Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Nie... no co Ty... Normalnie... Mi też ktoś coś dogryzł, więc tym się nie przejmuj :P to jest standard tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaowarzylam.... chyba szukaja osoby zeby sie poklocic, ale zlalam to:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie porównują do jakiejś dziennikarki która nazywa się Podyma... :P jakoś podobieństwa nie widzę :P Olej to albo dowal jakimś textem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci ktos porządnie za skórę zajdzie to pojedziesz tak, że sama będziesz zdziwiona, że tak potrafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie to mnie denerwuje na tym forum tylko DOMINIK 1000 jemu z checia bym pojechala ,ale na zywo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie natknęłam siĘ jeszcze na tego typa... Mnie czasami wkurza Przystojniaczek... Męski pustak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przystojniaczkiem juz tez mialam przyjemnosc porozmawiac:-P ale Dominik przechodzi samego siebie ma spaczone myslenie moim zdaniem i twierdzi, ze wszystkie kobietyyy leca na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo tu takich facetów... Jedynym spoko facetem jest Levviatan, z którym dłużej pogadałam i poczytałam co pisze... A reszta to tak wiesz, jak im się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam stąd... będę chyba wieczorem... Mam nadzieję, że Singlowi przeszło boczenie się na mnie.... Do zobaczenia później, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapominaj o Singielku:-P Levviatan juz tez go czytalam wydaje sie normalna osoba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel... wiem, że tu jesteś... patrzysz na moje literki... nie bocz się już bo nie ma o co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest z Tobą bo nie poznałam Cię bliżej, nie oceniałam Ciebie tylko facetów których kiedyś poznałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo musialm musialam tu wejsc:) czesc Singielek:-P Lady a ty mnie nie szukasz, zeby powiedziec ,ze singielek wrocil:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, nie mogłam Cię znaleźć... Łapki mi opadają jak czytam Singla... To już nie ten sam Singielek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek przeczytaj jeszcze raz powoli....Lady nie okresla ciebie tylko swoje przezycia... pozatym kiedys tobie napisalam, ze zwiazek zwiazkowi jest nie rowny tak jak i czlowiek. kazdy jest inny nikt tu nie utwierdza cie w twoich przekonaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde bo wsiądę w pociąg, znajdę Cię w tym Szczecinie i wytłumaczę Ci ręcznie o czym mówiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nigdzie nie piszę że ktoś uważa mnie za takiego czy innego - nigdzie tego nie napisałem. Napisałem tylko że raz kolejny okazuje się że dziewczyny wolą doświadczonych i głównie chodzi mi o związki nie o seks. I dlatego pisałem wtedy że moje szanse maleją coraz bardziej jak mi lat przybywa. Ludzie się z czasem zmieniają ideały odchodza i z czasem własnie lepsza druga połowa doświadczona bo: wie co chce, wie czego oczekuje, wie jak sie zachować itp. O tym tu mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel nie zrozumiesz człowieka który jest po jakichś tam przejściach... Kiedyś jak nie miałam tego całego związkowego bagażu to byłam naiwna itd itd... Teraz mam inne spojrzenie na świat, nie powiem, że chcę doświadczonego czy nie... To jest kwestia poznania człowieka, tak na prawdę sami nie możemy się obiektywnie ocenić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzesz sobie slowa do siebie a nie byly o tobie:-( i gdzie singielek ktory umie tez zartowac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×