Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

hello ja tez mam chyba niskie cisnienie :), bo nic mie sie nie chce i jakoś rozdrazniona jestem... nawet pisac mi się nie chce... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha..mały szok????wiem cos o tym;)za kawalera było 14 dni opóznienia...i były podstawy sądzić że szok bedzie uzasadniony hihi:) nie wierze Unimilowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Jak nastroje ? Mi potrzebna duża dawka kawy... Jakaś śnięta dziś jestem.......W oczekiwaniu na urlop jakos tak nie mam weny do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też do końca tygodnia i wolne. Ale nie powiem żebym się cieszyła - bo bezpłatne :( Cieszę się jedynie że męża 2 tyg będę miała dla siebie bo się urlopuje :) Do kompletu żeby pogoda fajna słoneczna była i będzie gites ;) Z rana bolał mnie żołądek, ale już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak i ja....wezmę dwa tygodnie, co dla mnie to duże wyzwanie ;) Najdłuższy urlop miałam 8 dni ;). Ale tym razem chcę odpocząć, nie zabieram nikogo prócz męża i syna. Zawsze jest gwarno, zatem tym razem... w ciszy rodzinnej ;) O ile to ciszą będzie mozna nazwać :P Może coś zjadłać na wieczór ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo Ci ktoś prawdę powie :o Pracuję tu ponad 7 lat. Poszłam na macierzyński i zastępowała mnie żona kierownika i wiecie jak takie rzeczy się kończą.... Kobieta 4 lata do emy i udowadnia szefowi (na pokaz of kors) że jest niezastąpiona i the best. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym szukaniem to tak, ze po 1 na naszym zadupiu i w okolicach praca ew. w supermarkecie, po 2 mój mały ma 2 lata i ktoś się opiekować nim musi. Teraz mam fajnie bo na zmianę z mężem możemy kombinując grafikami byćz chłopcami. 3 dni po 12 godz i 3 dni wolne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×