Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta, co zniszczyła

związek po zdradzie sie rozpadnie. zawsze.

Polecane posty

Samochwała w kącie..... Nie jesteś odważna. I wiesz o czym mówię. Sprawę sexu odłóż na razie na bok. Albo może i nie. Miałaś już przecież amatora. Tylko prawdziwy facet poza sexem daje jeszcze i gwarancję pewności.Ostoję. Prawdziwy facet to może i pokłóci się z Tobą, ale możesz na nim polegać. Gdy nie masz takiej gwarancji możesz mieć pewność, że gdy się z nim rozstajesz to na pewno robisz dobrze. W każdym związku musi być szacunek dla drugiego partnera. Gdy zabraknie szacunku to już jest tylko bańka mydlana. Czar pryska. Ale na to wszystko potrzeba mnóstwo czasu i wody która płynie tak jak ten czas. A czasu już nie cofniesz. Pisałaś, że pieprzę głupoty. ŻYJ BY KOCHAĆ KOCHAJ ABY ŻYĆ. Skarbie to prawda. Gdy tylko nienawidzisz to nie żyjesz. Żyje tylko ta sapiąca maszkara co siedzi w głowie. Więc spróbuj kochać. Na razie masz małego. I to jest ten priorytet. Reszta zjawi się sama, nawet nie będziesz wiedziała kiedy. To zawsze spada jak grom z jasnego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze skarbie A na razie Kocham Cię . Czy to wystarczy na początek tego Twojego uwodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro schodzę do podziemia. Opowiem o tym na fonii. Skorzystam z łącza. Zresztą teraz może będę co di dzień. Wyrobiłem sobie chody. Ale nie jestem jeszcze tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ta, co ...
UFFF teraz tylko tel Wam zostanie i DOBRZE powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Pospacerowałem tylko po okolicy. mieszkam na Avenue de Tervueren Eurostars Montgomery. Hotel jest fajny. Sam budynek ładnie wygląda. W środku jest ok. Tłumaczka też jest ze mną. Tylko w innym pokoju :P Bez zboczonych myśli tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę się ewakuował do bazy. samochód mam w garażu. Muszę tylko zabrać tłumaczkę. Wpierw ją muszę obudzić. Nawet nie zamarudzi. Ona to ma ze mną wesołe życie. Baw się dobrze mała. I nie pisz smutów i innych bełkotów. Przykro mi to czytać. I wstyd mi za Ciebie. Skoro podjęłaś decyzję, bądź konsekwentna. Trzymaj ster cały czas do przodu. Tak jak zamierzałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zero odpowiedzi. Pisz coś od czasu do czasu. Tylko z sensem, bez bełkotów. Przyrzeknij mi to. Innych przyrzeczeń od Ciebie nie wymagam. Mnie i tak nie byłabyś wierna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowy człowiek
11:24 [zgłoś do usunięcia] fujara12 A dla Twojej informacji. Gdyby "ike" byłaby dla Ciebie nieżyczliwa, Twój topik zniszczono by w 5 minut. Wpada Regres, Zawsze szczery Czizas i pare innych osób. Robi się totalne zamieszanie i topik ulega samozagładzie. Ale tylko w głupich sprawach. Widziałem te akcje. Ci co jej nie lubią to są ludzie mający odmienne zdanie. 11:30 [zgłoś do usunięcia] ta, co zniszczyła Fujaro, a może by jednak "nie zniszczono"....? widze, że mnie nie przeceniasz zbytnio. ale oprócz nas wypowiedziało sie tu jeszcze kilka mądrych osób. mysle, że topik broni sie sam. ale może jestem zadufana w sobie egoistką, co mi juzpare osób wżyciu uswiadzomic próbowało. Poza tym ja nie czuje się właścicielka tego topiku. gdyby nie wpisy innych mogłabym gadać sama ze sobą. Nie miałam marzenia zostawać gwiazdą kafeteryjną. sytuacja wyrosła z potrzeby życia. A topik stworzyli ludzie. ja tylko zatytułowałam. AUTORKA SIĘ MYLI. Oto przykład jak to się odbywa: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4607706&start=0 Autorko nie bądź taka zarozumiała.Udajesz naiwną chorą na histerię. To wszystko to nieprawda, ty potrzebujesz mieć koplejną ofiarę do kontroli i manipulacji.Szkoda mi tego fujary.Facet poważny,dorosły,wolny. Idealny okaz na twoje nowe trofeum.Obawiam się tylko że on ma więcej doświadczenia w wykręcaniu numerów niż ty. I tak szybko nie da się wkręcić w te twoje machinacje. Nie życzę ci źle, ale radzę wyhamuj z tymi swoimi gierkami. Skup się lepiej na swoim "zdrowiu" a nie odstawiaj swoich popisowych numerków.Pewnie znów za chwilę pokażesz swoje popisowe ble, ble, ble.Ah mam doła, znów mi wysłał smsa, nie mogę, nie dam rady, ja się zabiję. Takie są twoje stałe teksty na podtrzymanie fujary. Trzymaj tak dalej.Ciekawe jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fujary
wy jesteście pojebani ,załóżcie sobie nowy topik STARY EROTOMAN I POPAPRANA WARIATKA i tam piszcie sobie o swoich uczuciach...ja pired....to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmus
tak cierpi a już do wyra się pcha zwykla szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujara 12 jest psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: przypadkowy człowiek do fujary rozmus ok, zdamy relację jak było :) do fujara 12 jest psychiczny wszystko na tym świecie jest możliwe, tak jak i autor postu.widać dobry lekarz z ciebie :P leczcie sie pojeby jak powyżej. kurację zaczeliśmy, a wy ? [zgłoś do usunięcia] pojeb pisze teraz na pomarancz w topiku o ike więc po co tam piszesz - przenieś się do ery lub plusa!!!! :D Pozdrawiam wszystkich psychicznych, też jesteście ludźmi tylko myślącymi inaczej od tych normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...udalo mi sie dotrzec do konca,ale widze,ze chyba nikt tu juz nie zaglada. Mimo wszystko napisze, ...jestem w tej samej sytuacji /wiem,wiem ,nie ma dwoch jednakowych itd./ a jednak . Dowiedzialam sie o zdradzie w marcu ,jak narazie jestesmy razem. Czy wybaczylam? oczywiscie ,ze nie ...ale nie odeszlam. Jak mi jest? juz lepiej ,ale nie wiem jak bedzie jutro. Jak sobie radze? ...zyje myslac ze kiedys go zabije , ...spotykajac sie z kims innym , ...lykajac prochy /teraz juz tylko czasami/ Czy to pomoglo? mam nadzie ze pomaga . Probowalam popelnic samobojstwo ,schudlam prawie 8kg, mimo iz mialam niedowage ,wypadla mi polowa wlosow itd. Teraz przestaje bez przerwy przeszukiwac kazdy dzien w swojej pamieci z okresu zdrady,coraz mniej mysle o zemscie,zaczynam sie lapac na tym ,ze znowu mysle o nas jak o malzenstwie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam przecież, że lece do Londynu. Nie czytasz uważnie. Chyba znienie podpis na "ta, co pcha sie do łózka fujarze. zwykła szmata". Ale będzie wesoło. mam troche pracy, dzis znów musze wyjechać. mam tez troche problemów. martwie się. dostaje poza tym głuche telefony. Wiadomo od kogo. Ale przeczekam to. Wygląda na to, że porozmawiamy dopiero po twoim powrocie, bo i ja mam teraz taki okres, że nie wiem, czy w ciagu dnia będe miała czas, by włączyc komputer. Ale jestem, pozdrawiam Aha - do tej, co nie potrafi zniszczyć, bądź cierpliwa, to sie dzieje samo. Zobaczysz. Chociaż życzę Ci jak najlepiej. Wiem co sie wtedy czuje i jak nierówne są szanse potem w takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×