Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbórka_82

Kursy wizażu dla zaawansowanych

Polecane posty

Gość paulina mencik
No właśnie - śmieszą mnie takie posty. Byłam na szkoleniach z wizażu, szkoleniach zawodowych, i wiem jak to wygląda. Dlatego to co czytam później na forum rozbawia do łez. Ludzie kompletnie chyba nawet nie widzą o czym piszą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrzynska
ja bylam na takim kursie w goworku, swietna sprawa, profesjonalna kadra, fajna atmosfera, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaKorczak
O, ja też robiłam kurs w Koszalinie u Pani Aleksandry Góreckiej, z tym,że był to kurs makijażu permanentnego. Mam świetne wspomnienia z nim związane i przede wszystkim mogłam dzięki niemu podjąć pracę jako linergistka . Naprawdę świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaaa40
Byłam na kursie w Beauty Box już jakiś czas temu. Mąż mnie namówił ;p I nie żałuję. Chyba jedna z lepszy szkół tego typu. I choć nie pracuję w tym zawodzie to moje koleżanki i rodzina są zadowolone z moich umiejętności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na kurs wizażu to tylko do szkoły NOVA. Świetnie przeprowadzone szkolenia ! POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja z kolei zastanawiam się teraz nad tyczmś, co pomogłoby mi - mam nadzieję - się trochę podciągnąć na wyższy level. Mianowicie - http://pimik.pl kursy, które proponują wyglądaja dość obiecująco i sporo dobrego słyszałam o tym, jaki poziom trzymają, ale właśnie, tak jak moje poprzedniczki, wolałabym dopytać, może ktoś miał już okazję akurat tutaj korzystac i mógłby cos więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina912
kursy i szkolenia są spoko, chociaż ja zapisałam się do szkoły fammakeup.com.pl na roczny zaoczny kierunek wizażu, myślę, że w ten sposób zdobędę odpowiednie doświadczenie teoretyczne i praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w miescie jest szkola wizazu http://maquillageart.pl/ Podobno jedna z najlepszych. Moja przyjaciolka ja skonczyla i robi super makijaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po kursie wizażu w http://www.zdz.lodz.pl/ :) Bardzo fajna byla atmosfera na zajeciach i naprawde sie sporo nauczylam! Zawsze sie interesowalam duzo makijazem itp, ale niektorych cennych informacji to nawet z głębi internetu bym nie wydobyla. Bardzo inspirujący kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu9999
Ja też miałam okazję uczestniczyć w kursie z elementami wizażu, a konkretnie w kursie robienia makijażu permanentnego. Trenerka- Aleksandra Górecka ma profesjonalne podejście do całej sprawy i naprawdę ogroooomną wiedzę:) Można się bardzo dużo od niej nauczyć, cały program nauczania jest bardzo rozbudowany i w większości składają się na niego ćwiczenia praktyczne. Poza tym kobieta potrafi obudzić pasję w każdym, kto pojawi się u niej na kursie. Ze mną tak właśnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie moja siostra jest w policealnej w Cosinusie. Wiedza którą zdobędzie na pewno bardzo mu pomoże potem rozkręcić swoja firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ardadziak
Na pewno new nails, ja u nich się wszystkiego nauczyłam, ale też wymaga to wielkiego zaangażowania i odpowiedniego podejścia do pracy. To nie jest tak, że odbimbacie i będziecie miały od razy papiery + umiejętności. To nie działa w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artshobby
Zapraszam na kurs witrażu do naszej firmy Artshobby.pl! świetny prezent na święta dla siebie i kogoś bliskiego :) Mamy też w swojej ofercie inne produkty, które mogłyby służyć jako prezenty :) Zapraszamy do współpracy :) To zajęcie zajmuje czas i jest bardzo twórcze, gdy tworzymy czujemy się potrzebni i rozwijamy swoje umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs dla zaawansowanych jest dosyć długi - radzę się za niego zabierać jeśli macie jakieś doświadczenie, jakąś wiedzę, bo w przeciwnym wypadku trudno oczekiwać, że jedno szkolenie was wszystkiego nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej w dzisiejszych czasach warto wybrac coś co jest w zasiegu naszych zainteresowań jak chociażby takie kierunki które są do wyboru tutaj www.cosinus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kończyłam szkole policealna studio sztuki w warszawie i nikt ze znajomych na brak pracy nie narzeka w przeciwieństwie do wielu osób z naszego LO które kończyły studia. To nie jest zwykla szkola dla kosmetyczek tylko raczej dla plastyków. Czsami dostaje zlecenia na charakteryzacje filmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoneczna
Każdy bedzie polecal to co skonczyl- oczywiste. Ja natomiast bylam w Biar Beauty jak jeszcze mieszkalam na slasku a po przeprowadzcce do stolicy poszlam do Pro make up academy i powiem jedno- totalna przepasc-poczawszy od czystosci w pro make up academy (sterylizacja narzedzi, paletek, szpatulek, dezynfekcja blatow itp) a konczac na jakosci kosmetykow- zaluje ze wydalam tyle pieniedzy na biar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie słyszałam o kursach w Pro make up academy. Słyszałam bardziej negatywne opinie o kuponach na Gruponie, ale sama z nich nie korzystałam więc nie będę krytykować. Ze swojego kursu jestem zadowolona (byłam tutaj – http://miu.com.pl/ ) zaczynałam od podstaw i był to dla mnie temat nowy. Dostałam energii aby działać w tym kierunku. Warto próbować różnych kursów bo to zawsze jakieś kolejne doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie chyba z Cosinusem jest tak ze przez to ze jest to bezpłatna szkoła to coraz wiecej osób ją wybiera. Ale do tego dochodzi równiez to że ma bardzo dobre, pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jak już zdecydowałaś sie na ten kierunek to spróbowac w tej szkole jak własnie kosmetyka Jak wiadomo nauka tam jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena999
Ostatnio odbyłam szkolenie z wizażu zaawansowanego i jestem bardzo zadowolona. Mają dobrych wykładowców, dobre kosmetyki a co najważniejsze sporo praktyki i kurs nie jest bardzo drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati9211
Po kursie wizażu zaawansowanego zwariowałam na punkcie wizażu. Robiłam w Poznaniu w Corio. Mega przyjemnie, a wszystkim niezdecydowanym polecam zrobić, jezeli myslicie o pracy wizazystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majanda
Jeśli chcecie się faktycznie czegoś nauczyć pod okiem najlepszych w tym fachu to zainteresujcie się Międzynarodowym Studium Dziewulskich w Warszawie- http://www.dziewulscy.pl które zostało otworzone przez światowej sławy charakteryzatorkę Marię Ewę Dziewulską. Studium ma w ofercie sam wizaż i stylizację, ale ciekawszą opcją moim zdaniem jest kierunek " Charakteryzacja, Wizaż i Stylizacja". Zastanów się Jest to najstarsza w Polsce tego typu szkoła i wykształciła już mnóstwo osób, z których część jest znana w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaiko4
Jeśli chodzi o zaawansowane kursy to polecam zrobić je w hairXtend. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo indywidualnie podchodzą do każdego kursanta, a ich porady są niezastąpione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjeżdżałam z Łodzi na wizaż do Szkoły Select opłacało się! Genialna szkoła, w ciągu miesiąca bardzo się podszkoliłam , nabrałam pewności. Kilka lat temu robiłam kurs wizażu i poszłam na taki kurs dla przypomnienia ponieważ wyszłam z wprawy. Teraz wiem, że będe się tym zajmowała. Jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowadama
Ja zaczęłam od kursu podstawowego i systematycznie wchodziłam na wyższy poziom. Wszystkie trzy poziomy kursu odbyłam w Corio w Poznaniu i jestem prze zachwycona! Różnorodne modelki, typy urody, na prawdę mogłam sobie poćwiczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×