Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Gość pseudo........
Zresztą dla ciebie dałbym się i zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że miałaś doła. Przepraszam za to. A te pomarańcze też wykasuję. A co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne na moją pocztę przyszło mnóstwo pozdrowień dla Ciebie. Nie wiem tylko czy mam je tu wysypać ?:D No jest tego od ponad 40 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie święta sa potrzebne. Rzeczywiście w ich wyniku ukazuje sie krajobraz po bitwie. czlowiek wreszcie widzi konsekwencje swoich decyzji i zaczyna przygotowywac sie do tego, by się z nimi mierzyć. Bo ja sie dopiero przygotowuję. Dopiero to wszystko do mnie dociera. Wyłazi szarość jak wiosną spod śniegu. Ale własnie od tego sie trzeba odbić, by stanąc na własnych nogach. Do tej pory karmilam sie mitami. Mity są zgubne. Lepiej opierac sie na życiu. Twardym, realnym. Dopiero potem mozna zacząć je ubarwiać. Ja zawsze zaczynalam od tej mniej wlaściwej strony. Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wszystkiego się nie da. Są tam ich imiona prawdziwe. Z jeden listu wkleiłem tylko fragmenciki. Umieściłem Tu żebyś poczytała. Jest tam zbyt wiele informacji. Więc skoro mam skasować linki z adresami to tu postąpiłbym nie fair. Nigdy nie używam ich prawdziwych imion tutaj na topiku. Więc co i jak mam wkleić ? Jestem uczciwy do końca. Jeszcze tu nikomu krzywdy nie zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę np napisać Ci że Raven kiedyś pisała ze Szczecina. Teraz siedzi dziewczyna w Irlandii. Przesłała mi wspaniałe życzenia. Była na początku Twojego topiku. Wariatka_tańczy też szczęśliwie spędza święta z mężem. To wspaniała dziewczyna. Wszystkie jesteście wspaniałe tylko czasem trafi wam się jakiś dupek. :P Więc jak mam to wysypać ? Tutaj.? Mam zawieść ich zaufanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętasz jeszcze "błękitne_niebo" ? Właśnie- ciekawe czy pamiętasz................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błękitne niebo pamiętam bardzo dobrze. Ona pierwsza się to zatrzymała. raven również. Wiem, że pisuje czasem na innych topikach. Jeśli są tam fragmenty adresowane do mnie - to je tu wklej, bez nazwisk oczywiście. Jeśli sie nie da - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez pseudo to fujara
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś miała trudności z odnalezieniem........... Dostałem @maila. Dziwny i niespodziewany. Od jednej osoby co tu zaglądała. Wierzę w jej słowa. Mam nadzieję że nie pogniewa się o te cytaty. A są tego warte. Pominę milczeniem to co mnie dotyczy. Podam tylko te fragmenty mówiące o topiku. """"Śledzę ten topik......... Ciągle czekam, aż pojawi się coś nowego......... Tylko mam wrażenie, że to już takie dogorywanie, że coś się kończy, ulatnia, rozpływa. We mnie pozostawia to zal. Ne napisałam żadnego komentarza, nie dołączyłam się do dyskusji. Byłam tylko widzem - jak kiedyś kogoś tak pięknie nazwałeś........... To było lepsze niż książka, powstawało prawie na moich oczach. Fajnie było tak was obserwować....... Śmiałam się przy tym nie raz, ale też płakałam. Czekałam na cd. Czasami odwiedzali was rózni ludzie, których bezpardonowo ignorowaliście , niektórzy nie szczędzili epitetów, a wy tak sobie trwaliście, jakby nigdy nic................ Zołza odzyskała siłę i wróciła do świata żywych. Rozpłynęło się coś, a szkoda.......... Chciałam tylko, żebyś wiedział, że to co tam powstało było niesamowite........ To co rodziło się między wami, to co pomalutku się tworzyło i splatało. A może tylko to sobie wymyśliłam..... Taka to Zołza, a tak Cię urzekła. """" I tyle cytatów z poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringi sylwestrowe
Ej Ty wyzej nie mow tak! Nawet jesli, to co robi Pan Andrzej jest troche zalosne... Panie Andrzeju.... Przychylne dla Pana fragmenty listow... Nie ladnie. Nie powinno sie ich cytowac. Wielu czytelnikow tego topiku przezywalo z Wami, widzialo narodziny czegos, co Pan Panie Andrzeju tak zniszczyl. Wielokrotnie obwinial Pan autorke... Swoja osoba dal karme dla sepow( w tym mnie, bo nigdy nie milczalam, gdy Pana zachowania godzily w dobre intencje tej, co zniszczyla) Ma Pan racje Panie Andrzeju pomimo wszystko. Cos sie rodzi, by umrzec musialo. Szkoda, ze zamiast godnej smierci mamy cierpietliwa agonie. Dziekuje Panie Andrzeju. ta, co zniszczyla - pozdrowienia dla Ciebie i Nowych Narodzin przyszlego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej, co zniszczyła
Nie wiem o co wojna idzie, ale to chyba ta, co zniszczyła chce tylko tu się kontaktować. Więc taka jazda po tym facecie to chyba tylko głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zbyt sterylnie to też nie za dobrze :)Nowy Rok będzie lepszy bo 2010 dla wielu ludzi był okropny...naprawdę dla wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa. wcale nie tak sterylnie, przecież jakieś majtki damskie jeszcze się tu walają :P Więc nie jestem taki super dokładny. Ale zostawiłem. Może zjawi się właścicielka żeby odebrać je jeszcze w tym roku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, rok 2010 był strrrraszny. mam nadzieje, że 2011 będzie lepszy. To podobno wg chińskiego horoskopu ma byc rok królika, a ja jestem "z roku królika". Wierze juz w takie głupoty po tym wszystkim, co przezyłam ostatnio......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×