Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singiel po studiach

Nie potrafię się wiązać z kobietą

Polecane posty

Ja tez ciekawe czy Singiel dalby sie namowic:-P a ty co pisalabys sie? ale dopiero w sierpniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furby jak zwykle przynudził :P Lady a skąd ta pewność że nie jestem twardzielem? :P Zwyczajnie jestem jednoczesnie męski i wrażliwy.... :D :D A co do mojego niedoświadczenia...... może i siusi nie widziałem ale miałem styczność z nie jedną oszołomką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Singielek jest meski zobacz co napisal na moim topiku.....turlac dropsa:-P Singiel poplakalam sie ze smichu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, to że napisałam, że jesteś romantyczny to nie znaczy, że nie jesteś twardziel... Nie no, Singiel jest niemożliwy :P A ja umiem masować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turlac dropsa i co tam bylo o tym worku bujaj wora:-D ojj Singielek nie kpie sobie z ciebie poprostu wprowadziles mnie w dobry nastroj od rana:-D Hej Lady :-P widzialas rewolucje Singielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turlać dropsa i bujać wora :D hahahahahahahahaha... On jest niemożliwy :D Rozzbroił mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę potrzeba mi masażu takiego zwykłego. Tak abym mógł się rozpuścić na leżance i odlecieć.... :) I w sumie od paru dni odczuwam smutek, gdzieś tam w środku, nie wiem co to jest. Zmiana pogody czy przemęczenie czy jak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie rozbroil...a ja jak przeczytalam to myslalam , ze sie zakrztusze ze smiechu:-D ojj Singielku naprwde to bylo SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... masaż rozluźniająco-relaksujący... Kiedyś się uczyłam masażu :D Też bym chciała taki masaż... Ale nie taki byle jaki, nie miętoszenie tylko taki wiesz... że można zasnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku wiedziałam, że Singielek jest spoko chłopak... i do poważnych pogawędek i do niepoważnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek moze przemeczenie, ja jak jestem zmeczona to tez chodze smutna masaz hmmm...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote się rozpłakać teraz.... Podobno jak byłem malutki takie i jak chodzilem i płakałem tak lekko to znaczy że trzeba mnie bylo położyć do łóżeczka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel proponujesz, zebysmy cie polozyly do lozeczka?:-P aaa moje pytanie co z tym ogniskiem?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja chce do łóżeczka...i chce żeby mnie ktoś przytulił....tak najcieplej jak się to tylko da.... A ognisko? Hmm gdzie kiedy itd. Najpierw pytanie czy wszyscy chca? Bo może ktoś nie lubi kiełbasek z ogniska? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singielek poloz sie poloz... ja tez pozniej wejde bo mnie oczy juz bola od kompa:-D Lady a ty sie tam znowu pewnie zajmujesz jakas praca odpoczni:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zaśpiewałaś Singielkowi kołysankę? ;) Kiedyś możnaby pomyśleć nad ogniskiem :P Nie nie, dzisiaj odpoczywam... Ehhh :( Przyjaciółka mi humor zchrzaniła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spałem długo..... :) I jeszcze mi się chc, to chyba jednak pogoda ledwo piszę teraz tak mnie energia rozpiera że........zieeeew........... No właśie, Dobrze miała zaśpiewać kołysankę i co? Ani kołysanki a nic. Nawet mnie nikt po głównce nie pogłaskał, i pewnie dlatego sie nie wyspałem....co to ma byc.... nie dbacie o mnie 😭 Zaraz się zamknę w sobie i będziecie miały :P :P :P Konserwe a nie singielka :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiewalam z daleka, ale po glowced nie chcialam go glaskac jeszcze by sie obudzil:-P co sie stalo Lady?? a ty Syngiel nie zamieniaj sie w konserwe bo i tak cie otworzymy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singiel praca:-P pozatym kolomnie nie ma jeziorka i wody:-D Lady wracaj tu i mow co sie stalo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze chyba tak jak ja nie ma w pobliżu fajnego jeziorka czy czegoś... Poza tym pogoda (przynajmniej u mnie) jest nieciekawa ale to mnie akurat cieszy... trochę wytchnienia :D E tam głupia sprawa... Przyjaciółka zachowuje się jak smarkula... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×