Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ananana

Od kiedy czuć w ustach metaliczny smak w ciąży?

Polecane posty

Gość gość
wiem moze nie na temat ale poradzcie mi cos dziewczyny:( ja juz sama nie nie wiem... 23 doszlo do stosunku okres mam nieregularny oczywiscie zabezpieczalismy sie. ostatni mialam jakos 29 marca teraz dostalam 6 maja mam go 3 dzien i powiem wam ze tego 3 dnia jest taaki juz maaly nawet bardzo maly. brzuch mnie mniej boli niz zazwyczaj prawie wogole. 8 maja zrobilam test ciazowy i wynik ujemny. jednak od dwoch dni mam ten okropny metaliczny smak.. moje piersi dalej sa nabrzmiale:( zy ja moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 raz jestem w ciazy nigdy zadnego smaku metalicznego nie czulam.to bzdura tak samo jak wymyslony glupi niby objaw ciazy bol krzyza 2 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nic takiego nie czułam ani nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie wal,niete!!! Ja mam metaliczny smak i to dosc intensywnie i nie jest wywolane zadna choroba de,bil,ki tylko to tez objaw tak jak np wrazliwosc na zapachy itp. To ze Wy nie mialyscie nie znaczy ze nikt inny nie moze miec..... Co za pros,taczki wszystko wiedzace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 22 dc i dzis poczułam metal w ustach za cholere nie umiem sie go pozbyc. Testu nie robilam ale poprostu czuje ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to uczucie bdb, niekoniecznie metaliczny smak ale ciągle poczucie suchosci w ustach którego nie da się zmienić żadnym napojem. Chwilową ulgę przynosi woda a potem znowu "kapeć". W pierwszej ciąży tak nie miałam a teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam jak jadłam obiad to nawet nie czułam smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 10 tygodniu ciazy i po zjedzeniu mam dziwny posmak w ustach. Tak samo jak przy gorące, nie czuć smaku. Straszne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz mialam pare dni po zaplodnieniu. Dzieki temu zorientowalam sie ze cos moze byc na rzeczy. Zaraz mialam smaki na rozne skrajne potrawy np czekolada, ogorki i kielbasa na raz. 2 dni pozniej doszly mdlosci i cala reszta objawow a za nastepne 2-3 dni test i hcg z krwi pokazaly ciaze, ktora dzis jest 1.5 roczna corusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam, za to 6 tygodni męczył mnie slinotok. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka

Metaliczny posmak w ustach poczułam już na początku drugiego tygodnia i już wiedziałam że to właśnie to:) 9 miesięcy póżniej urodziłam córkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×