Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

uuu.. to się pobawicie :) Ja szczerze mówiąc nie lubię takich imprez. Zabawy, węże, kółeczka itp rzeczy nie dla mnie :) Męczę się wtedy. Mam 2 lewe nogi na dodatek :P hahaha ale za to jakie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale to nie tylko disco polo :) ale to fakt iz ludzie na weselach najlepiej bawią sie przy piosence biesiadnej :) ja na co dzień słucham także innej muzyki ,zreszta bardzo zróznicowanej od rocka poprzez rock progresywny ,hard rock,heavy metal ale i nie pogardzam szantami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak, ale ogólnie źle się czuję podrygując przy jakiejś głupiej muzyczce typu Majteczki w kropeczki,a ludzie już napici, spoceni itd. , faceci za dużo sobie pozwalają, żony sięwściekają - wiesz jak jest na takich imprezach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...no ja nie wiem bo ja sobie nie pozwalam :);) mamy rzadko okazje sie bawić więc ślubnej nie wypuszczam :)tzn.poza obowiązkowym tańcem z panna młodą innych lasek nie obtańcowuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do picia to juz nie te czasy co kiedyś ..zreszta zauważyłem że generalnie ludzie lepiej sie bawia i zdecydowanie mniej pija niż kiedyś:) może młodzież troche więcej daje w czapkę ale generalnie jest o wiele lepiej niz kiedyś:) chyba że ja tylko miałem takie szczęście ale dawno nie widziałem gości śpiących przy stole czy jakiś poważniejszych awantur:)a co do zaczepiania przez Panów...hm...powiedziałbym że coraz częsciej kobitki wstawione nieco bardziej niz powinny kleja sie hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie Ty się podziewałeś - w pracy tak długo?? Mój mąż wrócił po północy. Taki panował upał że prysznicować się musiałam :D:D:D Muszę wytrwać do 18 i kilka dni wolnego odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....ale w pracy było gorąco hihi:) to widze że u was też wolne daja podobnie jak u mnie:) chyba firma państwowa hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie :o Mi po prostu tak pasuje ze względu na opiekę nad dziećmi. Zamiast przyjeżdżać codziennie na 6 godz wolę 3 dni a konkretnie posiedzieć i możemy z mężem jakos tę opiekę zorganizować. Dostosowuję się do jego grafiku, mi w pracy idą na rękę i jakoś się kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotniczy co 3 lata jeżeli nie wykonuje prac szczególnie niebezpiecznych , w innym przypadku co roku np.przy pracach na wysokości , biurowy co 6 lat a osoba kierująca pracownikiem /czyli nie tylko kierownik wydziału , oddziału , mistrz, brygadzista ,ale także pracodawca co 5 lat:) ale oczywiście pracodawca biorac pod uwage zagrożenia moze przeprowadzać szkolenia częsciej niż okreslaja to przepisy :)a..i pierwsze szkolenie okresowe kierownika w terminie do 6 m-cy od daty zatrudnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×