Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

no..ta....od razu maczugę...hihi :) Byłem w Ojcowskim Parku Narodowym ,bardzo urokliwe miejsce :)tylko ludków zatrzęsienie :) a jak udasz sie na północ to masz świętokrzyskie :)pare fajnych miejś wartych obejrzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruiny zamku w Chęcinach /przygody Pana Michała i słynna scena z autobusem w tle/ .ruiny zamku Krzysztopór, skansen Wsi kieleckiej w Tokarnii, Krzemionki Opatowskie z podziemna trasą,Bałtów z dinozaurami ale nie tylko, Kurozwęki Pałac Popiela i labirynt wśród kukurydzy,Góra Łysica,Sw.Krzyż oraz ś.Katarzyna ,w samych Kielcach Amfiteatr na Kadzielni będący własnie na ukończeniu chyba najpiękniejszy w Polsce...no niedaleko jeszcze Sandomierz i pałac w Baranowie Sandomierskim /czarne chmury/...Jaskinia Raj oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po 30-ce
się dołączę, zdeklarowna panna (po "nowoczesnemu singiel), poza moją mamą nikomu to nie przeszkadza, nawet babci (mama po stronie taty) ;) jakoś specjalnie jak mówi mama "nie czuję się samotna", robię co chcę i kiedy chcę ;) pozdrawiam wszystkie single po 30 ;) i dla zasady: "nic na siłę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po 30-ce
parację w innym wymiarze ja w PL, więc pewnie jak śpisz, ja pracuje i odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po 30-ce
nie wiem jak jest teraz w Pl, się od razu przyznaję, u mnie płacą od "wykonanej roboty" a nie od godziny ;) a, że poszukuję często info na na necie, to i tu mogę zaglądnąć "od czasu do czasu" dlatego się przyłączam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po 30-ce
nie będę tak non stop jak w pracy jestem ;) ale na drugiej półkuli ;) zgaduj jak Ci się chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po 30-ce
ale za nie długo zmykam spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np prosze prosze kogo my tu mamy ;) trzydziestka....u mnie i tak nikt Ciebie nie zna..a ja nie urosne hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha może drożdże spróbuj??/ :P Ja tez jestem kurdupel jeśli ci to poprawi humor ;) Zapach deszczu 🖐️ tłumaczcie mi się bo nie wiem o co chodzi?? skąd się znacie :P 30 - Australia? mam kolezankę w Sydney :) chociaż nie wiem o jakiej półkuli mówisz - może zachodniej a nie południowej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×