Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

Gość ..ona..
młodosc.. to jest to, kto sie czuje staro, niech podniesie prawą rekę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
Oj fajnie słychac.. jeszcze tylko jutro i wakacje ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
no cóz... ;) z tym samym... od lat ;) i w sumie bez konkretnego miejsca, wypady nad morze, przede wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty blisko do morza masz :) My nieodmiennie w góry jeździmy. Kocham Tatry. Już tydzień urlopu zaliczyliśmy w VI i ew. kilka dni w sierpniu jeszcze, ale finanse nas ograniczają - czekają nas duże wydatki i ... :o Wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
Fakt na tyle blisko, ze nie musze brac noclegu:) poopalamy sie, pokapiemy i jedziemy do domu.. a w górach, to byłam strasznie dawno temu, w podstawówce:) Trzeba bedzie w koncu zmienic kierunek wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
tak:) własnie miałam pisac, ze sie zbieram... miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
ee to fajnie masz, kurcze moj to taki len, ze chyba jakiegos obecgo w koncu poprosze o masaz z olejkiem:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
O .. 30, jakis wielbiciel Cie odwiedził..:) bo chyba to nie jest wielbicielka;) Mówisz, ze zakończenie wazne jest ?;) a myslisz, ze ja nie wiem:P ale on najlepiej chciałby zacząc od zakończenia i na masaz zostaje mało czasu...:D taki niecierpliwy jest wiesz i skupia sie głownie na jednym miejscu :P no i co ja biedna począć mam, muszę się umówic gdzies na masaz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Słowacki Raj :) w ubiegłym roku będąć na Głodówce..30 mysle że wiesz gdzie to jest :)?więc z tej Głodówki zrobilismy wypad do Słowackiego Raju na trasę przełomem Hornadu:) liny łańcuchy przejścia mostami linowymi i takie tam:)ale aby przejśc więcej tras trzebaby tam siedzieć z tydzień:) Ona...to co on taki młody że nie wytrzymuje?hihi..widzę że będe musiał podjechać na północ,,poradzic coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega36ka
oo fajny temacik :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
byłam w Kudowie, oj dawano dawno temu z mamą, :) i szlam jakims mostem linowym z walizkami;) do osrodka mieszczacego sie za nim:) myslałam, ze mi mama wyzionie ducha ze strachu;)i tyle pamietam z atrakcji:D Wiesz maxym, ja mysle, ze mój pan, to tak sie wymiguje troche od tego miziania (len jeden), bo on lubi konkrety;) :P..tak gada, ze on nie moze za długo masowac ( a ja chce przynajmniej pól godz.:)) bo jak sie tak napatrzy, to sie chce:P wiec powiedziałam, ze mu oczy zasłonię:) i chyba juz nie ma wyjscia:P A tak w ogóle, to on chyba nie rozumie jakie mozna miec przyjemnosci z masazu, bo ma łaskotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nie wszędzie ma łaskotki:? Kudowa to taki plan awaryjny bo wolałbym morze :) no ale to dopiero okaże sie za jakis miesiąc :) tym bardziej że góry były ostatnio :)ale do Słowackiego Raju na pewno wrócę , wiele jeszcze tras do pokonania :) i bardzo ładne widoki :)w sam raz dla statecznego Pana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ona..
No wszędzie nie... :P ale zeby była jasnosc, ja mówie naprawde o typowym masazu, a nie erotycznym :D noo W poniedziałek jadę nad morze, w niedzie pewnie za duzo ludzisków by było...ale bedzie fajowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×