Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

no to klan kurdupli powstał... niewielkie dziewczę jestem ;) "Znamy się tylko z widzenia....la la la .." :D mżawka już tylko... ale nie zapowiada sie na lepsiejszą aurę.. niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wole..."czy pamiętasz serca namalowane kredą na murze przy placu zabaw?"......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po 30-ce
dobra jak zwykle każdy mnie olał... normalka... tutaj też jestem "specjalistą z nikąd" więc się przyzwyczaiłam miłego dnia, a ja zmykam spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też po 30-ce
hmm no jeśli pora deszczu ma tu ustalić jakieś reguły... no to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...."czy pamietasz jak biegalismy boso po trawnikach..."...no czyj to utwór no czyj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pamiętasz bieganie boso po trawniku, kiedy spadały gwiazdy? Czy pamiętasz, jak kochaliśmy się na podłodze w Belsize Park? ;) Marillion.... po 30-tce... byłam pewna, że w objęciach Morfeusza odpoczywasz.... Myslę, że to kąt bez reguł zasad i itd...zasady możemy tu łamać... jeśli gospodyni się zgodzi :P maxym... byłam zatem w Twoich okolicach (doczytałam dziś o Tokarni i zamku w Checinach) BYłam w długi łikend czerwcowy... super wypoczęółam zwiedzając... wrócę, bo jeszcze kilka miejsc chcę luknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxym i Zapach deszczu - wskoczyłam sobie na "Wasz" temat i ojejku - ja całkiem inna bajka jestem. Takie Generation X czy pokolenie MTV :P Nie jestem romantyczna, poetyczna, nostalgiczna. We mnie jest energia, lekka schizofrenia i sex :P Dacie radę ze mną?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak..Marillion i Fish :) hala kopalni Makoszowy Zabrze koncert przypominajacy trasę Misplaced Childhood :)i pare utworów z Clutchung At Straws:).25-26 czerwiec 1987 rok..a potem oczekiwanie w hotelu na muzyków:) piekne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym tylko czytałam..... w tamtym czasie tatuś pilnował skrzętnie córeczki....bleee :P Trzydziesto.... ;) pomożezcie, pomożemy... dacie radę ? damy ;) Byłoby nudno gdybysmy wszyscy byli romantyczni itd...każdy niesie ze sobą pokłady energii innego rodzaju. I jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np.praca robotnika budowlanego nierozerwalnie wiaze sie z praca na wysokości ,która to jest traktowana jako praca wykonywana w warunkach szczególnie niebezpiecznych :) co do operatora maszyn budowlanych to szereg zagrożen związanych z praca ..zagrożeń fizycznych /mechanicznych ,hałas,wibracje,zagrożeń czynnikami chemicznymi np.oleje ,smary , zagrożeń biologicznych np.praca przy robotach ziemnych oraz czynniki psychofizyczne np.wymuszona pozycja ciała ,mikrolkimat goracy i zimny...to moim zdaniem upowaznie do potraktowania tego stanowiska jako stwarzajace duże zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. mam aktualne szkolenia, ale w poprzednich latach sugerowałam się tymi 3 latami :o Mamy robione jakieś pomiary czynników szkodliwych, badania środowsika pracy itp, ale z tego jasno nie wynika co z czym się je :( Nie chciałabym żeby ktoś się kiedyś przyczepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli pracodawca ustalił je na 3 lata to on ponosi za to odpowiedzialnośc...inspektor pracy przy kontroli może uznać iz jego zdaniem ze wzgledu na zagrożenia czynnikami środowiska pracy szkolenia winny odbywać sie częsciej :)wiekszośc inspektorów pracy stoi na stanowisku iz generalnie pracownicy przy pracach budowlanych powinni byc szkoleni częściej chociazby ze wzgledu na liczbe wypadków przy pracy przy pracach budowlanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia kontrolę PIP mieliśmy 7 lat temu - akurat się przyjęłam tu do pracy :) i nie chcę mieć. Nas nawiedza corocznie urząd górniczy, ochrona środowiska, geolog,hydrolog,itp specjaliści od problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×