Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Layd chyba uciekl ... bo wie ze mamy razem zdolnosc przekonywania:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie... Faceci w obecności kilku kobiet nigdy nie mają szans... :P Choćby dwóch :P Też uciekam... Jutro znowu parówka pewnie będzie :/ Słodkich snów Dobrze :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :P Wchodzę dzisiaj na emaila, patrzę a tu pusto, rozglądam się dobrze..i nic, Ani jednego zdjęcia z klatą, jestem strasznie rozczarowany Waszą postawą :P Ale mnie zawiodłyście ;) I jak tam dzień mija? U mnie popadało.....3 minuty i dalej gorąco chociaż nie aż tak jak niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja zrobiłam to samo... i singielkowej klaty nie widać... :( Dobrze pewnie też zawiedziona... :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 min deszczu... Super... dobre i to, u nas nic... Tylko upał... Co prawda wiatr się zerwał i trochę chmur się pojawiło, ale jakoś chmur deszczowych nie widać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy wiatr się zerwał i się przebudziłem, Nie mogłem zasnąć, Bardzo dziwne to było, cały niespokojny i zestresowany byłem taki..... Wiatr halny podobno takie objawy może dawać ale na pomorzu takowe nie wieją :P A może przyśniła mi się Twoja klata i dzwoneczki tylko nie pamietam i dlatego się obudziłem....kto to tam wie ;) Hmm dzwoneczki...mmmmmmmmmm........ :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel aleś Ty uparty... Może jednak się skusisz co? i podeślesz... Jak bardzo ładnie poproszę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :P Zbliżymy się do siebie na wzajem... Nasze dłonie spotkają się,.... Twoje dzwoneczki nabrzmiałe i rozpierane namiętnością ... Lekko będę muskać moją klatkę... Serca będą łomotały.... Piersi coraz szybciej nabierały tchu.... ....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pisz pisz dalej... A powiedz mi, spisujesz to wszystko gdzieś? Dobry jesteś w tym... :P No weź się skuś... :D Dobrze też na pewno bardzo chce zobaczyć Twoją klatę... Nie bądź taki, ciekawość nas zje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam już... trzeba znaleźć jakieś plusy a nie widzieć tylko minusy... optymizm to podstawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam będziemy robić skoro będziesz się ciągle wstydzić? Nie liczę na nic i Ty też nie licz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×