Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Delikatna, wrażliwa, czuła, o melancholijnym spojrzeniu, kobieca, romantyczna, błyskotliwa i trochę szalona o zwariowanym poczuciu humoru :) To ideał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem co prawda młodsza, ale mam swoje zasady... nie wiem co Ty rozumiesz przez dojrzałość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
singielek , ale ty nie opisuj samej mnie hmm... jeszcze nie widziales mojego wzroku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa zasady... Głównie jedna pt: żadnych zasad :P Dojrzała: rozważna, myśląca, odpowiedzialna za siebie i innych, bacząca na słowa, liczy sie z otoczeniem i zna granice między ja a inni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałeś więc nie oceniaj :P Nie masz pojęcia jakie ona ma ładne oczy... ani trochę zeza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałeś więc nie oceniaj :P Nie masz pojęcia jakie ona ma ładne oczy... ani trochę zeza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałeś więc nie oceniaj :P Nie masz pojęcia jakie ona ma ładne oczy... ani trochę zeza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zrozumiałe, łózko jest takie trywialne i dla starych małżeństw, zdecydowanie lepsze jej siano, jezioro, łąka bądź plaża skompana z złocistych promieniach zachodzącego słońca. Mawiają że jak sie dobrze wytezy słuch to słyszy się cichy syk słońca chłodzącego sie zimnych morkich falach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to też moge powiedzieć że mam taka samą zasadę, Nawet ją rozbudowałem- nie chodzę wcale z facetami do łóżka :P A teraz czas spać bo znowu bede rano w pracy wyglądał jak potwórch z loch ness. Kolorowych snów łobuziary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×