorka słodziaki ;) Ps. i nic sie nie stanie jak pierwsze podeślecie zdjęcia :P Ja jestem nieśmiały i pierwszy krok powinien wyjśc od kogoś odważnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkich snów :) Do wieczorka :P Ale właśnie Ty jesteś mniej doświadczony, więc to Ty powinieneś zrobić pierwszy krok, a my ocenimy czy dobrze to robisz... i w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel jaja sobie robi i nie traktuje nas poważnie... ciekawe czy wszystkie kobiety tak traktuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przystojniak sobie poszedł... i zostawił nas takie zaciekawione jego wyglądem :P Wydaję się znajoma? :P A dokładniej to skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×